כמו כולם- עזרה בבחירת לפטופ 14" עד 3500 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמו כולם- עזרה בבחירת לפטופ 14" עד 3500

Lital Laufgas

Recommended Posts

את יכולה לקנות בעצמך את ה-"8GB" האלה ולשים במחשב, או להשקיע כמו שצריך בכונן 128GB שיפעל כראוי ולא בתור Cache ל-HDD הרגיל (נפח זעום).

ושוב - ממליץ לשאול חברים/משפחה שנופשים באילת, שיקנו לך את המחשב שם, חיסכון משמעותי!

לא לשכוח להרחיב אחריות ב-290 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי אתמול ולא היה במלאי.

המוכר התחיל לדבר איתי גם על הVOSTRO 5470 עם 500GB הרדיסק ו4GB .

בקשר למחשב של U430 עם המסך מגע כמה זמן הסוללה מחזיקה ? הוא גם ציין שהאחריות של דיי גרועה.

מה אתה אומר? לתת לדל עוד כסך אחרי שנדפקתי איתם כבר במחשב הקודם? או לתת סיכוי ללנובו ולקוות שהכל יהיה בסדר ולא אצטרך את האחריות?

אוף מתסכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היכן היית שהוא לא היה במלאי? ב-KSP ניתן לראות מלאי מעודכן באתר שלהם לגבי כל סניף ברשת.

תזכרי שבלנובו יש - מגיע ישר עם זיכרון 8GB, מקלדת מוארת (משהו שאין ב-5470 ויש לך בדגם הנוכחי אצלך וכבר התרגלת לזה במידה מסויימת), שדרוג זול יותר (בנוסף לקיים כפי שהוסבר).

זמן הסוללה בדגם הזה (U430 עם/בלי מגע) סביב 6~ שעות (תלוי בבהירות ואם התקן הWIFI דלוק ועוד...), דגם ה-Touch כבד יותר בכ-150 גרם (בגלל הפאנל של המגע), סה"כ משקלו 1.86 ק"ג. (ללא מסך מגע 1.7~).

ה-U430 עם מסך מגע + הרחבת אחריות מגיע לכ-4,100 שזה משמעותית מעבר לתקציב שממילא לא רצית לחצות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העניין שעכשיו חברה שלי באילת ואני יכולה לרכוש אותו שם כולל אחריות (את הדגם עם הטאץ') ב3500 ככה שזה בדיוק עונה לתקציב שלי.

אתה בשורה התחתונה היית הולך על הלנובו?

ועוד שאלה, נראה לך שהטאץ' הזה זה סתם גימיק מטומטם ועדיף לוותר עליו? אני כבר אבודה. חחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא היא ויתכן ולי יהיו עדיפויות שונות ברכישת זה או אחר.

הנתונים בשטח וזמינים להשוואה ישירה, כולל עלויות כך שבסופו של דבר זה עניין של עדיפות על פרמטר זה או אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...