שאלה על העתקת דיסק התקנה של ווינדוס 7 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על העתקת דיסק התקנה של ווינדוס 7

jackhammer

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני צריך לשלוח למישהו את דיסק ההתקנה של ווינדוס 7 דרך גוגל דרייב.

(הלך לו הלפטופ ואני צריך לעזור לו להתקין מחדש את הווינדוס - יש לו רשיון חוקי אבל אין לו דיסק)

ובגלל שזה בנאדם שלא הכי מבין אני לא רוצה לסבך אותו עם צריבת אימאג'ים.

אני רוצה להעתיק את כל הקבצים מהדיסק התקנה שיש לי ולשלוח אותם אליו ככה שהוא רק צריך לגרור את כל הקבצים ולצרוב בצורה רגילה.

השאלה שלי היא האם יש בדיסק ההתקנה קבצים מוסתרים או קבצים שלא ניתנים להעתקה?

אם אני פשוט מסמן הכל ומעתיק זה יעבוד בסדר?

תודה מראש על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תשלח לו את הדיסק בדואר?
ת'כלס זה הרעיון הכי הגיוני. כל דבר אחר הוא פשוט מפגר כשאפשר להוריד ISO בצורה חוקית ממיקרוסופט ולצרוב. מי ישמע לכמה זה מסובך... בן-אדם מסוגל להתקין אבל לא מסוגל לצרוב ISO? תרשה לי לפקפק בסבירות של המצב הזה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא לא גר בארץ...

וברור שהוא לא יודע להתקין את הוינדוס אבל אני אדריך אותו בסקייפ.

אני כנראה אאלץ ללכת על האפציה של האימאג.

הקטע זה שגם אין לו מחשב פעיל בשביל לצרוב את האימאג' אז הוא צריך לצרוב את זה במשרד או משהו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה לכולם על ההצעות החלופיות וגם על הדאגה שאני לא משתמש בעותק פרוץ (כי כולם פה כאלה צדיקים עם מקורי)

אם אתם רוצים אני אעלה פה את התמונה של המדבקה שיש לו על המחשב עם הרשיון של הוינדוס.....

בכל מקרה אני אשמח לדעת אם הדבר אפשרי ע"י העתקת הקבצים מחוץ לאימאג' וצריבת מחדש.

אם זה לא ממש אפשרי אני כבר אסתדר ע"י צריבת האימאג' (זה לא ממש פשוט להגיע בשליטה על המחשב שלו במשרד)

מודה לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר סתם להעתיק קבצים מהדיסק וזהו.

אני לא מבין מה כל כך בעיה ליצור לדוגמה ISO מהדיסק שלך (או להוריד מהאתר של מיקרוסופט), להעלות אותו לDrive, לשלוח לבנאדם ודרך התוכנה של בשני קליקים זה מתחיל לצרוב, ניתן על דיסק-און קי או דיסק, בחירה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד התעצבני לצרוב קבצים בודדים בתוכנות צריבה, אז לצרוב אלפים של קבצים?

דרך אגב, לא מבין איך אף אחד לא אמר פה את זה, האם בדקת שאין למחשב מחיצת Recovery במקום לעשות את כל "הכאב ראש" הזה בשבילך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא פשוט החליט מסיבה לא ברורה כלשהי שיותר קשה לצרוב IMAGE מאשר כמה אלפי קבצים בודדים. ובגלל זה כל השרשור הטיפשי הזה קיים. :)

חבר יקר. אתה יותר ממוזמן לבטל את העקיבה אחרי הדיון הזה. אף אחד לא מכריח אותך להגיב פה.

למה להיות כזה ציני וקר??

ישר להסיק מסקנות....

אם אני שואל אז יש לי סיבה.

אני יודע שיש IMAGE ואני יודע שאפשר לצרוב אותו על הדיסק. אבל אני מעלה את הדיון הזה פה זה מסיבה. נראה לך שהוא טיפשי אתה לא חייב להגיב.

הרי אמרתי בהודעה הראשונה שיש לי IMAGE וזאת לא הבעיה שלי. אבל ישר הסקתם שהורדתי אותו מטורנט.... גם אם כן הורדתי אותו אז מה?? זאת בעיה שלי לא שלכם. לא צריך להטיף מוסר בכל הודעה.

בקיצור אני אפסיק לחפור, הבנתי את הנושא.

תודה רבה לכל העונים (לא בציניות)

יום טוב ושקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...