זה קורה גם השנה - פרויקט בניית מחשב - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה קורה גם השנה - פרויקט בניית מחשב

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

משושה 5820K "תקציבי" בדרך, יצא לי פחות ממחיר בארץ של מעבד i7 לתושבת LGA1150. תודה .

אתם מוזמנים בינתיים להציע כיצד כדאי לעצב את ה-X99 Deluxe כדי להתאים. האם שחור יהיה עדיף מאדום וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקניק הזה רוצה 40 פסים ל-2 כרטיסי מסך, אלוהים יודע למה. בסדר, שיהנה. לא מאשים אותו עם המחירים שם.

כן, כמובן בגרסת בוקס שתהיה אחריות וביטוח , אם הוא בטעות מעז לא להתיצב על 4.5 גיגה-הרץ או יותר.

אני כרגע עובד קשה כדי לפצח את הדרך הכי טובה להמהיר את המעבדים הללו, כדי שתקבלו תוצאות טובות עם ה5960X בביקורות לוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסקרנת מאוד ההמהרה מעניין מה היכולות..

אדום יהיה קל יותר.. שחור יהיה מיוחד. הייתי אומר לך על שחור לבן ואל תיגע אבל הקודמת שלך הייתה שחור לבן (עם נגיעה של אדום) אז מבין שלא יקרה..

אני עם ארקדור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע

בבילד של הs3 אני הולך על מונו , קרי, הטווח שבין השחור ללבן.

לטווח הלבן כנראה לא אגיע אבל הרעיון ברור.

בפרוייקט הבא, ערכת הצבעים תהיה על טהרת האפור - לבן.

לי נמאס מצבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לאחר עבודה עם לוח האם של גיגהבייט מדגם X99 G1, השתכנעתי שהוא הבחירה הנכונה. המראה שלו משתלב עם שאר החומרה, הוא בוגר תוכנתית ונטול בעיות תאימות שחוויתי עם .

מדובר בדגם מתקדם למדי.... אולי הכי מתקדם בסדרה, וזה כבוד לי להשתמש בפיסת הנדסה שתוכננה היטב. ביקורת בקרוב.

iP1G7zz.jpg

ממחר זה קורה. הקניות האחרונות, ההרכבות, הצילומים (ארגנתי ציוד צילום ראוי) והפינאלה צפוי להגיע איפשהו בשישי-מוצש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת לוח.. דבר אחד מעצבן בלוח הזה ויזואלית וזה הסלוטים האפורים של הזיכרון, לא מבין למה הם לא עשו את כולם שחורים או רק את האפורים אדומים במקום..

מסקרן אותי את מה הפלסטידיפ הולך לצבוע, את הלוח? או שאתה עדיין לא מפרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת לוח.. דבר אחד מעצבן בלוח הזה ויזואלית וזה הסלוטים האפורים של הזיכרון, לא מבין למה הם לא עשו את כולם שחורים או רק את האפורים אדומים במקום..

מסקרן אותי את מה הפלסטידיפ הולך לצבוע, את הלוח? או שאתה עדיין לא מפרט?

חשבתי על לעשות משהו בערוץ Twitch שלי. לצערי בגלל תעבורת מגעילה אני פשוט לא יכול להזרים משהו באיכות סבירה (2Mb). כשהפייבר יגיע מן הסתם שה-Twitch יהיה מאוד פעיל בחומרה ובגיימינג, יש לי תוכניות רציניות לגבי הזרמה.

מחר יתחיל יום הכיף, שאולי כבר בסופו דברים יקבלו צורה.

אני מזכיר, הפרוייקט ישלב צנרת אדומה, סליבינג אדום, תאורת לד בכל המארז.

לגבי הפלסטידיפ, יתכן ואתן רק שכבה אחת של שחור על החלקים האדומים של ה-G1. מדובר בלוח שמקבל תאורה, ומה שהשכבה השחורה תעשה היא סה"כ להכהות, דבר שיוריד מעט מהבליטות האדומות ויחזק את המראה האחיד. הדבר היחיד בלוח האם הזה שאין מה לעשות לגביו הוא קבלי האלקטרוליט של הקול המובנה, שנשארים ירוקים.

התוכנית היא שיראה ככה בסוף, העין מוארת כשהלוח עובד.

Ie0SaQd.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות כיסוי לאיזור של כרטיס הקול כמו שיש בלוחות של ו MSI (היקרים לפחות), או להוציא את הקבלים האלה ולהכניס במקומם קבלים של ELNA שיתנו את אותה תוצאה ולא יהיו צבעוניים כמו הניצ'יקונים עם הזהב והירוק שלהם.

יש מצב שאתה עושה השוואה קצרה בין הכרטיס קול של ל ALC1150? כי אם הבנתי נכון ה DAC שב לא מדהים ולא בטוח שבאמת הכרטיס קול שלהם עדיף.

בקשר להזרמה, הם עוד לא התחילו לעבוד על התשתית בירושלים וסביבה, אין מה לבנות על פייבר כרגע. תבדוק אולי לאורנג' יש ליד הבית שלך, אם כן אז אפשר להזרים על (למרות שזה מוגבל ל 2-5GB בחודש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון של "פה גדול" מגניב לגמרי, דמיין איזה כיסוי פרספקס שחור לא חלבי לגמרי על מגדלי ה IO עד למטה לכרטיס קול וגם שם התאורה שמפרידה את ה pcb תקבל אפקט מגניב של תאורה חבויה והקבלים ייראו זוהרים בתוך החלון הקטן הזה.

רק זורק רעיון, לי אישית לא נראה שהיה את הסבלנות להכין דבר כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה יום ארוך. גיליתי שמחברי ה-90 מעלות שהיו לי לא מתאימים לצנרת, ולי כבר נגמרה הסבלנות.

מפרט המחשב:

מעבד i7 5820K Sixcore 3.3Ghz

לוח אם: Gigabyte X99- G1

כ.מסך: Gigabyte GTX 780 Ti Ghz Edition

זיכרון: Vengeance LPX 2800Mhz 1.2V CL16

ספק כח: High Current Pro Platinum 1000W

אחסון: שני כונני בנפח כולל של 384 גיגהבייט, שני מכאניים בנפח כולל של 5TB

מאוררים: AF120 X5

ציוד ומודינג

צנרת - Primochill Advanced LRT Red 1/2 - 3/4

בלוק למעבד: XSPC RayStorm

רדיאטור: XSPC EX360

משאבה ומיכל: EK Vario D5 37W Xres Top

מחברים: BitsPower Compression 1/4 1/2 Black

סליבינג - BitFenix Alchemy Red

לפניכם העבודה על הפרוייקט ,שהוא כעת בשלבי גמר. יש עוד תיקונים לעשות ויהיו שינויי חומרה קטנים ברכיבים מסויימים.

CbKCAe7.jpg

mQixNTs.jpg

ScxXYEK.jpg

בשימוש פלסטידיפ, ה-X99- G1 הופך ל-X99- G1 Black

cSiJ4uU.jpg

2Hd2clq.jpg

מאווררי 120 מ"מ של קורסייר

daOYlBE.jpg

מתחיל בתכנונים לקירור מים, משהו השתבש. זוויות ה-90 מעלות לא מתאימות לצנרת. אל חשש, חימושניק פנתר בשטח מאלתר.

Pgn3SEy.jpg

חיבור ראשוני, שנתחיל לפחות מהרדיאטור

Pq10hN1.jpg

מתחיל בהרצות ראשונות.

p1Xa6qC.jpg

הכל מורכב, ממשיך בהרצה

Pg7z9kk.jpg

העין דולקת מבעד למעטה השחור

qtnbRA1.jpg

בקרת מאווררים ו-LED מגיעה מה- HUE ומה-Scythe Kaze.

lG0wnGh.jpg

מכבים את האור, זמן לאקשן.

bcQD0TX.jpg

ShFmF66.jpg

O9MoZQF.jpg

gKrtByv.jpg

RS97wQG.jpg

0H4qR2X.jpg

OyxpjG3.jpg

להשלים: הסלבה פנימית לעוד כבלים וקריעת ה-5820K באוברקלוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...