המחשב שלי לא מהיר כמו שציפיתי עם כונן SSD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב שלי לא מהיר כמו שציפיתי עם כונן SSD

Rockstatement10

Recommended Posts

יש לי את ה-EVO 120GB כבר חודש וחצי בערך, באמת מרגישים שינוי ולא צריך לחכות יותר מדי כשהמחשב עולה, הכל באמת מהיר, אבל לעיתים אני מרגיש שהוא קצת עייף, לפתוח מייל לדוגמה (אאוטלוק) פותח ב-4 שניות בערך במקום שיהיה בשנייה אחת..

יש תוכנות מסוימות שכן מותקנות על ה- ועדיין נפתחות בקצב זהה ל-HDD שהיה לי לטעמי..

זה קשור שאני ב-SATA2?

אני לא מדבר על מהירויות העברת קבצים וכו', אלא מדבר על המהירות הכללית של המחשב.

הוא מכוון על MAXIMUM PERFORMANCE, ו-RAPID מופעל גם כן.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע ,מעבודה שוטפת עם outlook וכ"ד יכול להיות שהוא נפתח לאט יחסית כיוון שהוא גם שולף תוך כדי שהוא פתח את המיילים שלך משרת הדואר.

יתכן שאין באמת קשר לSSD שלך ובכל מקרה הייתי ממליץ לך לבצע עליו מבחני ביצועים כדי לראות האן הכל בסדר והאם זה תואם את הנתונים שזה צריך להיות.

וגם בנוסף לזה יכול מאוד להיות שהציפיות שלך מהמחשב באופן כללי אינן תואמות את המציאות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אבל זה לא קורה רק באוטלוק.. בכללי המחשב טס, אבל לדעתי צריך להיות מהיר יותר..

אם זה מחובר ב-SATA2, זה משפיע על מהירות המחשב?

משפיע לרוב רק על מהירות העתקת הקבצים הרציפה. בדברים אחרים ההשפעה ממש קטנה.

רוב הסיכויים שהמחשב שלך בסדר גמור, ורק דעתך שהוא צריך להיות מהיר יותר היא שגויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://social.technet.microsoft.com/Forums/office/en-US/03656301-a36c-413e-885e-0811bf9cc58b/where-is-the-default-location-for-pst-files-in-office-2010-in-windows-xp-what-about-windows-7?forum=outlook

קליקי ימני על הקובץ ואז מאפיינים.

אמרת שבגדול המהירות בסדר אבל באוטלוק לוקח לו זמן...

אז אני אומר שאיטיות (אם בכלל) באוטלוק יכולה להגרם מדברים אחרים.

יכול להיות שהוא מנסה לגשת לאינטרנט כל פעם שאתה פותח הודעה אז לוקח לו כמה שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שבגלל שהמחשב שלך ישן לפני עידן SATA3 הSSD לא מנוצל ויש לו רק SATA2 אז הוא קצת יותר אטיי הוא לא הלוח תומך בחלק מהטכנולוגיה החדשה

שאין לך במחשב זה בסדר כול עוד הדיסק והמחשב ומערכת הפעלה תקנים לא אמורה להיות בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...