מפרט באזור 6,000 ש"ח כולל ציוד היקפי לחבר - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט באזור 6,000 ש"ח כולל ציוד היקפי לחבר

Yaniv

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 6,000 ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 1000 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

Dark Souls, Total War, Titanfall וכל המשחקים החדשים.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

1920x1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? כן, מקלדת, עכבר, רמקולים ואוזניות גיימינג.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 8, טוען שהוא ממש רוצה שקט.

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא מתוכנן.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבה בחנות בלבד.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? לא.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? שבועיים או שלוש

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? לא.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כן, חשוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5500 אולי גם 6000.

-----------------

ניסתי לבנות איזה מפרט למרות שאני לא מבין בבניית מפרטים בשיט.

אין לי מושג אם המחשב יהיה רועש, אם המארז יתאים, אם הכרטיס מסך שווה את זה.

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5-4590 3.3 GHz 3.7Ghz Turbo LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪906

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪134

לוח אם:

Gigabyte GA-H87-HD3 for 1150 - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪389

מארז:

FRACTAL CORE 3000 USB3.0 + SEASONIC ECO 600W - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪648

זיכרון:

Hynix Original 8GB DDR3 1600 בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪349

כרטיס מסך:

Sapphire Radeon R9 290 4GB GDDR5 - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪2098

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪403

קשיח למחשב שולחני:

Samsung SSD 840 EVO 120GB SATA3 2.5 inch

כמות: 1 - מחיר: ₪395

כונן אופטי:

Lite-On Phillips DVD-RW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪95

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪5417

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 5309 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/ey8dwk6f

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח והבאנדל של הספק והמארז כבר לא קיימים באתר של TMS.

אם אתה רוצה מחשב מ TMS, הנה מפרט אפשרי ללא ציוד היקפי (תבדוק בפורומים המתאימים מה הכי מתאים לך):

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5-4590 3.3 GHz 3.7Ghz Turbo LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪906

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪134

לוח אם:

Gigabyte GA-H97M-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪455

מארז:

באנדל - Define Mini + Seasonic 550W RT 80+GOLD - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪699

זיכרון:

Hynix Original 8GB DDR3 1600 בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪349

כרטיס מסך:

MSI R9 290 4G DDR5 Gaming PCI-E HDMI DP - מבצע

כמות: 1 - מחיר: ₪1890

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪403

קשיח למחשב שולחני:

Samsung SSD 840 EVO 120GB SATA3 2.5 inch

כמות: 1 - מחיר: ₪395

כונן אופטי:

Lite-On Phillips DVD-RW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪95

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪5326

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 5220 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/8ae4p3ys

הערות:

1. למרות שהלוח H97M-D3H הוא בגודל Micro-ATX הוא בעל 4 חריצי הרחבה לזיכרון. לוח בגודל Micro-ATX מאפשר בחירת מארז קטן יותר.

2. המארז שבחרתי הוא שקט, אבל תהיה מודע לכך שהמחשב גם אמור לייצר הרבה חום (יש לו כרטיס מסך חזק) ושני הדברים בד"כ לא הולכים "יד ביד". הייתי שוקל הוספת מאוורר נוסף למארז הזה (הוא מגיע עם 2 מאווררים ויש אפשרות להוסיף עוד 4, אני פשוט לא מבין במאווררים אז אני לא רוצה להציע אחד).

מבחינת אורך כרטיס המסך אין בעיה - אורך כרטיס המסך הוא 276 מ"מ ובמארז ניתן להתקין כרטיס מסך עד גודל 400 מ"מ.

3. ספק הכח המוצע הוא ספק איכותי של Seasonic בעל הספק של 550W והוא אמור להתאים לצריכת ההספק המקסימלית של המחשב המוצע.

4. אפשר לשקול כונן בנפח 250GB במקום 120GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי המפרט ניראה מעולה, האם הוא אכן הכי כדאי בתקציב הנ"ל, המחשב מתוכנן לקנייה עוד כמה ימים, יום ראשון או שני.

וסתם שאלה, האם הוא יריץ Titanfall על המקסימום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי שם 290 בתוך מארז שנועד לשקט, הכרטיסי מסך של פולטים חום גבוהה מאוד, אז או שתלך על מארז מאוורר יותר או שתוסיף מאווררים.

חוץ מזה מפרט מעולה, וכן הוא יריץ את titanfall על ultra - משום מה הדרישות שלו נמוכות מאוד, לגבי watch dogs אתה תצטרך i7 (מעבד מתומן ליבות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i5 4690 3.5Ghz 6MB L3 Cache s1150 - Tray 1

מאוורר למעבד: Scythe Katana 4 CPU Cooler 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte GA-H97M-D3H LGA1150, Intel H97, DDR3 1600, 2xPCI-E,VGA, DVI, HDMI 1

זכרונות: זכרון למחשב Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 1600MHz PC3-12800 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך MSI Radeon R9 290 4GB GDDR5 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Seagate 2TB Barracuda Sata III ST2000DM001 1

כונני SSD: כונן קשיח Samsung 840 EVO Series MZ-7TE120BW 120GB SSD SATA III 1

צורבי DVD: צורב LG DVD±RW GH24NS x24 Black SATA OEM 1

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי SeaSonic 620W 80+ Bronze S12II-620 1

מארזים: מארז ללא ספק Antec P280 Mid ATX Tower Black 1

הרכבה: הרכבת חבילה מחלקים שבמבצע

מחיר החבילה: 5690 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Yaniv

כמו שכתבתי קודם, מארז שקט וכרטיס מסך חזק וחם הם בד"כ שילוב בעייתי, כי מצד אחד אתה רוצה להוציא כמה שיותר חום החוצה אבל מצד שני המארז נוטה לחסום יציאת רעשים (לכן גם חום) החוצה. לאור זאת ולאור הירידה בתקציב, האפשרות הסבירה היא פשוט לרדת בכרטיס המסך לאחד זול יותר וחמים פחות (שים לב שהמפרט שלי עדיין עומד בדרישות התקציב).

טוב, מכיוון שהמטרה היא לחסוך, אפשר במפרט שלי לרדת בכרטיס המסך ל R9 280X הזה שעולה 1330 ש"ח והוא קצת פחות חם מ ה R9 290. אפשר גם לבחור ב GTX 760 הזה שעולה 1198 ש"ח, שהוא קצת פחות טוב מה R9 280X, אבל מייצר הרבה פחות חום (בערך חצי מה R9 290), אבל מצד שני אני לא בטוח עד כמה הוא משתלם מבחינת יחס העלות לתועלת. ניתן גם לרדת בדיסק הקשיח ל 1TB במקום 2TB. מפרט כזה יעלה כ-4500 ש"ח. קישור:

http://www.tms.co.il/preview/spec/8bje2dw3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Yaniv

כמו שכתבתי קודם, מארז שקט וכרטיס מסך חזק וחם הם בד"כ שילוב בעייתי, כי מצד אחד אתה רוצה להוציא כמה שיותר חום החוצה אבל מצד שני המארז נוטה לחסום יציאת רעשים (לכן גם חום) החוצה. לאור זאת ולאור הירידה בתקציב, האפשרות הסבירה היא פשוט לרדת בכרטיס המסך לאחד זול יותר וחמים פחות (שים לב שהמפרט שלי עדיין עומד בדרישות התקציב).

טוב, מכיוון שהמטרה היא לחסוך, אפשר במפרט שלי לרדת בכרטיס המסך ל R9 280X הזה שעולה 1330 ש"ח והוא קצת פחות חם מ ה R9 290. אפשר גם לבחור ב GTX 760 הזה שעולה 1198 ש"ח, שהוא קצת פחות טוב מה R9 280X, אבל מייצר הרבה פחות חום (בערך חצי מה R9 290), אבל מצד שני אני לא בטוח עד כמה הוא משתלם מבחינת יחס העלות לתועלת. ניתן גם לרדת בדיסק הקשיח ל 1TB במקום 2TB. מפרט כזה יעלה כ-4500 ש"ח. קישור:

http://www.tms.co.il/preview/spec/8bje2dw3

אין צורך לרדת, אם זה ככה אז אין בעיה לרדת מבחינת הרעש לטובת ביצועים.

תקן אותי אם אני טועה, במחשב אם הבחור יהיה באינטרנט (גלישה) הכרטיס מסך לא יהיה רועש ורק בעת הפעלת המשחקים וכאלה הוא יעשה את רוב הרעש.

האם בסולם מ1-10 מבחינת הרעש (10 שקט טוטאלי), זה באזור ה7? או יותר נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא אבל גלישה באינטרנט במיוחד באתרים שלא כתובים טוב או מלא פרסומות סרטונים שמנוגנים בנגן

או שניים ביחד מעלה את צריכת הזיכרון והעיבוד במחשב ובכרטיס וגם במעבד וגורם לעליה של בין 5 ל 15 מעלות בחלקים השונים וגם ברעש של המאווררים

זה זבל הכי גדול שאני מכיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...