ת'רד תודה לחברי הפורום - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד תודה לחברי הפורום

haimamazavs

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה לכולם.

תתחדש ובאמת כל הכבוד למומחי הפורום הזה!

אגב, איך אתה מתרשם מהמארז? אני מבין שזה מארז שקט, האם הוא טוב יותר מה define r4 למשל?

המארז מאוד איכותי ומאוד שקט, אם לא היה את הלד של הכפתור הפעלה לא היה אפשר לדעת שהוא עובד.

בהתחלה חשבתי על להתפשר על ה 4r אבל בסוף החלטתי להשקיע הוא נראה יותר טוב ויותר יציב ואיכותי מה הr4 אם אתה רוצה להשקיע במארז שקט שברגע אתה יכול להפוך אותו לסופר מאווורר אז לך עליו.

תתחדש (-:

איפה קנית את הכרטיס מסך וכמה עלה לך?

אני שואל כי הכרטיס הנ"ל לא מופיע ב IVORY .

הכרטיס עלה 2025 שקל באייבורי אילת, הוא לא מופיע באתר אבל אפשר להזמין אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד לראות בן אדם שמרכיב מחשב לבד פעם ראשונה עושה עבודה מושקעת בסבלנות והקפדה.

המפרט חזק ואיכותי, ויחזיק שנים רבות.

באופן אישי אני הייתי לוקח קירור קצת יותר חזק בשביל OC למעבד, למרות שגם עם הקירור הזה אמור להיות אפשרי לעשות OC בינוני.

זיכרון הייתי לוקח 16GB כי לי יש מה לעשות עם זיכרון עודף, למרות שזה לא באמת נחוץ לשימושים רגילים.

שני דברים שהם אולי קצת OVERKILL למשתמש שאינו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן אישי אני הייתי לוקח קצת יותר חזק בשביל OC למעבד, למרות שגם עם הקירור הזה אמור להיות אפשרי לעשות OC בינוני.

זיכרון הייתי לוקח 16GB כי לי יש מה לעשות עם עודף, למרות שזה לא באמת נחוץ לשימושים רגילים.

שני דברים שהם אולי קצת OVERKILL למשתמש שאינו .

הקירור שהוצע לו מעולה ושקט, הוא לא צריך טוב יותר לאוברקלוק כיוון שלא הלוח ולא המעבד תומכים באוברקלוק, המעבד לא K והלוח לא Z.

כמות של 16 גיגה, אין לו צורך בזה.

האמת שדי מוזר שלקחת מפרט כזה חזק אבל התפשרת דווקא על המעבד ...

תתחדש :)

ממש לא מוזר, בכל דיון אתה מנסה לגרום למשתמשים להרגיש שהם עושים טעות בקשר למעבד, המעבד מעולה למשחקים וכבר הוסבר לך שזה תלוי בתקציב

של פותח הדיון, בנוסף ישנם אולי שניים או שלושה משחקים שתומכים במעבד i7 ובטכנולוגית ה-HT.

בפורום שלנו מציעים את הדברים המשתלמים ביותר תוך מקצועיות והקשבה לצרכים ולתקציב של המשתמש, בשונה מפורומים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור שהוצע לו מעולה ושקט, הוא לא צריך קירור טוב יותר לאוברקלוק כיוון שלא הלוח ולא המעבד תומכים באוברקלוק, המעבד לא K והלוח לא Z.

ממש לא מוזר, בכל דיון אתה מנסה לגרום למשתמשים להרגיש שהם עושים טעות בקשר למעבד, המעבד מעולה למשחקים וכבר הוסבר לך שזה תלוי בתקציב

של פותח הדיון, בנוסף ישנם אולי שניים או שלושה משחקים שתומכים במעבד i7 ובטכנולוגית ה-HT.

בפורום שלנו מציעים את הדברים המשתלמים ביותר תוך מקצועיות והקשבה לצרכים ולתקציב של המשתמש, בשונה מפורומים אחרים.

אני חושב שזה טעות להתפשר על המעבד, רק מביעה את דעתי

וכמו שאמרתי בדיון הקודם זה אולי 2-3 משחקים היום אבל אני בספק אם את המחשב יחליף מחר כדי שמחרתיים יוכל להריץ משחקים שכן תומכים בריבוי ליבות בצורה יותר טובה.

כי מה לעשות המשחקים שיוצאים היום פותחו על אבי טיפוס של הקונסולות החדשות עם המחשבה שהם ירוצו גם על הקונסולות הישנות לכן הדרישות שלהם יותר נמוכות.

מחר יצאו משחקים שלמפתחים כבר יש ביד את הקונסולות החדשות ואיתה צברו את הידע נסיון וכלי כדי לעבוד אם ריבוי ליבות

שהם יפתחו לקונסולות ואז יבצעו את ההתאמות מ SOC של הקונסולות לחומרת המחשב אז יהיה דרישה יותר גבוהה למעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל, זה לא חידוש שהדבר הראשון שבנאדם ישדרג במחשב גיימינג זה כרטיס מסך.

היום כל אלה שיש להם Q6600 מה הם משדרגים? כרטיס מסך. הכ"מ זה הדבר הראשון שמשדרגים (חוץ מזיכרון ראם) ואת זה לא אני קבעתי, זה הלך השוק בשנים האחרונות.

אם תסתכל אחורה תראה שככה זה. המעבדים לא מגבילים זה הכרטיס מסך (אין צורך להעלות באוב דוגמאות ממעבדים כמו D).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על כל הפירגונים,

ואני לא חושב שהתפשרתי על כלום, הקשבתי לחברה המקצועיים פה שאני בטוח יודעים יותר מהמשתמש הממוצע.

ומקסימום עוד כמה שנים שהמעבד כבר יהיה ישן, תמיד אפשר לשדרג ולתרום את הישן.

וחוץ מזה המחשב פצצה רץ חלק והכל במהירות שאני ממש לא רגיל אליה, עדיין לא הגעתי לפוטנציאל שלו כי בסך הכל התקנתי רק את dead space 3 אבל כשאני אתקין דברים יותר חזקים אני בטוח שיהיה טירוף.

בקיצור התחדשתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור שהוצע לו מעולה ושקט, הוא לא צריך קירור טוב יותר לאוברקלוק כיוון שלא הלוח ולא המעבד תומכים באוברקלוק, המעבד לא K והלוח לא Z.

אני מניח שאני לא מדבר על הציוד בפני עצמו, כמו שאני מתכוון לכך שOC הוא חובה מבחינתי בכל מחשב HIGH END.

זיכרון באמת שאין צורך, אני אוהב שיש הרבה בשביל PRIMOCACHE ובשביל שיהיה נוח להשאיר VM פתוח.

פותח הדיון כנראה שעדיין לא מכיר מספיק או מרגיש נוח עם OC.

אולי במחשב הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...