מפרט גיימיניג כבד כולל מסך מ - KSP (אילת) עד - 10,000 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט גיימיניג כבד כולל מסך מ - KSP (אילת) עד - 10,000

Globalization

Recommended Posts

אני לא יודע אם להתייחס למפרט שלך כמפרט, חסרים כמה רכיבים.

מעבר לכך:

1. הספק אכן מעט חסר בכמות הוואטים למערכת עם כרטיס כזה ומעבד i7 עם תכנון לאוברקלוק כבד.

2. הכרטיס שכללת אף פעם לא היה משתלם וגם עכשיו לא, החוכמה היא לא לקנות את הכרטיס החזק ביותר באותו דור אלה אחד חזק ומשתלם באותה תקופה.

3. כללתי 16 גיגה אם לא שמת לב ועוד בתדר גבוה.

4. הלוח שכללת אינו מתאים לאוברקלוק כבד עקב מערכת אספקת מתח וקירור חלשים.

5. המארז שכללת לא הכי מרווח ולא הכי מאוורר, המארז שכללתי יכול בקלות על ידי שני מכסים להפוך ממבודד רעשים לאחד מאוורר מאוד.

6. לא כללת .

7. לא כללת כונן אופטי.

בכל אופן בחרתי בקפידה רכיבים איכותיים מאוד כיוון שנראה כאילו לפותח הדיון אין בעיה של תקציב.

אין לי בעיה של תקציב בכלל, זאת בכלל לא בעיה. תוכל לענות לי על השאלות ששאלתי מקודם? יש אפשרות למסך גדול יותר? הכרטיס קול יפיק מ - C7 את המירב?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. הכרטיס שכללת אף פעם לא היה משתלם וגם עכשיו לא, החוכמה היא לא לקנות את הכרטיס החזק ביותר באותו דור אלה אחד חזק ומשתלם באותה תקופה.

3. כללתי 16 גיגה זיכרון אם לא שמת לב ועוד בתדר גבוה.

4. הלוח שכללת אינו מתאים לאוברקלוק כבד עקב מערכת אספקת מתח וקירור חלשים.

5. המארז שכללת לא הכי מרווח ולא הכי מאוורר, המארז שכללתי יכול בקלות על ידי שני מכסים להפוך ממבודד רעשים לאחד מאוורר מאוד.

6. לא כללת כונן קשיח .

7. לא כללת כונן אופטי.

בכל אופן בחרתי בקפידה רכיבים איכותיים מאוד כיוון שנראה כאילו לפותח הדיון אין בעיה של תקציב

כפי שציינתי כתבתי את החלקים אותם התכוונתי לשנות ממהמפרט הראשון שנכתב החישוב הוא כולל אותו .

החישוב מתייחס לשני מודולי זיכרון.כלומר 16 GB ואם מדברים על משתלם תדר גבוה בזיכרון אינו משתלם כספית

היות והוא מעוניין בגיימינג כבד לא פחות מאובקלוק כבד לא רואה סיבה להוציא את הכסף על שתיתן לו כמה ? בביצועים לעומת הכרטיס מסך הזה שבביור חזק משמעותית מ780 רגיל

כונן קשיח לא כללתי כאמור כי ההצעה הראשונה הייתה הגיונית לדעתי כפי שציינתי.

כונן אופטי ..

- - - תגובה אוחדה: - - -

יש אפשרות למסך גדול יותר?

פשוט אין באילת(למעט אחד של lg)... נראה לי שאין בזה פטור מע"מ מעל גודל מסויים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...