החמדות של הוצאת הספרים "אופוס" בנוגע לסדרה "משחקי הכס" עולה על כל דמיון - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמדות של הוצאת הספרים "אופוס" בנוגע לסדרה "משחקי הכס" עולה על כל דמיון

Bragiz

Recommended Posts

Art Tatum לצערי אני לא מצאתי העתקים דיגטלים של הסדרה הזאת מלבד הספר הראשון שנמכר במחיר 59 ש"ח.

לפי מה שידוע לי ספרים דיגטלים זה לא משהו נפוץ כל כך בארץ.

ag43, הבעיה היא בסדרה של "שיר של אש וקרח" היא שהתרגום לא משהו, יש שגיאות כתיב שעדיף כבר לקרוא את המקור באנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
סתם לידע כללי, למה דווקא הם זוכים בזכויות לספרי פנטזיה ולא "כתר" למשל? זה עובד לפי מכרזים או מה?

יכול להיות שהם פשוט באים לכל סופר ואומרים לו - "תראה כמה אנחנו מוצלחים - יש לנו רקורד עצום של שיווק מד"ב ופנטזיה - אנחנו בטח נמכור הרבה מהספרים שלך". מאין כדור שלג כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לסופר יש בעיות נפשיות קשות וזה משתקף בכתיבה שלו.

טוב זה כבר דעה אישית, אני דווקא אוהב אותו כי הוא חולה נפש, בחיים לא ראיתי משהו כמו משחקי הכס, העלילה מתנהלת כמו במציאות ולא כמו תסריט הוליוודי בנאלי.

למרות שאני חייב להודות אני אוהב את הסדרה כ"כ שאני מפחד שהספרים יהרסו לי אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני חייב להודות אני אוהב את הסדרה כ"כ שאני מפחד שהספרים יהרסו לי אותה.

זה יכול לקרות... יש הבדלים בין הספרים לסדרה. לטעמי, חלק גדול מהסצנות המשמעותיות יותר מרשים בספרים דווקא, אבל בסדרה שינו דברים בשביל אפקט תאטרלי ו/או דרמטי יותר, ואם נחשפת לזה קודם, ייתכן שתרגיש שהתיאור בספרים זה "לא זה".

כמו כן, חלק מהסצנות שאולי יותר אהובות עליך פשוט לא קיימות בספרים. אחת הסיבות לכך היא טכניקות סיפור. בספרים הרבה חומר רקע מועבר לך דרך המחשבות של הדמויות. לתאר קו מחשבה של דמות בטלוויזיה זה לא בדיוק הולך, כמו גם לתאר דמות מדברת לעצמה. אז מוסיפים דיאלוגים ולפעמים מפגשים שלמים בין דמויות שבספרים אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להגיד את אותו הדבר על stephen king...זה לא משנה את העובדה שהספרים שלו מצויינים.

אצלו זה קיצוני. זה היה הספר הראשון בחיי שהפסקתי באמצע ואמרתי שאני מרגיש שזה פשוט מזיק לי. וקראתי אלפי ספרים (אם לא יותר) עד אז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תסריטאים גרועים שכותבים סדרות , שהטקסט שלהם כל כך חד מימדי ומשקף את הדיאלוג הפנימי של עצמם עם עצמם, שאין כמעט משמעות לשחקנים עצמם או לתפקיד שכביכול הם ממלאים.

אולי אתה פשוט סובל מקיבעון בו אתה מדמיין את הסופר במקום את הסיפור.

תופעה שבנקל עלולה להתרחש כשיכולות סופר/תסריטאי מצומצמים.

אך במקרה של משחקי הכס קשה לי להאמין שזה נובע מהתוכן עצמו, כמו מהעובדה שנחשפת לסופר לפני קריאת הספרים.

נסה לקרוא את עליזה בארץ הפלאות אחרי שתקרא על הסופר.

דודג'סון סבל מגמגום קל, אבל פגם זה היה נעלם כשהיה בקשר עם ילדות קטנות. הן אהבו להיות בחברתו, והן היו חלק מרכזי בחייו. היה מספר להן סיפורים, מתכתב אתן, ממציא עבורן משחקים ומצלם אותן. צילומי הילדות בבגדים, בתחפושות וגם בעירום, היו נעשים תמיד ברשות הורי הילדות. דודג'סון ניהל יומן על קשריו עם ידידותיו הקטנות. הייתה לו איבה כלפי ילדים ממין זכר, אם כי היו לו מספר קשרים איתם. יש הטוענים שקרול היה פדופיל, אך אין בנמצא כל ראיה, מלבד חיבתו לילדות ולא לילדים וצילומי העירום.

אני מניח שיש לא מעט הומופובים שאינם יהיו מסוגלים לקרוא יצירות מופת של סופרים הידועים בנטיותיהם ההומוסקסואליות אחרי שאלו יהיו ידועות להם.

יש גם אנשים שאינם מסוגלים לראות ולהינות מסרטים של וודי אלן אחרי גל הסיפורים האחרון.

אולי באמת עדיף להשאיר את הסופר מחוץ לסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תסריטאים גרועים שכותבים סדרות , שהטקסט שלהם כל כך חד מימדי ומשקף את הדיאלוג הפנימי של עצמם עם עצמם, שאין כמעט משמעות לשחקנים עצמם או לתפקיד שכביכול הם ממלאים.

אולי אתה פשוט סובל מקיבעון בו אתה מדמיין את הסופר במקום את הסיפור.

תופעה שבנקל עלולה להתרחש כשיכולות סופר/תסריטאי מצומצמים.

אך במקרה של משחקי הכס קשה לי להאמין שזה נובע מהתוכן עצמו, כמו מהעובדה שנחשפת לסופר לפני קריאת הספרים.

נסה לקרוא את עליזה בארץ הפלאות אחרי שתקרא על הסופר.

jezzez

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו תופעה ידועה ומוכרת בקרב אנשים אינטליגטים.

והיא לא נוצרת יש מאין, בסופו של דבר מאחורי כל ספר בדרך כלל יש אדם אחד (לעיתים נדירות יש יותר מאחד) ומחשבות דמיונותיו.

במידה רבה אפשר לומר שקריאת ספר היא כמו צפיה באדם משחק בבובות עם עצמו.

http://legendsrevealed.com/entertainment/wp-content/uploads/2011/06/darkhelmet.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...