מחפש המלצה לממיר מ220V ל110V - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לממיר מ220V ל110V

ag43

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש שנאים שיש להם כמה חיבורי כניסת מתח, וניתן לחבר את 2 החוטים של המתח לחיבורים שונים במקרה של מתחים שונים. למשל יש שנאי אם 3 חיבורים שכתוב עליהם 0 110 240

במקרה של 110-120V מחברים חוטים ל 0 ו 110

במקרה של 220-240V מחברים חוטים ל 0 ו 240

מה שאומר שכדיי להפוך את המערכת ל 240V צריך פשוט להעביר את החוט מחיבור 2 ל 3 ולהחליף בהתאמה פיוז (לערך קטן יותר פי 2, כי הזרם אמור להיות קטן יותר) ואוליי 1-2 רכיבים אחרים

או שהשנאי בנוי כך שיש לו 4 חיבורים שצריך לחבר בצורות שונות לעבודה אם 110 או 240V וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אעלה תמונה כשהמכשיר יגיע. שאלה נוספת - הסאב עצמו מושך 150W מתמשך ו300W בפיק. ככל הנראה ממגבלות חיבור אחבר אליו את הרמקולים כך שהאות המגיע מהמגבר יעבור דרך הסאב, הסאב לוקח את התדרים הנמוכים ומעביר את השאר לרמקולים המחוברים אליו. האם יש צורך להתחשב באות שמגיע מהמגבר לחישוב המתאם שאזדקק לו? מדובר על עוד 180W סה"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת שלי מורכבת מהPREAMP הזה:

http://www.amchome.com/content/amc-av81-series

ששולט על המגבר (ארבעה ערוצים) הזה:

http://www.amchome.com/content/amc-2...ifiers-45w-x-4

ואליו מחוברים הרמקולים האלו:

http://www.canton.de/de/archiv/produkt/ergo902dc.htm

הסאב

הבעיה היא שבקדם מגבר אין יציאה לסאב ולכן אני צריך להוציא את האות לסאב ואליו לשרשר את הרמקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן בעיה :

אני מניח שאתה מתכוון לחבר אותו ב 2ch ולהוציא את 2 האותות לסאב. עכשו, במצב של 2ch המגבר לא מוציא + ואדמה אלא +signal ו -signal בכל ערוץ, המתח על ה - הוא לא 0 אלא מתח סימטרי שלילי. אם הסאב מחבר את ה -ים של 2 הכניסות ביחד אתה מקצר את היציאה של המגבר

ואתה לא צריך לחבר את הסאב לשם, יש לו מגבר פנימי. פשוט תפצל low level מה preamp ותחבר את זה לסאב

ב manual של המגבר כתוב שהוא צורך 360W ולא 150W. הוא יגיע לזה אם הרמקולים המתאימים ובווליום מקס', בדרך כלל הוא יגיע לפחות מזה. עד כמה פחות אין לי שמץ

אני מציע שתחכה לתשובה ממישהוא שבאמת נמצא בתחום של אודיו כמו אנטולי למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגבר מחובר ישירות לחשמל ואין לו בעיה. הוא מוציא 180W שיעברו דרך הסאב. הסאב בנוי כדי להעביר את האותות האלו אז לא אמורה להיות בעיה מהבחינה הזו. מבחינת פיצול האות מהPRE - זו אפשרות אבל עד כמה שהבנתי איכות הצליל עדיפה בדרך שתיארתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה כזה הצריכה שמשנה היא של המגבר של הסאב. לא מובן לי אם 150W היא הכניסה או היציאה של המגבר. נראה לי היציאה, לכן בכניסה יהיה יותר (והנצילות של מגברי קול הרבה יותר נמוכה מספקי כוח למשל - יכול להיות בהחלט 50%)

אם אתה הולך להפעיל אותו בווליום מקס' ניתן להגיע לשנאי של כ 500VA

אם אתה לא, ההספק יהיה נמוך יותר וניתן להגיע לשנאי קטן יותר בהתאמה. הקשר הוא לא ליניארי - ירידה של 1/2 בווליום לא מורידה ב 1/2 את ההספק. בווליום נמוך (אוליי 1/3 מהמקס') יכול להתאים כ 300VA - ניחוש

אם ב 150W הכוונה היא להספק כניסה אז השנאי הוא 250-300VA כמו שחישבנו מקודם

ותבדוק אם יש בסאב הזה אפשרות (מבפנים) לשנות אותו ל 240V - אם כן כל הקטע אם השנאי 110 מיותר

הכניסה מאות :

יש מגברים שיציאת הרמקול שלהם היא +signal ואדמה (ה - הוא אדמה). יש מגברים שמוציאים signal סימטרי על ה + וה -. במקרה כזה ה - של ה right ושל ה left הם במתחים שונים וחיבור ביניהם הוא כמו קצר ביציאה של המגבר

אם הסאב מיועד לעבוד אם -ים שמוציאים signal אין בעיה

אם הוא לא וה -ים בתוכו מחוברים ביניהם, הוא יקצר את המגבר

אין לי שמץ אם הסאב מיועד לעבוד במצב כזה או לא. אם זה לא ידוע אז הייתי מחבר מה preamp ולא מהיציאה של הרמקולים כדיי למנוע את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת הסיבות לקניית הסאב הזה היא היכולת לקבל אות מהמגבר ולהעבירו לרמקולים. זה חלק מהמפרט. כשאקבל את הסאב אעדכן. במקרה ואצטרך שנאי - יש סוג\חברה מומלצת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...