כמה הגיוני לקנות עכשיו את ה-S3 ? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה הגיוני לקנות עכשיו את ה-S3 ?

RDvd

Recommended Posts

לדעתי עכשיו לקנות S3 זה די אידיוטי, המכשיר כבר לא יקבל kitkat רשמי, רק עם באמת התרשמת ממנו ואתה תחליף את הרום לאחד מבוסס AOSP זאת תיהיה קנייה הגיונית יחסית,אני במקומך הייתי שוקל אולי G או X, מכשירים מצויינים, מקבלים עדכונים והמערכת פועלת ממש טוב, המחיר לא גבוה ונותן תמורה לא רעה, החיסרון זה שאי אפשר להחליף ולרחיב את הזיכרון אבל עם זה לא חשוב לך אז זה זניח.

אולי תנסה לחפש מכשיר סיני (יש מכשירים לא רעים בכלל), אני מכיר כמה שקנו THL W100 והם די מרוצים ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^כן שקלתי G אבל לא אהבתי את המצלמה המיושנת של 5 מגה פיקסל הזיכרון הנמוך (אמור לצאת עכשיו אחד עם חריץ הרחבה אבל אני לא אחכה), X עולה יותר מ-G2 ולכן יורד מהפרק.

THL מגניבים דווקא, אפשר למצוא באיביי מכשירים עם מפרט של S3 באיזור ה-700 שקל אבל כאחד שעבד כבר עם ארגזים של מכשירים סינים אני מעדיף להתרחק, לחברות האלה אין בקרת איכות בשיט (למרות שגם עם ה-S3 היו פאדיחות:smiley1:).

מצחיק אותי שאני עושה פה את החשבון של 700 שקל, אם זה היה מחשב אז רק על הכ.מסך הייתי שם יותר, פשוט אף פעם לא היה לי סמארטפון אז זה נראה לי ביזבוז של כסף אבל מצד שני אם אני יושב על מחשב בלי אני מקבל חום גבוה.

הייתי הולך על ה-S3 ומנסה "לשפצר" אותו אבל אני לא יודע אם כל הסיפור הזה של הרומים באמת יהווה פתרון, אם הוא יהיה קוץ בתחת,כמה הוא יציב וכמה תאימות קיימת עם האפליקציות ושאר עולם האנדרואיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה ביקורות על המכשיר אומרים שהוא לא רע, ראיתי כמה כאלה בארץ והם נראים לא רע.

יש גם חברות סיניות איכותיות יותר תראה למשל את OPPO וXiaoni.

יש להם מכשירים מצויינים ומחירים טובים, כנ"ל גם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...