G2 או G3? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G2 או G3?

spitzi

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב מסקרנות ראיתי את 2 הדקות הראשונות של הסרטון. בגלל שאני לא רוצה להשתמש במילים כמו "ילד טמבל" אני מעדיף לא להגיד מה אני חושב על זה... תעשה לעצמך טובה ואל תתבסס על ביקורות של ישראלים.

אגב, הדבר הראשון לדעתי שצריך לעשות במכשיר זה לשנות את גודל הפונט מ-Medium ל-Minimum (הכי קטן).

וכמובן לא להתקין אותו בעברית, וודפ.

עריכה: ראיתי את כל הסרטון ועכשיו בא לי להתאבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שימוש ב-G3 לכמה שעות, לא שיחקתי איתו יותר מדי זמן:

מכשיר סוס, לא מתרגש מכלום, טאץ' מעולה, ספיקר יותר מדי חזק (-: המכשיר לא צריך דיבורית ברכב, הספיקר שלו כל כך חזק שלא צריך דיבורית, ויש עוד הרבה פלוסים.

כמה דברים שמעט הפריעו לי:

בהירות נמוכה, אוזניה מעט חלש ועוד בעיה מפגרת, בגלל שרמקול האוזניה חלש זה גורם לכך שאני מצמיד חזק יותר את המכשיר לאוזן והפינה של הטלפון לא נוחה באוזן, מעט מציק(פינה לא מעוגלת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לסוללה אני עדיין לא יודע לא הייתי עם מלאה, המכשיר אכן מתחמם והוריד לי את הבהירות ל90 אחוזים(מעט מאכזב).

לפני שקיבלתי את המכשיר חששתי מהגודל שלו, אחרי שקיבלתי אותו מיד התרגלתי לגודל שהפך ליתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהצלחתי להבין מתגובות שחוזרות על עצמן הנושא של התחממות הסוללה / ובהירות המסך אלה הם החולשות של ה- G3 ... מוזר לי שלא שידרגו את נושא המעבד במכשיר שהיה יותר חזק ( 805 ) ועל אחת כמה את נושא הסוללה במיוחד לאחר ששיפרו את המסך והגדילו אותו ולכן הוא צורך יותר וזולל יותר מהסוללה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום יצאתי מהבית בשעה 6:00 לעבודה, ישבתי לא מעט בטלפון, הפעלתי המון סרטונים ביטיוב, גלשתי המון והמסך לא ממש נח, בשעה 2 נשארתי עם 40% .

הייתי תוך כדי נסיעה, הערכים היו גם יותר גבוהים אבל אני בשוק על ה4G:

upejuryr.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...