בעיה: מחשב נייד ASUS עם WIN 8.1, מעבד I7, עם 4 גיגה ראם ואיטי להחריד!!! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה: מחשב נייד ASUS עם WIN 8.1, מעבד I7, עם 4 גיגה ראם ואיטי להחריד!!!

moishi86

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי את הנייד הזה, אולטרא בוק, והוא איטי בטירוף..

הדגם המדוייק בקובץ המצורף.

הכל נתקע, ואין בו כלום במחשב הזה מעבר לאופיס (2010) וג'יגה קבצים שלי - מסמכים שונים.

אין לי בעיה לפרמט אותו, אבל פעם אחת עשיתי לו דרך ההגדרות של ה-8 אתחול ורענון - לא עזר.

מה אפשר לעשות?

איך אני יכול לגרום לו להיות טייס - הרי כך הוא צריך להיות, לא??!!

תודה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה להפעיל בדיוק? אשמח לקבל הכוונה מדוייקת - על מנת לנציג לכולם את הבעיה בצורה המיטבית ביותר.

אני לא מבין גדול במחשבים, אבל מחשב אמור להגיב מהר, ואם לוקח לו מלא זמן לפתוח או וורד, זה לא בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. resource monitor שניתן להפעיל מתוך task manager.

2. process explorer שניתן להוריד להפעיל מפה.

אני לא יודע מה צריך "להבין במחשבים", אבל תמיד בודקים עד כמה המשאבים שלך תפוסים לפני שמסיקים טיב זמן תגובה או ביצועים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כותב איטי להחריד, כי יש לי מחשב, אמנם נייח, אבל ישן יותר, ושם אני פותח מסמך, פותח וורד, פותח מצגת עם 30 שקופיות - תוך 3-5 שניות הכל נפתח והמסך לא נתקע.

במחשב הנייד, הוא חדש, הוא אמור להיות עם חלקים טובים וחזקים (שוב, עד כמה שאני מבין) ובכ"ז, לפתוח מצגת במחשב הזה זה סיוט ולא רק מצגת. כל דבר קטן - הוא נתקע לכמה שניות וממשיך.

העלתי פה כמה , מקווה שמכאן תוכל לראות מה הבעיה שיש..

המון תודה![ATTACH=CONFIG]6419[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6420[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6421[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6422[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6423[/ATTACH]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של מחשב נייד/נייח/צולל/מרחף ומה גילו. יכול להיות שבמחשב השני יש בניגדו למכאני עם ל caching כמו שרשום על המדבקה שצילמת ופה מתחילך ההבדל.

בנוסף לכך, למחשבים יש power schemes שיכולות להשפיע על ביצועים בהתאם לחיסכון של צריכת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד קשה, עד בלתי אפשרי לקבוע מה בדיוק גורם לבעיה על סמך הפרטים שאתה נותן.

יש לך אפשרות לפנות לשכן/בן דוד/חבר/חברה/נכד/סבא/החתול של השכנה הרוסיה מקומה אחרונה או מישהו אחר שמבין במחשבים? להביא לו את המחשב לידיים, לעשות לעצמך כוס קפה ולהיסתכל איך הוא פותר לך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי לפני שעה מחשב N550JK חדש מהקופסא - עם אותה הבעיה כמו שלך.

ניצול הדיסק הקשיח עומד על 100% כל הזמן, ולכן כל הפעלה של תוכנה תוקעת את המחשב.

הסיבה היא כנראה כל הזבל שASUS התקינו במחשב 8.1 שגם לא מהווה מתנה גדולה.

אם תשים לב,

גם בצילומי המסך שלך יש ניצול גבוה של הדיסק, זה כנראה לא משהו נקודתי כמו שחשבתי ממבט ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה שזה קשור לasus.

יש לי המון תכנות שלהם מובנה בווינדוס.

איך אני מוחק את כולן וזהו? אני לא משתמש בשום דבר שהם מציעים לי.

בכלל, האם אוכל להתקין 7 / 8 נקייה בלי כל התכנות שלהם או שזה הכרחי להפעלת המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר, רק תוריד מראש דרייברים מתאימים בדגש על כרטיס הרשת, כמו כן חלק מהתוכנות של תצטרך - סביר שלא את כולן,

לכן תעשה ליתר ביטחון רשימה/צילום של כל מה שמותקן לפני הפירמוט.

חשוב מאוד שאם תחליט להתקין מערכת הפעלה משלך על המחשב הנייד, תתקין רק וינדוס נקי ללא התאמות של כל מיני חובבנים/מקצוענים.

multicore,

בדקתי במחשב שלי, אין תוכנה שאפשר לשים את האצבע ולהגיד "זאת את", הכל נראה תקין... חוץ מניצול הדיסק הקשיח שלא יורד מ100%.

להתחיל למחוק תוכנה תוכנה ולראות מתי זה יסתדר, זאת אופציה אבל נראה לי יותר פשוט להתקין וינדוס נקי, להתאים ולהתקין רק את מה שאני צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי במחשב שלי, אין תוכנה שאפשר לשים את האצבע ולהגיד "זאת את", הכל נראה תקין... חוץ מניצול הדיסק הקשיח שלא יורד מ100%.

תמצא בresource manager מה טוחן את הדיסק. הוא לא נטחן מעצמו.

moishi86 אצלך נראה שהnod32 סורק קבצים ברקע וזה מה שטוחן את הדיסק וכתוצאה מאט את המחשב.

מבחינת התוכנות של הייתי מסיר את כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...