מכירות הקיץ של Steam - מדריך קניה ודיון ראשי! - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירות הקיץ של Steam - מדריך קניה ודיון ראשי!

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 481
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חשבתי לקנות את dragon age אבל ברגע שראיתי שבארץ הם רוצים יותר כסף ירדתי מהרעיון (בהרבה מדינות ORIGINS+כל ההרחבות עולה 7.5$), כל עוד EA דורשים מחיר גבוה יותר בארץ קשה לי לקנות משחקים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי לקנות את dragon age אבל ברגע שראיתי שבארץ הם רוצים יותר כסף ירדתי מהרעיון (בהרבה מדינות ORIGINS+כל ההרחבות עולה 7.5$), כל עוד EA דורשים מחיר גבוה יותר בארץ קשה לי לקנות משחקים שלהם.

מז"א סטים זה לא חנות בינלאומית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EA?

באוריג'ין אצלם יש 2 מילות קסם:

VPN מקסיקני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מז"א סטים זה לא חנות בינלאומית?

המפיצות יכולות לבחור באיזה אזורים המשחקים שלהם יימכרו ובאיזה מחיר.

במקרה של dragon age, יש חבילה ultimate שמכילה את המשחק המקורי + ההרחבה + כל הDLCים במחיר של 7.5$, החבילה הזו לא זמינה בארץ,

מהארץ אפשר לקנות רק את המשחק, ההרחבה וה- DLCים בנפרד אחד מהשני (5$ + 5$ (שניהם במבצע) + דולרים בודדים עבור כל DLC - אני לא רואה את ה- DLCים ברשימה של סטים, אבל יש כמות מכובדת שלהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם,

עדיף את Dragon Age ואת Mass Effect למיניהם לקנות דרך החנות של EA שנקראת .

לא צריך לקנות בחנות עצמה אפשר לרכוש CD KEY באתר צד ג' ולהפעיל את הקוד בחנות ככה מקבלים את המשחק בזול וגם מכיוון שהחשבון ביוואר שלכם מחובר לחשבון אוריג'ן לא תצטרכו להתקין ידנית 101 DLCS שרבים מהם הם חפצים פרסומיים שמגיעים לכם במסגרת בעלות על משחקים שונים וכולי אלא אוריג'ן יתקין את כל התוספות הללו במהלך התקנה המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה באוריג'ן!!!

מדובר במטבע של ביוואר כדי לקנות את הDLCS של המשחק.

תתחבר עם החשבון אוריג'ן שלך באתר הזה: https://social.bioware.com/page/da2-dlc

ותקנה את הDLCS משם, יש לך למעלה בתפריט לבחור משחקים.

פה לדוגמא הבאתי אותך לעמוד של DA2 אבל תוכל לבחור עוד שם. הטריק הוא לרכוש דרך המערכת רכישה של DA2 את הביוואר פוינטס כי זה גם בדולרים וגם אפשר לקנות אותם בכמות המדוייקת לDLCS אז קודם אתה כאילו רוכש DLC של DA2 ומגיע לאתר שם אתה יכול להוסיף לך ביוואר פוינטס ואחרי שהוספת מספיק אתה יכול לרכוש את הDLCS.

כמו כן כנס באותו אתר של ביוואר לעמוד הפרופילים שלך ותפעיל אותם....

ויש לך את הדיון הזה שפתחתי תיכנס אליו: http://forum.bioware.com/topic/506430-all-promotional-items-for-free/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אחלה תודה, נבדוק את העניין. לא תכננתי לקנות DLCים, אבל נבדוק את זה :)

---

והנה סוף סוף הגיעו משחקים שווים לסייל...

כמעט כל המשחקים שמופיעים עכשיו בדיילי ובפלאש הם משחקים מעולים ששווה לקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוקל לקנות טומב ריידר

בזמנו קניתי חבילה של כל משחקי טומב ריידר חוץ מהאחרון ב 11 דולר זה ישלים לי את הסדרה

מישהו יודע אם אני קונה THE WOLF AMONG US

מדובר על כל הפרקים גם העתידיים או מה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אם קנית את DAO בגרסת האולטימייט אדישן יש לך את כל ההרחבות והDLCS, מה שכן תיכנס לדיון שפתחתי שם בלינק ותפעיל על היוזר שלך את הפתיחת חפצים שתקבל את כל הציוד שחילקו מתנה בעבר במסגרת חד פעמיים למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כן עשיתי את זה... אין לי את ה- ultimate, יש לי רק את origins הרגיל...

מישהו יודע אם אני קונה THE WOLF AMONG US

מדובר על כל הפרקים גם העתידיים או מה..

כל הפרקים, מה גם נשאר רק עוד אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל חבל חבל שלא שאלת אותי אני קניתי את האולטימייט עם כל התוספות וההרחבות ב6 אירו דרך אתר צד ג' והפעלתי את הקוד באוריג'נס (התוכנה של EA)... לא משתלם לקנות בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...