זה קורה גם השנה - פרויקט בניית מחשב - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה קורה גם השנה - פרויקט בניית מחשב

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא בעניינים כבר הרבה זמן.. מברוק על הפרויקט החדש.

לגבי פלסטידיפ.. זה תלוי מה עובי השכבה. ראיתי כאלה שצבעו את הסינקים בפלסטידיפ ולא רשמו שינוי משמעותי אם בכלל בטמפ'.

לגבי אנודייז, יש מקום בפ"ת (קרית אריה) שעושה, אבל זה יעלה לדעתי מינימום 100 שקל, אז לא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
מה אנשים חושבים כאן על הסבת הפרויקט לכזה שנותן כבוד ל-Valve באמצעות לוגו ומעט סיבי פחם במקומות מסויימים?

אגב סיבי פחמן, אני הזמנתי כמה דוגמיות בכמה צבעים בשביל משהו שאני מתכנן בהמשך מפה:

http://www.metrorestyling.com/ProductDetails.asp?ProductCode=SMPLDINOCCF

והחומר שלהם נראה ומרגיש טוב לעומת דברים אחרים שהזמנתי כדי להרגיש את החומר, יש טקסטורה ורואים אותה בבירור זה לא נראה כמו מדבקה חלקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

קצת חלקים כי מזמן לא עדכנתי. יש אבל תסלחו לי על האיכות כי זה מהטלפון. מבטיח שהבניה עצמה תתועד במצלמה.

הגיעו הפיטינגים לפרוייקט, כולם מבית BP

dyHyqxR.jpg

סביר להניח שלא אשתמש בפיטינגים הפשוטים, אלא רק בשחורים.

ZhIqbr7.jpg

הפיטינגים הללו למי שמזהה הם ה-Triple Rotary, שנותנים למעשה סיבוב 360 מעלות חופשי בשלושה מקומות - החיבור, האמצע והסוף. הם גם מגיעים עם מחברי לחץ.

yy2YSmS.jpg

Q7YlwR5.jpg

הצנרת בה אשתמש היא ה-Advanced LRT של פרימוצ'יל. השתמשתי בגרסה לבנה ב-IRIS ויש לי גם חתיכות שחורות שוכבות איפשהו. מומלץ בחום.

KWjD05z.jpg

בקרה על מאווררי הרדיאטור וקריאת טמפרטורות ממקומות שונים במארז יתבצעו דרך ה-Kaze Chrono שלמרות שאין לי הרבה סימפטיה כלפיו, הוא פשוט נראה טוב כשהוא פועל.

FxyKn9H.jpg

Yh1oyxi.jpg

yA4NmTq.jpg

על השאיבה החלטתי שלא להתפשר.

Laing Thermotech שאם אני לא טועה מתעסקת בעיקר בכלל בתחום הגינון וההשקיה, הביאה לנו דבר נהדר לפני לא מעט שנים בשם D5, משאבה קטנה ונהדרת בהספק 24W שלבשה גם שמות אחרים כמו MCP655 וכו'. אחרי יותר מחמש שנים איתה, זה הזמן להתקדם. את המים במערכת תזרים ה-D5T VARIO 37W הנשלטת. זאת הצעקה האחרונה במשאבות והיא תחובר למיכל קטן של EK, אותם אעגון ביחד בחלק העליון של המארז כדי לא לערב את איזור כרטיס המסך בבלאגן הצנרת.

VsAw60I.jpg

על הרדיאטור יותקנו 3 מאווררי AF120 פשוטים. לא הכי שקטים, לא הכי יעילים, אבל נראים טוב ועושים את העבודה.

68Pvkxf.jpg

oiVu5Fe.jpg

בסבילינג החלטתי להיות עצלן והשארתי את הכלים בצד. הזמנתי את האלכמי של ביטפניקס. אני חייב להודות, לא ציפיתי לאיכות גימור כל כך גבוהה מהערכות הללו. הכבלים גמישים ורקים, אין חוטים בולטים, אין משחק עם הכבל בתוך הקונקטור והחיבור לתוך הקונקטורים השחורים מושלם. אני מבסוט.

אעדכן בהמשך לגבי צביעה באמצעות פלסטידיפ ורכיבי הליבה. יהיה לי קשה לעבור את חודש אוגוסט עם X79 כשאני יודע מה יגיע בחודש ספטמבר ויתאים גם בלי צורך בצביעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אכן. אגב, עדכון קטן. בשבועות האחרונים היו כמה שינויים שגרמו לי להבין שצביעת לוח האם היא לא פתרון.

לאחר מכן, עודכנתי בכל הקשור ל-X99.

כעת, אני משדרג את השילוש לשילוש מבוסס LGA2011-v3 (כן, ככה קוראים לזה, שאלו את אינטל בעוד כמה ימים, ראבק) עם לוח X99 וזיכרון וכל הבלאגן. משהו שמהקופסא יתאים לערכת הצבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...