מצאתי רק בחו"ל כבל DVI-I / VGA ללא בליטות, האם מתאים? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצאתי רק בחו"ל כבל DVI-I / VGA ללא בליטות, האם מתאים?

ExtraSi

Recommended Posts

הכבל הזה מחבר את האות מה VGA ל 4 הנקודות מסביב ל - ב DVI

הוא מיועד לחיבור יציאת ה DVI של כ מסך למסך VGA. במצב כזה הכ מסך מוציא אות VGA על 4 הנקודות ביציאה, והכבל מעביר אותו לתקע VGA שמתחבר למסך

ברוב המסכים חיבור ה DVI הוא ללא הנקודות האלה בכלל (DVI-D). הכבל לא ייכנס לחיבור בכלל

במסכים (נדירים) שיש להם את הנקודות האלה (DVI-I), המסך אמור לקבל אות VGA שמגיע אליהן. אם כן ניתן להשתמש בכבל הזה בכיוון ההפוך - לקבל אות VGA מהמחשב בחיבור VGA ולהעביר אותו למסך ב 4 הנקודות

השאלה היא מה סוג כניסת ה DVI שיש במסך הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המסך יודע לקבל DVI-I, כלומר, גם אנלוגי וגם דיגיטלי,

הציעו לי את הכבל הנ"ל, אבל כתוב שם שהוא מיועד לחיבור הפוך:

כתוב: "מ-DVI ל-VGA" כלומר, הוא מיועד להתחבר ל DVI במחשב ו VGA במסך, ולא להיפך.

"connect the DVI output from your computer to the VGA input on your monitor"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהדיון הזה כבר עבר את השלב השימושי. כל המידע כבר לפניך. עכשיו אתה סתם חופר. :)

הסיגנל האנלוגי שעובר בכבל הוא אותו סיגנל. לא משנה אם זה בכיוון אחד או בכיוון האחר.

אם כרטיס המסך יודע להוציא DVI-A (וכל כרטיס יודע), אז אפשר לחבר אותו עם הכבל הזה למסך עם VGA.

אם המסך יודע לקבל DVI-A (לפי המפרט, המסך שלך יודע), אז אפשר לחבר אותו עם הכבל הזה ליציאת VGA של כרטיס.

כל אחד מהכבלים האלה יעבוד לך. הסיבה שמציינים DVI לVGA ולא הפוך הוא כי זה מה שרוצים לעשות ב99% מהמקרים, היות ש99% מהמסכים לא יודעים לקבל DVI-A.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב כך, אני פשוט נזהר, כבר רכשתי מחשב ומסך שמתחברים לא כפי שביקשתי בפורום מפרטים,

לאחר מכן רכשתי כבל DP- מכיוון שנכתב בפורום הזה שהוא מתאים ויעבוד, ומסתבר שזו היתה טעות והוא לא עובד,

אז הפעם אני מנסה לוודא את נכונות הדברים לפני שאבצע רכישה נוספת.

קראתי את ההסבר שלך, אני טוען שלפי תאור הכבל, הוא מיועד להתחבר ל DVI-I בכרטיס המסך, ול VGA במסך, ולא להיפך,

לכן אני רוצה לוודא שזה יעבוד עם אחבר אותו הפוך למה שכתוב (בפורום תפוז, אגב, כותבים שזה לא יעבוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה? אולי זה לא יעבוד.

אני בטח לא מוכן להתחייב שזה יעבוד לך. למה לי? :)

אם אתה סבור שהטיעון שלך למה זה לא יעבוד הוא הגיוני או שהחבר'ה בתפוז ברמה יותר גבוהה ומבינים יותר מהחבר'ה פה - תרגיש חופשי להקשיב לעצות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ביקשתי שמישהו יתחייב, אף אחד לא עובד עבורי, זה בסה"כ פורום וולנטרי,

אבל אם מישהו יודע בוודאות, מתוך ידע טכני ו/או ניסיון איזה כבל צריך, אם בכלל קיים כזה כבל או כל פתרון אחר (ואולי כן הכבל שציינתי), אשמח לדעת.

רק ציינתי שלפי מה שקראתי במקום אחר, ובמיוחד מה שכתוב בתאור הכבל, זה לא אמור לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש חפרתי בדיון אבל הכבלים שקישרת אליהם ובדקתי לא מתאימים למטרה שלך !!

אתה צריך dvi to vga ולא vga to dvi

ויש גם פלאגים פשוטים למטרה הזאת

https://www.google.com/search?newwindow=1&q=%22dvi+to+vga%22&oq=%22dvi+to+vga%22&gs_l=serp.3..0l10.30634.32486.0.33011.2.2.0.0.0.0.195.358.0j2.2.0....0...1c.1.49.serp..0.2.354.ltfOU-eVUPI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אתה צריך dvi to vga ולא vga to dvi"

נכון, אבל נכתב מעליו שהכבלים הללו סימטרים ואפשר לחבר אותם הפוך וזה יעבוד.

מתאם לא יעזור מכיוון שאין מקום במסך לחבר את המתאם (ראש ה DVI נכנס למקום במותאם בדיוק עבורו מתחת לזרוע שעליה המסך יושב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ivan, היה עוזר, כשאתה גם ככה מדבר עם בחור מבולבל מאוד שלא תבלבל אותו עוד יותר עם מידע לא נכון.

למה לא נכון? כי בתמונה שאתה עצמך צירפת מתואר פלאג שיכול להמיר יציאת DVI בכרטיס ליציאת VGA, שאליה אפשר לחבר אח"כ כבל VGA. ואם קראת את כל הדיון - הוא צריך בדיוק ההיפך: פלאג שממיר יציאת VGA ליציאת DVI (כלומר VGA זכר לDVI נקבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, אינני מבין מדוע אנשים נעלבים כאשר כותבים להם שמעליהם נכתבה דיעה שונה,

המטרה היא לא לפתוח במלחמה, אלא ללבן את הסוגיה ע"מ להגיע למסקנה מקצועית נכונה.

שנית, בשורה התחתונה, אני מבין שמתאמים/פלאגים שהוצעו כאן לא יעבדו, האם אני טועה?

מה כן יעבוד?

זה יעבוד? http://arpl.co.il/products/202386

זה יעבוד? http://www.ebay.com/itm/10FT-DVI-I-24-5-Male-to-VGA-Male-Video-Monitor-Cable-DVII1-H151-10-/291014768654

אני רק מזכיר שבשני הכבלים הללו כתוב שהם מ DVI ל VGA ולא להיפך,

ואז נכתב כאן באשכול שזה יעבוד ולאחר מכן נכתב שזה לא יעבוד.

האם יש מסקנה מקצועית טכנית מוסכמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...