קירור המעבד חוסם את הגישה לזכרונות בלוח האם. זה תקין? - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור המעבד חוסם את הגישה לזכרונות בלוח האם. זה תקין?

sdodly

Recommended Posts

*עם

עכשיו אני צחקתי קצת :biggrimjackbox:

אויי נו באמת...... באמת צחקת מזה? (וקראתי את התגובה הבאה שלך ובכל זאת הערה מיותרת)

קיצר חבר'ה, זה כבר מתחיל ללכת למקומות לא יפים ומכובדים.

נעזוב את זה בצד, כל אחד ודעותיו וניראה לי שאין צורך לשכנע אחד את השני, כי הדעות של כל אחד ואחד הם ברורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק עכשיו אני רואה את הדיון הזה וחייב להגיד משהו, הקירור הזה בקושי שוקל, הוא גם לא כזה ארוך שהמומנט(כח×אורך) יעקם אותו, בשביל לעקם אותו המארז אולי היה צריך ליפול מגובה רב ואם זה היה קורה אני מאמין שהמארז היה מתעוות וכלובי הקשיחים גם, כמו שראינו בפעמים קודמות, לכן, לדעתי הקירור הורכב לא נכון/לא ננעל כמו שצריך.

במידה ואכן המארז נפל וקיבל מכה חזקה שפותח הדיון לא שם לב אליה, תהיו בטוחים שנזק עלול להגרם ללוח, הלחמות על גבי הלוח עלולות להשבר/להסדק, הרי הוא מהודק למארז שהתעוות.

בכל אופן הייתי שמח לתמונות של בסיס הקירור כדי אולי לאשר את החשדות שלי שהקירור לא הותקן כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירורים גדולים שמתעקמים כשכל השאר נשאר תקין היא תופעה שחיכה בקרב השליחים בארץ. כבר הספקתי לראות מוגנים ושאר מפלצות מתכת במצב הזה, אמנם גם לצד פריזרים וקירורי מגדל קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור הזה קטן ולא שוקל, הבסיס שלו מספיק רחב, בשביל שיהיה מספיק כוח(מומנט) שיעקם אותו המארז היה צריך להתרסק על הרצפה, להתרסק על הרצפה אומר נזק למארז.

סיכוי טוב לדעתי שהקירור לא ננעל כמו שצריך וכל ההרכבה נעשתה בחופזה, אפשר לראות זאת על סידור הכבלים.

ZOuuWHr.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי תכניסו לכם טוב טוב לראש את מה שאני כבר חוזר ואומר שנים.

לקנות רק קירורים עם פלטה אחורית!!!

אולי בשדרוג זה טרחה לאדם שלא מבין ולא רוצה לפרק את הכל.

אבל בהרכבה הראשונית זה יחסית פשוט וקל, ובכל מקרה החנות תעשה זאת כחלק מההרכבה שהם עושים.

נכון, קירורים עם פלטות אחוריות עולים קצת יותר, אבל לא בהרבה.

מעבר לכך שהם מקררים יותר טוב, או יותר שקטים, או גם וגם, ושהם מאפשרים OC בטווח הבינוני/חזק בלוחות/מעבדים תומכים, הם נותנים את השקט הנפשי והחופש מתקלות שיכולות לנבוע מקירור שלא יושב טוב או השתחרר בגלל לחצים של הובלה או התעסקות עם שדרוגים/התקנות/חיבורים/כוננים/מאווררים/כבלים במארז.

וזה בדיוק המקרה שמדגים כמה חיבור הקליפסים של הקירורים הזולים(כולל אלו שמגיעים מיצרן המעבד) הוא דבר שאי אפשר לסמוך עליו הרבה.

רק הנסיעה/משלוח לחנות יעלה פי כמה מהתוספת לקירור עם פלטה אחורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלטה אחורית לא מונעת התעקמויות של מגדלים. זה לא משנה אם מגדל מוחזק מקדימה או מאחורה במקרה ספציפי הזה. אם הוא מוחזק היטב ומופעל עליו לחץ הוא יתעקם מהצינורות. אין אפס.

אם אתה רוצה קירורים שסיכויי ההתעקמות שלהם קטנים יותר, תמליץ על קירורים בעלי בסיס ומבנה כללי חזק יותר (כמו D14, או TPC812)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קלקרים בשביל זה. המארז יכול ליפול או להיזרק במשאית התובלה בדיוק על צידו ללא נזק למארז אבל אם יש קרור מגדל ו/או כ. מסך כבד, הם יכולים להתלש ממקומם או להתעקם במקרה של הקרור. אני אומר את זה משנים של נסיון... כבר ראיתי הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי להרכיב כזה בעבר לחבר, והקירור הזה בנוי די טוב יחסית לגודל שלו.

אם ככה, אז לפחות תהיה פגיעה ע"ג הקרטון של המארז...לא?

כי בכל זאת ניראה לי שנפילה רצינית תגרום לנזק שכזה, או שאני טועה ומספיק טלטול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק שהוא נחת על צידו כשזרקו אותו למשאית או מהמשאית, זה מספיק. ככל שמשקל הקרור גדול יותר, כך הסכויים שזה יקרה, גדולים יותר. לא שאלנו את פותח הת'רד איך נראה הקרטון ואיזה סוג בידוד היה בו- קלקר (שנשבר בקלות) או מעיין ספוג גמיש שלא נשבר ולא תראה עליו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...