מתגורר בארה"ב, טקסס, תקציב 500$ ללפטופ חדש [דחוף] - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתגורר בארה"ב, טקסס, תקציב 500$ ללפטופ חדש [דחוף]

hardware maniac

Recommended Posts

^בדיוק.

כמו כן, נתנו לך פה את הדרכים והאתרים הטובים ביותר איך להשיג ומחירים מאוד משתלמים.

עכשיו אתה שואל: "מה עוד", מה אתה רוצה, שאתן לך קישורים לאתרים והמקומות הפחות משתלמים והיותר יקרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה ההתחכמות והציניות המיותרת, או מה לא עשיתי לפי החוקים כדבריו של CHEVY.סהכ חשבתי אם תוכלו לתת עוד דגמים באותו לבל של ה מבית מותגים אחרים. בכל מקרה תודה רבה לכם על הזמן ועל הסבלנות, CHEVY תודה רבה על העצה שלך, החלטתי לקנות את הדגם שהצעת מחודש מהחברה ב550 דולר. אפשר לנעול את האשכול מבחינתי. או ותודה רבה גם ל Y PAL על עזרתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום שוב לכולם, שאלה טיפה שונה אך חשובה באותה מידה אם לא יותר. מה בנוגע לעקבות שלי? מעולם לא מכרתי או החזרתי מחשב נייח או . מה אתם מציעים לעשות בכל נושא העקבות (סימאות) חשובות, ,אימייל, פייפאל וכד'. מדובר באיזורים רגישים שיכולים להשפיע עליי כלכלית. לא צריך להרחיב אני מניח שאתם מבינים. מה הדרך הבטוחה ביותר חוץ מהתנתקות מהחשבונות ומחיקת היסטוריה? חייב להיות משהו נוסף...מרגיש לי פרוץ מדי.

עצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום שוב לכולם, שאלה טיפה שונה אך חשובה באותה מידה אם לא יותר. מה בנוגע לעקבות שלי? מעולם לא מכרתי או החזרתי מחשב נייח או . מה אתם מציעים לעשות בכל נושא העקבות (סימאות) חשובות, ,אימייל, פייפאל וכד'. מדובר באיזורים רגישים שיכולים להשפיע עליי כלכלית. לא צריך להרחיב אני מניח שאתם מבינים. מה הדרך הבטוחה ביותר חוץ מהתנתקות מהחשבונות ומחיקת היסטוריה? חייב להיות משהו נוסף...מרגיש לי פרוץ מדי.

עצות?

האמת שלהחזיק סיסמאות חשובות על המחשב זה די לא בטוח. אתה יכול להשתמש בכל מיני תוכנות שנועלות את זה ושעדיין תהיה לך סיסמא, אבל הכי בטוח שאת המפתח הסופי יהיה לך בראש או על נייר באיזה כספת.

כל מה שנמצא על הרשת, זה באופן עקרוני לא בטוח גם אם במקרים מסויימים אין הרבה סבירות שיקרה משהו

ובטח לא לשמור מידע באינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום שוב לכולם, לכל המעוניינים, החזרתי את הלפטופ הקודם...ASUS

אני כותב לכם מלפטופ מחודש YOGA S11 כהמלצתו של CHEVY ואני מודה לו על כך כי אני מרוצה מאוד.

הנה כמה כדי להמחיש. תודה רבה לכולם שוב, עזרתם לי מאוד.

308v1tv.jpg

vrg55v.jpg

290zw45.jpg

290zw45.jpg

2rggwtl.jpg

105pn4x.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...