בעיות ניתוקים כל 20 דקות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות ניתוקים כל 20 דקות

Vlad3

Recommended Posts

יש לי כבר זמן מה ניתוקים מהאינטרנט למשך כחצי שניה ולפעמים גם מעל ל10 שניות, ניסיתי להחליף חומרה(HDD היה בעייתי) לא הסתדר, החלפתי היום מודם+הריבוע הזה שמחבר את הכבל לקיר וגם לא הסתדר.

אם זה התשתית מה ניתן לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה התשתית אז כנראה תצטרך לפנות לספק התשתית כדאי שתפרט יותר בהודעה באיזה ציוד אתה משתמש, מי הספק, איזו מהירות וכו'
מודם\רואטר מבזק(שלדעתי צריך לזרוק לפח, יש שם אפשרות בפנים לfree wifi הזה שלהם), בזק+בזק בינלאומי, 50 מגה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לומר מה הדגם? סביר להניח מה שיש לך זה ראוטר ולא מודם.

בדיקה בסיסית שאתה יכול לעשות:

start-->run-->

תקליד: cmd

בחלון שנפתח תקליד ipconfig

תמצא מה הכתובת של default gateway אצלך

תשאיר את החלון פתוח (של cmd)

בזמן שיש לך ניתוק תקליד:

ping [xxx.xxx.xxx.xxx] -t

xxx = default gateway address

כדי להפסיק ctrl+c

אם תקבל request timeout או general failure אז כנראה הבעיה בראוטר או במחשב שלך.

אם לא, אפשר לעשות עוד בדיקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי Vlad3,

חשוב להבין אם הניתוקים הם בכבל או באלחוטי, והאם הם חוזרים לבד או מצריכים אתחול ציוד לראוטר. סביר להניח כי הבעיה נובעת מהתשתית מאחר וניתוקים מהספק אינם שכיחים. אם בכל זאת תרצה לנסות לאתר את התקלה בעזרתנו העבר שם, טלפון ושעות נוחות לחזרה ל-online@bezeqint.net ונדאג שנציג יחזור אליך.

בברכה,

מתן - בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זו תשתית (כלומר הניתוקים בראוטר הם מDSL, נורה מהבהבת) אז שווה לבדוק את הקופסה בחוץ על הבית או איפה שזה נמצא אצלך בחצר.

אצלי למשל יש חיבור מהעמוד בכביש לקופסה בבית ומשם כבל 30 מטר לקופסה אצלי (מבנה נפרד) והיו לי ניתוקים לפחות 6-10 פעמים ביום ואינטרנט זוועה (5 מגה במקום 50 מגה).

לאחר שהגיע טכנאי, הכבל בתוך הקופסה אצלי היה לא תקין, השמש "הרגה" אותו מהחום, והחליף אותו והכל מתקתק מאז. שום ניתוק ומקבל 50-53 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי Vlad3,

חשוב להבין אם הניתוקים הם בכבל או באלחוטי, והאם הם חוזרים לבד או מצריכים אתחול ציוד לראוטר. סביר להניח כי הבעיה נובעת מהתשתית מאחר וניתוקים מהספק אינם שכיחים. אם בכל זאת תרצה לנסות לאתר את התקלה בעזרתנו העבר שם, טלפון ושעות נוחות לחזרה ל-online@bezeqint.net ונדאג שנציג יחזור אליך.

בברכה,

מתן - בינלאומי.

שלחתי.

דגם DSL 6740u v.h1, הניתוקים ברוב הזמן קורים עם IRC או משחקים שדורשים חיבור רציף(למשל כמו arma).

ivan בדגם הנוכחי, איך אפשר לבדוק את זה?

d30 מה שמוזר זה כשכן האינטרנט עובד אני מקבל את המקסימום מהירות, וכל ניתוק מאפס את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים זה התשתית ולא הספק

כמו ש ivan אמר כשיש לך ניתוקים תסתכל ישר על המודם ותראה האם נורת ה ADSL נכבת\מהבהבת\משנה צבע

אם כן תתקשר לבזק ותבקש טכנאי ובנוסף עד שהטכנאי יגיע אליך תבקש שישים אותך על RATE ADAPTIVE ( הוא כבר ידע מזה )

אני עד היום עם RATE ADAPTIVE וכל פעם רב איתם כי היה לי (בנוסף) את אותו המקרה כמו שלך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...