קירור המעבד חוסם את הגישה לזכרונות בלוח האם. זה תקין? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור המעבד חוסם את הגישה לזכרונות בלוח האם. זה תקין?

sdodly

Recommended Posts

שלום לכולם,

לאחרונה רכשתי מחשב מ- TMS ע"פ מפרט שנבנה בהמלצת חברי הפורום.

להלן המפרט:

מעבד:

Intel Core i5-4590 3.3 GHz 3.7Ghz Turbo LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪893

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2

כמות: 1 - מחיר: ₪121

לוח אם:

Gigabyte GA-H81M-HD3 Front USB3 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪239

מארז:

באנדל - Silverstone Presicion PS08 USB3 + FSP 500W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪399

זיכרון:

Hynix Original 8GB DDR3 1600 בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪349

קשיח למחשב שולחני:

Samsung SSD 840 EVO 120GB SATA3 2.5 inch

כמות: 1 - מחיר: ₪385

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪271

כונן אופטי:

Lite-On Phillips DVD-RW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪95

סה"כ: ₪2752

כשפתחתי את המארז גיליתי שקירור המעבד (מאוורר די גדול ומגושם) יושב בצורה אלכסונית מעל המעבד ולמעשה חוסם את הגישה לסלוטים של הזכרון.

כלומר, במידה וארצה בעתיד להוסיף עוד זה נראה כאילו שאצטרך לפרק קודם את המעבד.

זה נראה לכם תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ברור לי איך זה יושב בצורה "אלכסונית" שכן הקירור הוא ישר, אם זה בצורה אלכסונית או שאנחנו לא מבינים תתיאור שלך או שזה לא הקירור שציינת (אולי KATANA ?)

בכל מקרה תמונה תעזור. ועל כל מקרה אפשר תמיד לפרק רק את המאוורר ולא את כל הקירור עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס וחלילה מנוגד לחוק אבל זה מעיד קצת על החנות ועל הבן אדם שהרכיב את המחשב.

ובלי קשר לכל זה מקווה שיחליפו לו בהקדם את כל מה שנהרס כי אם באמת נתלש הגוף מהלוח זה נזק לא קטן.

לא שאני שולל את האופציה הזאת, אבל איך אתה יודע שאכן

הקירור הותקן בצורה תקינה ונכונה? היית נוכח בהתקנה?

פשוט הצהרת בכזאת נחרצות שזה המצב.. גם אם זה נראה כמו המקרה ההגיוני לא הייתי יוצא בהצהרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד טוב להיות סקפטי, אני בעד הגישה הזאת מר טוב טוב, אבל מהתמונה אפשר בבירור לראות התקנה נכונה של הקירור. יש צלב פלסטיק, אליו מחברים ארבע פינים שחורים דרך מתאמים. שם נראה צמוד ומחוזק - אם לא היה כך, עוצמת העיקום הייתה מזמן מפרקת את את הצלב עם הפינים והקירור היה נופל. בגלל שהם מחזיקים טוב את הקירור, הם נשארו במקומים והקירור המסכן התעקם כתוצאה נפילות של הקופסא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר. מז"פ כנראה שאתה צודק, לא מתווכח עם הטיעון שלך, למרות שקצת קשה לי לראות על מה מדובר דרך התמונה הזאת אבל סבבה, מאמין שהנסיון שלך בעניין הזה גדול משלי.

בכל מקרה הסקפטיות שלי הגיעה דווקא בגלל סידור הכבלים, בגלל שזה נראה שהם זרקו *** על הסידור אז הנחתי שגם בשאר הדברים המקרה הוא זהה, לא מכיר את המארז באופן אישי אבל מצפייה בסרטונים ותמונות ניתן לראות שהמארז יחסית מאוד פשוט לארגון והמינימום שיכלו לעשות זה להעביר את ה24 פינים דרך החריץ העליון ולא לתקוע הכל בערמה בתוך כלוב הכוננים, בכל זאת על התקנה כמדומני משלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, וחושב שעם השליחה בחזרה יש בהחלט לבקש שסידור הכבלים יהיה מעט יותר הולם.

ב-PS08 של סילברסטון אין מקום לסידור כבלים מאחורי מגש לוח האם, אבל ניתן לדחוף אותם בין כוננים או להצמיד לאיזורים בעלי וו שאליו אפשר לחבר אזיקון.

על הרכבות והתקנות בTMS לא משלמים אגב, הן מגיעות בחינם בהזמנת מחשב (כמו גם המשלוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לדרוש כלום פרט לסידור הקרור והחיווט. אם יש חלק לא תקין הם כבר יחליפו. על בסיס מה אתה רוצה לדרוש החלפה של הלוח והמעבד? אם הם ניזוקו, אני בטוח שיוחלף גם בלי שתדרוש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...