Try HWzone in English English
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

Chevy

לידיעה - רישיון בחינם/זול , למע' הפעלה וינדוס 8 לסטודנטים

Recommended Posts

לקראת שנה"ל הקרובה ובכלל - למי שעדיין לא מכיר או יודע:

https://www.latalmid.net/Html/Products/Windows8.htm

לפעמים רכישה בנפרד, תלוי בדגמים של המחשבים שבהם הדגמים מוצעים ללא מע' הפעלה זולה יותר.

כך שזו אפשרות שקיימת שכדאי להכיר.

אם מישהו מכיר דרכים נוספות לרישיון זול חוקי, בנוסף לזה ולמבצעי "ארגון המורים", מוזמנים לשתף.

נערך על-ידי Chevy

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סטודנטים זכאים לקבל כמעט את כל המוצרים הרלוונטיים של מייקרוסופט (חוץ מאופיס) בחינם דרך Dreamspark Premium במידה ומוסד הלימודים שלהם משתתף בתוכנית.

חפשו את המכללה\אוניברסיטה שלכם פה:

http://onthehub.com/search/higher-ed/

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
סטודנטים זכאים לקבל כמעט את כל המוצרים הרלוונטיים של מייקרוסופט (חוץ מאופיס) בחינם דרך Dreamspark Premium במידה ומוסד הלימודים שלהם משתתף בתוכנית.

חפשו את המכללה\אוניברסיטה שלכם פה:

http://onthehub.com/search/higher-ed/

מה?!

אתה רוצה להגיד שאני יכול לקבל באמצעות האתר הזה 8 חוקי בחינם?

איך מממשים את ההטבה?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תירשם ותעקוב אחרי ההוראות שם. תוודא שבאוניברסיטה/מכללה ובהתאם בפקולטה שאתה לומד אכן זכאים לוינדוס בחינם, לא כולם - תלוי בתחום הלימוד.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
תירשם ותעקוב אחרי ההוראות שם. תוודא שבאוניברסיטה/מכללה ובהתאם בפקולטה שאתה לומד אכן זכאים לוינדוס בחינם, לא כולם - תלוי בתחום הלימוד.

אני מתחיל ללמוד מדעי המחשב בבן גוריון ולפי האתר הזה אני זכאי ל 8 בחינם.

מכיוון שעדיין לא רכשתי את המחשב, אני לא אעשה זאת עכשיו אבל רק רוצה להביא איך זה עובד.

צריך להכניס איזשהו אישור לימודים או משהו כזה? אפשר לעשות זאת עוד לפני שאני מתחיל ללמוד?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני רואה שיש כל מיני דברים גם לסטודנטים בג'ון ברייס, תודה על הלינק מחר אני אברר עם המרצה שלי בבוקר איך אני מקבל את ההטבות ואבדוק מה כדאי לקחת.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נרשמים עם המייל האוניברסיטאי. לפעמים צריך להזין את הקוד האישי.

בכל מקרה באוניברסיטה יש מי שאחראי על המחשבים והרשיונות - כדאי לשאול אותו.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מניסיון אישי

רכשתי 8 ובאתי להוריד "תמונה" עדכנית של הווינדוס האחרון הנוכחי 8.1 מהאתר של MS. מסתבר שהKEY שלי רק 8.0 כלומר אני צריך להוריד אלפי עדכונים כדי להגיע להכי עדכני. לאחר פנייה לשירות לקוחות של MS - אין מה לעשות, זה מה יש.

תוצאה -מסקנה - עדיף כבר להוריד לא חוקי והכי עדכני.

בקיצור לא ממליץ בכלל לרכוש -חרא של שירות. הווינדוסים הלא חוקיים שקיימים היום הם מצויינים עם עדכונים מלאים ובלי אקטיבציות כל יומיים - מה שקרה לי מספר פעמים עם הווינדוס החוקי!

נערך על-ידי arik100

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא צריך "אלפי עדכונים" צריך סבב אחד. אחרי שמשדרגים ל8.1 המפתח משתנה. אפשר לחלץ אותו בעזרת תוכנות ייעודיות ואז להתקין ישירות 8.1 (לא ניסיתי עדיין אבל נראה שיעבוד).

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני דרך ה-dreamspark יכול לקבל מפתח גם של 8 וגם של 8.1 ככה שזה בעצם 2 רישיונות שונים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שים לב שבשדרוג מ8 ל8.1 מקבלים אותו רישיון כל פעם כך שהם תלויים אחד בשני. יכול להיות מאוד שזה המצב אצלך ובעצם מדובר על אותו רישיון.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...