בקשה לשני מפרטי מדיה סנטר שונים, אחד לFHD ואחד ל4K, תקציב רחב. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה לשני מפרטי מדיה סנטר שונים, אחד לFHD ואחד ל4K, תקציב רחב.

Charg

Recommended Posts

היי חברים, אני מעוניין להרכיב מדיה סנטר לסלון בבית שלי, הוא יחובר לLCD 60 אינצ', ההתלבטות שלי היא אם לבנות אותו כך שיתמוך רק בFHD או שאם תוספת לא גדולה של כסף תוכל לשדרג אותי לתמיכה ב4K במידה בעתיד אחליף טלוויזיה לאחת תומכת אז יהיה לי יותר משתלם

לכן אני רוצה שני מפרטים, אחד ל4K ואחד לFHD כך שאוכל לראות מה הבדל המחירים בינייהם.

1. מה התקציב המקסימאלי? - התקציב הוא לא אישיו, אני רוצה שהדרישות שלי יענו על הצד הטוב ביותר אבל עדיף להשאר באזור ה2.5-3K

2. מה שימושי המחשב? - מדיה סנטר לסלון עם LCD 60 אינצ'.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש - XBMC\פופקורן טיים ועוד תוכנות להזרמת בFHD ו4K.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: - על המחשב לא ישוחקו משחקים.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים - אני מעוניין במקלדת ועכבר אלחוטיים פשוטים ממש, עד 150 ש"ח.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? - לא.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? - המחשב ישב בסלון והרעש שלו לא אמור להפריע בזמן ניגון סרט.

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? - לא.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? - לא.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. - מרכז.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? - השבוע.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). - כן, אני מעוניין בכמה דברים:

1) כונן 2TB ללא .

2) כרטיס WIFI.

3) חיבורי 3 קידמיים.

4) כרטיס קול תומך חיבור 5.1

5) מארז שוכב.

כמו כן אני פותח הרבה טאבים בכרום מה שלוקח הרבה ראם ככה שאשמח ל8GB-16GB ראם בהתאם למחיר.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? - לא, כרגע אני מעוניין במקסימום ביצועים.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: כמו שכבר אמרתי, זה יהיה מעולה אם תוכלו להרכיב לי מפרט אחד תומך FHD ואחד תומך על מנת שאראה מה ההבדל מחירים בינייהם והאם הוא משמעותי.

על המחשב לא ישוחקו משחקים, וירוצו רק תוכנות קלות כגון uTorrent XBMC POPCORN TIME וכו'.

תודה רבה רבה על העזרה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט שיריץ וידאו , עם מתאם לWIFI.

בהמשך כשיצאו כרטיסי מסך עם יציאות 2.0 תקנה אחד פשוט בשביל להגדיל את קצב ריענון המסך.

(תקן HDMI1.4 תומך רק עד 30FPS ברזולוציית 4K).

משום מה המערכת לא נותנת לי לבחור ספק למפרט, אז בנוסף למפרט הבא תזמין גם את ספק הכוח הזה:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=VP-500PC

plonter_logo.png

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket LGA1150

CM8064601483643 - Intel - i3-4150 Dual core CPU - LGA1150 - 3.5 GHz - 3MB cache - 22nm - 54W TDP - Integrated HD Graphics 4400...

כמות: - 1 - 534/523

לוחות אם - LGA1150

GA-H81M-HD3 - Gigabyte - Socket LGA1150 cpu support- Intel H81 chipset - Dual channel DDR3 1600MHz memory - Integrated Graphi...

כמות: - 1 - 279/273

זכרונות - - לנייח

JM1600KLH-8G - Transcend - 8GB 240-pin DIMM DDR3 PC3-12800 CL11 - Unbuffered - DDR3-1600 - 1.5V - 512Mx8 (16pcs) - Transcend Je...

כמות: - 1 - 354/347

דיסקים קשיחים ו - SATA

ST2000VX000 - Seagate - 2TB - 3.5 inch - 7200RPM - 64MB Cache - SV35 Series for Data storage solutions for modern video surv...

כמות: - 1 - 428/419

מארזי מחשב - Cases

SST-GD05B - Silverstone - HTPC Grandia GD05 Black - Three silent 120mm fans included - Positive air pressure design for excell...

כמות: - 1 - 466/457

תקשורת אל חוטית - to WiFi

DWA-140 - D-Link - WirelessN 300Mb USB Adapter...

כמות: - 1 - 52/51

מקלדות - עכבר ומקלדת אלחוטיים

920-002836 - Logitech - MK320 Cordless Desktop ENG/HEB - Logitech Unifying USB receiver - Sleek design - Whisper-quiet keys ...

כמות: - 1 - 162/159

DVD צורבים תקליטורים ו - פנימי SATA צורב

GH24NSB0 - LG - x24 DVD-RW Drive with M-DISC™ Support - Burns DVD+R/-R discs at 24x speed - SATA interface - Black...

כמות: - 1 - 79/77

2354.00 / 2307

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=3064

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלפה רומאו קודם כל תודה רבה!, ברשותך אשאל כמה שאלות.

1) אתה יכול לפרט יותר לגבי ה4K, האם המחשב הזה יריץ FHD (סרטים של עד 40GB) בצורה חלקה לגמרי?, מה בדיוק אצטרך לשדרג יותר מאוחר ולמה? כרגע אני רואה שאין כרטיס מסך במפרט כלל.

3) במידה ואלך על מפרט תומך FHD בלבד האם יהיה שינוי במפרט בכלל?

2) האם מעבד שתי ליבות i3 הוא לא פשוט או מיושן מדיי לשימושים שלי?

3) קראתי על המארז הזה שהבעיה המרכזית שלו היא שכדי לנקות את הפילטרים של המאווררים חייבים לפרק את כל המאוורר, האם יש מארז אחר שיהיה יותר קל לניקוי אך עדיין עם יציאות 3.0 קדמיות וכו'?

שוב תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי 'כבדים', כלומר בלוריי מלא (40GB ומעלה), לי יש מחשב סלוני בן שנתיים וחצי, מעבד I3 ללא כרטיס מסך,

מריץ סרטי בלוריי מלאים דרך הרשת בצורה חלקה ללא תקיעות, כולל בלוריי מלא ב-3D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ש d30DK רשם, אין למעבד I3 מהדור בנוכחי(האסוול) בעיה להריץ סרטי בלוריי.

הבעיה שרוב הטלוויזיות תומכות בקצב רענון של 60Hz, כלומר 60 תמונות בשניה.

ואילו תקן 1.4 תומך רק עד 30. בגלל זה רשמתי לך שכשיצא התקן החדש, תוסיף למפרט כרטיס מסך חיצוני

עם חיבור עם התקן החדש.

במידה ותלך על מפרט FHD בלבד, תשנמך את המעבד ל G3220 ואת המארז ל silverstone milo03.

כל השאר אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה אז כרגע אני אשאר עם הסטאפ הזה, רק אם אתה יכול להמליץ לי על מארז אחר, כזה שאפשר לנקות את הפילטר של המאוורר בלי לפרק את כל המאוורר, עם יציאות 3.0 קדמיות ושבעדתיג יתמוך בהוספה של כרטיס מסך, לא אכפת לי אם הוא יהיה מעט יותר יקר, תודה! :)

ועוד שאלה, אם אני אמתח את התקציב ל3K האם יש שיפור משמעותי כל שהוא ששווה להשקיע עבורו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת יותר יקר אבל יותר טוב:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=FD-CA-NODE-605-BL

תצתרך גם להחליף את הכונן האופטי לאחד דק:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=DVR-TD11RS

יוצא לך סכ"ה עם השינויים 2819ש"ח

אין הרבה מה לשדרג בקצת פחות מ200שקלים.

אבל אם אתה מתעקש לשדרג משהו, הייתי מוסיף עוד כ200 שקלים וקונה כונן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

valleyzz איזה קטע, יש לי שני סטים כאלה בבית והם מעולים :)

אלפא רומאו, ראשית תודה, אתה יכול קצת לפרט במה המארז הזה עדיף על הקודם? הוא יחסית יותר יקר ממנו בלא מעט, כמו כן אני שוקל לעשות החלטה מטורללת ולוותר לחלוטין על כונן דיסקים, מה אתם אומרים? גם ככה הכל היום הולך בUSB ולא הכנסתי שום דיסק למחשב כבר חמש שנים בערך.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא משתמש בכונן אופטי, וגם אין לי אחד כזה במחשב הנוכחי.

המארז של מגיע עם מסננים למאווררים שמתברגים מבחוץ, כלומר אין צורך לפרק את המארז כדי לנקות את המסנן.

(תעביר לדקה 6:14 הוא בדיוק מסביר על המסנן)

בנוסף הוא גם יותר יפה ומגיע עם קורא כרטיסים מובנה, יתרון גדול למי שמרבה לצלם או להשתמש בכרטיסי .

עוד יתרון שיש לו בורר שליטה על המאווררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה אקח אותו תודה! בהמשך היום אעלה מפרט סופי לשיקול דעתכם, עד אז רק כדי להיות בטוח, הגודל הפיסי של המארז הזה יאפשר לי בעתיד להוסיף כרטיס מסך? כמה מקומות לHD יש בו?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלה מפרט סופי

plonter_logo.png

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

ספקי כח - ATX

VP-500PC - Antec - VP-500PC - 500W - ATX12V v2.3 compliant - 120mm silent fan - 8pin cpu connector - 6pin PCIe connecto...

כמות: - 1 - 214/210

מעבדים - Socket LGA1150

CM8064601483643 - Intel - i3-4150 Dual core CPU - LGA1150 - 3.5 GHz - 3MB cache - 22nm - 54W TDP - Integrated HD Graphics 4400...

כמות: - 1 - 520/510

לוחות אם - LGA1150

GA-H81M-HD3 - Gigabyte - Socket LGA1150 cpu support- Intel H81 chipset - Dual channel DDR3 1600MHz memory - Integrated Graphi...

כמות: - 1 - 279/273

זכרונות - - לנייח

JM1600KLH-8G - Transcend - 8GB 240-pin DIMM DDR3 PC3-12800 CL11 - Unbuffered - DDR3-1600 - 1.5V - 512Mx8 (16pcs) - Transcend Je...

כמות: - 1 - 354/347

דיסקים קשיחים ו - SATA

ST2000DM001 - Seagate - 2TB - 3.5 inch -SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 - (ST2000DM001)...

כמות: - 1 - 400/392

HDMI - Cables

CRHDMI-2M - יצרנים שונים - 2m High Speed HDMI with Ethernet (Also known as v 1.4) - Support 3D Content...

כמות: - 1 - 45/44

מארזי מחשב - Cases

SST-GD05B - Silverstone - HTPC Grandia GD05 Black - Three silent 120mm fans included - Positive air pressure design for excell...

כמות: - 1 - 466/457

מקלדות - עכבר ומקלדת אלחוטיים

MFC-00016 - Microsoft - Microsoft Wireless Desktop 3000 - Reliable 2.4 GHz Wireless technology - BlueTrack Technology - Snap...

כמות: - 1 - 233/228

2511.00 / 2461

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=3251

שיניתי את הכונן הקשיח כי היו עליו ביקורות פושרות ברשת, חזרתי למארז הישן כי לדעתי הוא לא שווה את ההפרש במחיר והוספתי כבל ג'נרי של 2 מ', מה אתם אומרים? הצעות ליעול? חוסר תאימות?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...