הפעלת וואטסאפ על יותר ממכשיר אחד - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפעלת וואטסאפ על יותר ממכשיר אחד

shaks

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אתה עושה +1 לאתרים שאתה עוקב אחריהם ואתה מקבל עדכונים על כתבות וכו', זה לא RSS אבל זה אותו הרעיון, חשבתי שזה ברור כי לי זה מובן מאליו

ברור שזה לא מובן מאליו. Rss זה פרוטוקול מסויים. זה כמו שאני לא אגיד שווטסאפ תומך בftp כי אני מעביר איתו קבצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר רשמתי שאני מסכים עם זה.. אני לא מתווכח..

אני רק אומר שלי אישית ( וגם לאחרים ) הווטסאפ עושה עבודה מספיק טובה כדי למלא את התפקיד של מה שאתה קורא לו 'צאט' רוב הפעמים.

גם לי, ואני משתמש בו הרבה מאוד.

זה לא משנה את העובדה שטכנית הפייסנג'ר מציג יותר יתרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא הבנתי. איך אפשר לדבר עם מישהו בפייסנג'ר מבלי להיות חבר שלו בפייסבוק? מה אני מפספס?

ב. לאפליקציה של הווטאספ כן יש יתרון טכני לדעתי.

בווטאספ, לפחות ב WP, ישנן אפשרויות שליטה הרבה יותר רחבות על בערך הכל. הרבה יותר נוח לראות מתי ואם הבן אדם התחבר וראה את ההודעה, יותר נוח לצורף קבצים, יותר נוח לגלול. יותר נוח לשלוט על התצוגה. יש אינטגרציה יותר טובה עם הפלאפון (מבחינת צליל ההתראה, כיבוי ההתראה ועוד). האפליקציה של הפייסנגר מאוד "פושטית". ווטסאפ יש גם לסימביאן, ל S40, ל BB - ובגירסה איכותית.

אני די בטוח שהיתרון (הנוכחי) של האפליקציה של ווטסאפ נכון גם לאנדרואיד - תתקנו אותי אם אני טועה.

ג. לגבי הפרטיות של מול ווטסאפ:

אני מבין את ה"הוכחה" שלך באמצעות כך שבנות מביאות במקום טלפון. יש בזה מן האמת. אבל זה לא מוחלט. בחורה שמביאה פייס אומרת בעצם "טוב, אין לי ממש כוח שיתחיל להתקשר אלי, נסתכל בפייס שלו, אולי יצא משהו בעתיד אם יהיה כוח". יש אנשים שאני יודע שלא יטרידו אותי בטלפון (משהו שבחורה יכולה לפחד ממנו) אבל אני בהחלט לא ארצה שיראו דברים שאני מפרסם בפייסבוק (נניח, לדוגמה, יתכן שמישהו לא רוצה שמישהו בעבודה יחשף לדברים שהוא שם בפייס שלו).

"להוסיף" מישהו בווטסאפ הרבה יותר פשוט. לא מזמן הייתי צריך לשלוח צילום ת"ז לשליחת דואר שהתקשרה אלי. כל מה שהייתי צריך לעשות זה לשמור את המספר שלה ולשלוח לה בווטסאפ את הצילום. זהו, נגמר הסיפור. אני לא מתאר לעצמי שהייתי מוסיף אותה בפייסבוק בשביל זה...

דרך אגב, הפייסנג'ר הוא יחסית חדש. אני מעריך שרוב הבנות שמביאות פייס עדיין מתעלמות/שוכחות מעצם קיומו. אולי בעתיד דברים ישתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הסעיף הזה בפני עצמו מוכיח (אתה פשוט מודה..) שאין לך מושג על מה אתה מדבר.

ב. קישקוש מוחלט אבל לא מפתיע בהמשך לסעיף א' - ברור לחלוטין שאין לך מושג על מה אתה מדבר....

ג. תגיד אתה מטומטם? כמה פעמים כבר חזרתי בדיון הזה על כך שאתה לא חייב להיות חבר של מישהו בפייסבוק בשביל לדבר איתו, ואפילו אם הוא כן חבר שלך זה לא אומר שהוא בהכרח יכול לראות מה שאתה מפרסם. ג'יזס למה אנשים מדברים על דברים שאין להם מושג קלוש בהם?

ד. ("להוסיף אותה בפייסבוק") אוף איתך. facepalm אחושרמוטה. שליח של הדואר = SMS. לא צ'אט. לגיטימי לחלוטין שתשלח לה SMS בוואטסאפ ולא תדבר איתה בצ'אט של . כמו כן facepalm #2, בפעם המיליון אתה לא צריך להוסיף אותה בפייסבוק בשביל זה.

ה. ("שוכחות מקיימו") וואו וואוו ואוווו

כלכך אבל כלכך אין לך מושג על מה אתה מדבר, זה באמת באמת מביך, נשבע לך בחיים שלי שאני ממש מובך בשבילך.....

אתה אפילו לא יודע מה זה הפייסנג'ר, מה המהות שלו, איך הוא עובד, על מה הוא מתבסס....... כלכך מגוחך, בחיי.

עזוב, אני פורש מהדיון הזה. מיותר לחלוטין ללכת עם הראש בקיר במישהו שברור לחלוטין שאין לו אפילו גרגר של מושג על מה הוא מדבר... הדברים שנכתבו פה... פשוט וואו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...