התקפת טרור במדריד: 173 הרוגים ורבבות פצועים. - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקפת טרור במדריד: 173 הרוגים ורבבות פצועים.

Dark_Phantom

Recommended Posts

רק בבקשה אל תתחילו לי עוד פעם עם דיון על הערבים. יש מספיק בפורום הזה כדי שתתוכחו על זה שם.

כל הזדמנות מישהו מעלה את העניין של הפלשטינאים ומשם מתחיל כדור השלג. אז בבקשה ממכם אל תהפכו את הדיון

הזה לכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה שהפושעים הטרוריסטים לא פוסחים על אף אחד, גם לא על מדינות שהיו מעורבות בצורה אפסית כמעט בכיבוש האמריקאי.

צר לי על כל אותם חסרי ישע שלא עשו פשע והיו חייבים למות כך, וזה אכן מזעזע גם שאנחנו רגילים לראות דברים כאלו, אבל לא בקנה מידה כ"כ גדול (תודה לאלים). חשבו על הספרדים שלא רגילים לזה ואיזה שוק זה בשבילם. בואו נעזוב עכשיו איך אנחנו מצטיירים בתקשורת שלהם, כי אם באמת היינו נראים כ"כ רע, אני לא חושבת שתיירים ישראלים היו חוזרים לשם אחרי ביקור ראשון. כל מי שאני מכירה שהיה בספרד אומר לי שהספרדים אנשים מקסימים, ויודעים איך לגרום לך להרגיש בבית. זכרו שהאיקביזיציה תמה והם לא מחפשים אתכם. זה מכוער לשמוח לאיד, במיוחד שלא זכור לי שספרד מי יודע מה עשתה לנו רע (ב-400 השנים האחרונות). הדבר היאה ביותר לעשות הוא להציע עזרה הומאניטארית, ויש לנו רופאים ופטולוגים דוברי ספרדית שרגילים לפיגועים ויכולים לעזור ולייעץ מקצועית.

נקודה נוספת, אם זה המחיר שספרד היתה צריכה לשלם תמורת המעורבות שלה בכיבוש אפגניסטן (תזכירו לי שוב מה הם עשו???), האם הוא היה שווה? אני בספק אם אל קאידה יסיים בזה, הלוואי ולא, אבל יקרו עוד אירועים. עכשיו הווא נחשוב כולנו, האם יהיה שווה כל הקמפיין הזה של בוש של לוחמה בטרור חיי מאות אזרחים תמימים? אני אומרת שכן. אני לא מסמפטת את בוש כלל וכלל אבל מה לעשות? בינתיים הוא זה שצועד בראש מסע הצלב נגד הטרור ועושה משהו, בלי קשר למניעים שלו, הוא שחרר את אפגניסטאן מיד הברזל ולב האבן של הטאליבאן וגם את עירק ממשטרו המפלצתי של סדאם חוסיין ובניו הפושעים. זה לא צודק שהיה צרייך 11 בספטמבר כדי שמשהו יזוז, הרי כולנו ידענו מה מתרחש תחת משטרים אפלים כאלו ואחרים, אבל כולם בחרו להפנות מבט, לאטום אזניים ולשתוק.

גם אם אני אהיה הקורבן הבא, אני אשלים אם גורלי אם זאת תהיה אבן דרך להפוך את עולמינו לעולם חופשי ממשטרים אפלים, ארגוני טרור מטורפים ופאנאטיים, ושאר ירקות. אני אומרת שזה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שורפת את העיינים ?

מה הבעיה שלך? לא הבהרתי מספיק ברור שזה לא מקובל להפוך כל ת'רד לדיון על פלשטינאים? יש מספיק דיונים שתוכל

להאיר את העולם עם ה"אמת" שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the hell with bush, הוא עשה את זה רק בשביל הסקרים והנפט. עכשיו הוא מתקפל כי כל המלחמה גבתה יותר מדי הרוגים.

לא אני לא רוצה שיבוא לכהונה שניה, זה עוד יעודד רד-נקס לרוץ לנשיאות/לסנאט ולבני דודים להתחתן. אני רק רוצה שיבוא סוף סוף בנאדם שינהיג את כל העסק הזה של הלוחמה בטרור, ועזוב מלחמה בטרור, ילחם למען עולם חופשי, למען ה"דמוקרטיה" שכולם כל כך מזמרים עליה הרבה אבל בפועל דבר לא נשעה. שילחם ויעשה זאת שלא ממניעים אנוכיים של צבירת כסף וכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבורות עושה כאב ראש.

התעוררת , אהה

טוב ....

נימאס אלי כבר כל העיניין הזה , אין טעם לנהל את הויכוחים האלו כאן . רק עצבים וביזבוז bandwidth .

אני רגוע כי אני יודע שהאנשים שבאמת מנהלים את המדינה , יודעים את כל זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם צודקת , מזל שהיה בן אדם כמו בוש בשלטון ...

יהיה חבל אם לא יבחר שוב לכהונה ... רק שלא יבואו ליברלים .

חבל למי? למדינה שהגרעון שלה בתקופת כהונתו של בוש הוא הגבוה ביותר בתולדותיה וממשיך לעלות? (481 מיליארד דולר ב-2002, 542 מיליארד דולר ב-2003).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל מה שיעניין אותם דולרים , אז מה הטעם ?

אתה לא חושב שאם בכל העולם יחיו יותר טוב , אז זה הרבה יותר טוב לטובת ארצות הברית .

אז שיהרגו את כולם , לפחות יהיו דולרים ... ככה בעצם צריך לחשוב , כן ?

הפעולות האלו גורמות אולי לכאב זמני , כי מה זה שנתיים של גרעון לארצות הברית ... זה ממש מפחיד בשבילם , הם לא רגילים לדברים כאלו .

אבל אם להיסתכל על זה לטווח הארוך זה יביא רק דברים טובים .

אם לעצור את כל הטרור הזה , לשחרר את המדינות , הרי המצב יביא תועלת לכל העולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בוש ייבחר שוב פעם המדיניות שלו כלפי והסכסוך במזרח התיכון תהיה הרבה פחות

סלחנית מעכשיו, אתה עוד תתגעגע לימי קלינטון ומוניקה לווינסקי. בוש, במידה ויהיה שוב הנשיא זאת

תהיה הקדנציה האחרונה שלו והוא לא יזדקק יותר לקול היהודי שכל כך חשוב לו אז הוא פשוט יפתור

את הבעיות בדרך שנראת לו, ונזכיר לך הוא לא הכי פרו-ישראלי שיש. עדיף כבר קרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת שנתיים של גרעון? אתה היית רציני כשאמרת את זה? התוכנית של ממשל בוש ליציאה מהגרעון מדברת באופטימיות על סוף העשור הנוכחי. שנתיים של גרעון... חחחח...

וכן, אתה צודק, כל אחד מתשעת מיליון המובטלים שיש כיום בארה"ב צריך לחשוב קודם כל על המלחמה בטרור העולמי ועל זה שהוא חי בעוני ולא מצליח לפרנס את המשפחה שלו, זה בסופו של דבר לטובתו וזה יעשה את העולם טוב יותר.

אני הולך לקחת אקמול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...