Dell 2709W מראה סימני גסיסה, מחפש מסך מודרני דומה ב 2000 ש"ח. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2709W מראה סימני גסיסה, מחפש מסך מודרני דומה ב 2000 ש"ח.

ha

Recommended Posts

יש לי את ה 2709W כבר 4 שנים ולאחרונה הוא מתחיל למות לי, מספר פעמים הוא פשוט נכבה ורק הכנסה/הוצאה של כבל הכח הפעילה אותו ומפעם לפעם הוא משחיר לגמרי לחצי שניה (כאילו שהוא נכבה אבל ה USB ממשיך לעבוד) וחוזר לעבודה רגילה.

אשמח להמלצה לבמסך דומה בגודל (27-29), ברזולוצייה (לפחות Full HD) ובאיכות. התקציב שלי לא ממש מוגדר, על 2709W (שמוגדר כמוצר פרמיום) שילמתי בזמנו לא מעט אך שיטוט בזאפ מעלה כי מחירי המסכים ירדו פלאים.

ראיתי 3 מסכים בגודל של 29" בזאפ ולהם רזולוציה שחדשה לי 2560x1080, מה זה? אני מבלה לא מעט מול המחשב בקריאה, גלישה ומעט צפייה. מבחינת ביצועים המוניטור הנוכחי מספק אותי ולא מצאתי בו מגבלות בשבילי.

הייתי מעדיף להמנע ממסכי בגלל התכנון המפגר שלהם. בדגם שלי יש למשל מדבקת אלומיניום ענקית ומסנוורת עם הלוגו ממש מול העינים! וכפתורי השליטה (כולם, כולל ההדלקה) הם כפתורי חישה(?) שהקרבה של משהו אליהם מפעילה אותם. וכמובן איכות הבנייה הנמוכה למוניטור במחיר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מדבר על ה2709W כי אין מסך 2907W.

יש לא מעט מסכי "27 היום באיכות טובה ובמחירים סבירים.

מה התקציב שלך? (ותערוך בבקשה את הודעתך ותציין את התקציב בכותרת הדיון).

מבחינת רזולוציה - האפשרויות הן 1920X1080 (מה שנקרא Full HD) ו2560X1440. מה היית מעדיף?

מה השימושים של המסך באופן כללי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...