Asus Transformer Book TX300CA - i5 3317U, מומלץ או שלא? - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus Transformer Book TX300CA - i5 3317U, מומלץ או שלא?

Noam Ben Baruch

Recommended Posts

החזירו לי תשובה מהחנות, מסתבר שמישהו קנה את ה-i7 ב-00:30 בלילה, ואני קניתי אותו ב-09:46 בבוקר. אבל בפועל היה רק דגם אחד. מה שמעצבן אותי זה שיכול להיות שמישהו ראה את הפרסום שלי כאן בפורום ובזמן שאני עוד מתלבט אם לקנות או לא הוא קפץ וקנה את זה. אני לא יכול בדיוק להאשים אותו כי זאת זכותו אבל וואלה הוא יצא מנייאק.

עכשיו אני מחכה שיחזרו אליי מהחנות ואני אראה מה אני הולך לעשות, ה-i5 מבחינתי הוא גם סבבה אבל זה מאכזב. מבחינתי יש לי פאקינג קבלה על i7, ודיברתי עם החנות דבר ראשון על הבוקר, והוא אמר לי שיש אותו במלאי. אז נראה לי שאמי אעשה בלגן על זה.

זה הבדל של פי 2 במפרט, זה לא צחוק, ואם הם עשו טעות זאת בעיה שלהם.

אני עוד התקשרתי כדי לוודא הכל, ועכשיו אני בכלל מתחרט שדיברתי כי רוב הסיכויים שמי שקנה ראה את זה ממני.

מוסר השכל, לא לפרסם דילים טובים... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
החזירו לי תשובה מהחנות, מסתבר שמישהו קנה את ה-i7 ב-00:30 בלילה, ואני קניתי אותו ב-09:46 בבוקר. אבל בפועל היה רק דגם אחד. מה שמעצבן אותי זה שיכול להיות שמישהו ראה את הפרסום שלי כאן בפורום ובזמן שאני עוד מתלבט אם לקנות או לא הוא קפץ וקנה את זה. אני לא יכול בדיוק להאשים אותו כי זאת זכותו אבל וואלה הוא יצא מנייאק.

עכשיו אני מחכה שיחזרו אליי מהחנות ואני אראה מה אני הולך לעשות, ה-i5 מבחינתי הוא גם סבבה אבל זה מאכזב. מבחינתי יש לי פאקינג קבלה על i7, ודיברתי עם החנות דבר ראשון על הבוקר, והוא אמר לי שיש אותו במלאי. אז נראה לי שאמי אעשה בלגן על זה.

זה הבדל של פי 2 במפרט, זה לא צחוק, ואם הם עשו טעות זאת בעיה שלהם.

אני עוד התקשרתי כדי לוודא הכל, ועכשיו אני בכלל מתחרט שדיברתי כי רוב הסיכויים שמי שקנה ראה את זה ממני.

מוסר השכל, לא לפרסם דילים טובים... :(

מוסר ההשכל הוא לא לקנות מחנויות מפוקפקות.

אני מצטער, אבל כל זה הריח לא טוב מההתחלה. שיהנה הבחור עם ה- I7 ונאחל לו בהצלחה במידה ויצטרך למממש אחריות.

דרך אגב, אני מציע לך לרדת מדגם ה- I5. גם בגלל החנות וגם כי הוא מגיע עם 4 ג'יגה וללא אפשרות לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יהיה לך גרופון ב-4600 :P אם לא יסתדר ועדיין תרצה את הדגם הזה :D

too good to be true :D

או שתזמין מחו"ל דרך מישהו בפחות מזה.

גם החנות עם הגרופון מפוקפקת לא פחות. לדעתי זאת בדיוק החנות שמספקת ומעניקה את האחריות בחנות שפותח השרשור הזמין אצלה את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יהיה לך גרופון ב-4600 :P אם לא יסתדר ועדיין תרצה את הדגם הזה :D

too good to be true :D

או שתזמין מחו"ל דרך מישהו בפחות מזה.

החנות הזאת עדיין מוכרת את ה-i5 באותו מחיר, נראה לי שהם מתכוונים להציע לי אותו. הנציג אמר שהוא יבדוק איזה אופציה והוא יחזור אליי.

כשהוא יחזור אליי עם תשובה שלילית (הלוואי שיחזיר חיובית, אבל אני מציאותי) אז אני אראה מה אני יכול להוציא ממנו.

יש מצב שהם קלטו שהם עשו טעות עם ה-i7, אבל אני אמשיך לעדכן...

למה אנשים תמיד ממשיכים להגיד לי תזמין מחו"ל?!

קודם כל זה למצוא מישהו שחוזר לפני ה-26 באוקטובר שאז מתחילים הלימודים, ושלא אכפת לו לעשות את זה עבורך.

אחרי זה, זה להתחיל לנסות לעברת את המכשיר עם שפת ההפעלה והמקלדת (כן אפשר להסתדר בלי זה, אבל אני לא רוצה להסתדר. אני רוצה ליהנות מהמחשב!)

במידה וקורה משהו, לממש אחריות של מוצר בינלאומית זה לא עניין של שבוע ימי עסקים, זה משלוח וזה פרוצדורה שעד שהמחשב יחזור אליך אתה כבר תשכח שהיה לך אותו.

אז להזמין מחו"ל אולי יש יתרון של מחיר זול לפעמים, אבל עדיין זה לא שווה את זה מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי נושא ה-i7:

1. לא מובן לי איך החלטת שמי שרוב הסיכווים שמי הזמין אותו הוא מישהו שראה את השרשור, ויותר מזה, למה החלטת שזה מעשה "לא יפה" להזמין אותו. זה לא שהוא ידע שיש אחד במלאי...

2. בעיקרון זו בעיה שלהם - הם צריכים לספק לך את המוצר במחיר הנקוב, ואם אין להם אפשרות - לזכות אותך.

לגבי ייבוא מחו"ל:

אם זה אפשרי זה מעולה. "עברות" זו פעולה שלוקחת בין 10 ל-20 שניות (בגדול - הגדרות->שפה->עברית...), מקסימום צריך להוריד איזה קובץ מהאינטרנט (שמערכת ההפעלה תעשה עבורך ברקע כמובן, לא דורש ממך לבצע משהו מיוחד). ובינינו, באנגלית לרוב "זורמת" יותר, אבל זה כבר עניין של נוחות והרגל.

מקלדת זה יותר בעייתי, אבל תמיד אפשר לחרוט או להזמין מקלדת עם עברית.

ודבר אחרון - כל הרעיון של אחריות בין לאומית זה.. קבל... שהיבואן בארץ יכבד את האחריות למחשב שנרכש במדינה כלשהי. לכן הפרוצדורה היא להרים טלפון לנותן השירות, לתאם איסוף של המחשב שלך מהבית (כך מקובל במרבית המקרים) ותוך שבוע-שניים, בהתאם לתנאי האחריות, לקבל אותו חזרה. פשוט פשוט פשוט וקל קל קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מישהו שיביא לך אותו מארה"ב:

http://www.ebay.com/itm/DELL-XPS-12-Convertible-Ultrabook-i7-4500U-8GB-Ram-256GB-SSD-12-5FHD-1080P-Touch-/301236650761?pt=Laptops_Nov05&hash=item46231a8309#viTabs_0

המחשב מגיע עם אחריות לשנה, לדעתי היא גם תופסת בארץ אבל צריך לוודא זאת. כי זו אחריות יצרן למוצר מחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אעלק "דה"... על מה אתה מדבר? זה ממש לא המצב.

איזו חברה בארץ אתה מכיר שמכבדת אחריות "בינלאומית" למוצר שנקנה בחו"ל? עזוב נקנה בחו"ל, אפילו לכזה שנקנה בארץ בייבוא מקביל ולא בזה של היבואן הרישמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרבית החברות, אפילו מחשב שנרכש בחו"ל זכאי לאחריות דרך אייבורי (היבואן) - לדוגמא

יש סטיקי (אמנם לא הכי מעודכן אבל מפורט) שמפרט את זה וגם מדריך חדש שמספק במעט מידע כללי.

במחשבים זה לא כמו סלולרי כפי שנרשם בתגובה הקודמת.

מחשבי לנובו/דל/HP וכו'...

איך אתה חושב שאנשי עסקים ואנשים פרטיים מתנהלים בעולם?

זה שוק אחר לגמרי שכן מכבדת אחריות בינ"ל על המוצרים שלה.

לגמרי DUH !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי שפה של המערכת של , כבר ראיתי מחשבים שמשום מה זה לא עבד עליהם... תתפלא.

חריטת שפה על מקלדת, גם סיפור, אבל נניח...

לגבי הבחור שראה פה והזמין, ברור לכולנו שזה מצב היפוטתי, ואני אמרתי שאני מבין שזו זכותו.

אבל אני כשלעצמי, בחיים לא הייתי עושה את זה, בנאדם מתלבט על מחשב ואני אלך ואקנה את זה? לשחק אותה ראש קטן ולהגיד: "מה? יש רק אחד במלאי?? אופסססס"

זה לא נראה לי, תמשיך לחשוב מה שאתה רוצה, והוא שיהיה לו לבריאות... לא באתי לחנך את העולם, באתי להביע את דעתי.

בכל מקרה אני מחזיק אצבעות ומקווה לטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...