כמה הגיוני לקנות עכשיו את ה-S3 ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה הגיוני לקנות עכשיו את ה-S3 ?

RDvd

Recommended Posts

אהלן,

איכשהו מצאתי את עצמי במצב שאני צריך לקנות סמארטפון ואני בהתלבטות בין ה-S3 *9300* וה-G2 .

דברים שחשובים לי במכשיר: איכות סאונד (דרך יציאת האוזניות) , טובה של לפחות 8 מ"פ וצילום HD, ביצועים חלקים בגלישה בדפדפן ובמשחקים.

בהתחלה חשבתי לקנות את ה-G2 אבל אז קלטתי שאני לא אשתמש במכשיר יותר מדי ולא מצאתי סיבה טובה לשלם עוד 700 שקלים על מכשיר סקסי יותר.

העניין הוא שראיתי כל מני בכיינים בזאפ ובאינטרנט שבוכים ומייללים על כך שה-S3 הוא מכשיר איטי ושאחרי שנה מתחילים איתו כל מני בעיות מוזרות, כמה אמת יש בכל הביקורות המוזרות הללו? האם יש עדיין עדכונים רשמיים ל-S3 ומתי הם צפויים להפסיק? ידוע לכם על לאגים במכשיר שיבאסו לי את הקניה? יש סיבה לחכות קצת לירידת מחירים? האם ההבדל בין ה-S3 הוא הבדל של שמיים וארץ ושווה לשרוף על זה עוד 700 שקל?

תודה מראש לכל העוזרים וגם למילפורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ה-s3 הבינ"ל הפסיק לקבל עדכונים וכבר לא יקבל קיטקט רשמי.

2. ברום הרשמי הכבד יש בעיה של בדגם הבינ"ל, שגורמת לסגירת אם מנסים להפעיל במקביל כמה כבדות. הם שמו רק 1GB.

3. ממשק ה-tw של כבד מאוד וגורם ללאגים ותפעול לא חלק של המכשיר. למרבה הצער, הלאגים האלה קיימים גם ב-S4 ובמידה מסוימת אפילו ב-S5.

ניתן להימנע מחלק מהתופעות השליליות הנ"ל, אם צורבים רומים מקוסטמים מבוססי AOSP, כמו CM. לרומים האלה יש חסרונות משל עצמם, אבל הם לא רבים או משמעותיים מאוד.

ה-G2 הוא ליגה אחרת, בגלל זה הוא גם עולה 50% יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, כמה קריטי העניין של העדכונים הרשמיים? זה אומר שעוד שנה אני אמצא את עצמי במצב שאני בא להפעיל או משחק ואני אקבל הודעה שאי אפשר להפעיל אותה אלא אם כל אני מריץ את גרסאת 4.5.שקר כלשהו? האם שימוש במוד כמו Cyanogenmod יפתור לי את הבעיה והאם מודים כאלה נותנים תאימות של 100% עם אנדרויד כמו האנדרויד הרשמי?

לא יודע, יצא לי לראות את ה-G2 עובד ליד ה-S3 ויש הבדלים פה ושם, כמו לראות I5 דור ראשון מול I7 דור סנדי, אבל זה לא נראה לי כמו הבדל של שמיים וארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל של שמיים וארץ, S3 מכשיר ישן וחלש.

1GB זה הדבר המגביל ביותר ממכשיר .

המעבד שלו גם כבל לא נחשב לטופ.

היה לי S3 וכל כך סבלתי איתו, כמות התקיעות והלאגים בלתי נסבלת.

היום יש לי S4 וגם המצב אומנם יותר טוב, אבל זה עדיין , מכשיר הבא שלי בטוח לא יהיה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הספיק ה-s3 כדי להבין שהמכשיר הבא שלי לא יהיה . אני רק יכול להשתתף בצערך שנפלת פעמיים...

לטלפונים של יש חומרה מצוינת ותוכנה מחורבנת. פשוט לא ייאמן איך הם מצליחים לתקוע גם את המעבדים המתקדמים והחדשים ביותר. לא סתם אומרים שהפיצ'ר הכי מוכר של זה S-lag...

בגלל שחלק מהקוד שלהם סגור, קיים חוסר תאימות מסוים ברומים מבוססי aosp. כך שצריך להחליט על מה מוותרים.

תיקון קטן לפותח הדיון: CM הוא לא מוד אלא רום נפרד. אני מאוד אוהב אותו ומשתמש בו כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם s3 ואני נהנה מהמכשיר , אבל לפעמים אתה יכול לסבול מהמחסור בראם.

אני לא הייתי קונה s3 היום , אלא מכשיר עם 3 גיגה ראם.

יש את המכשיר הסיני one plus one , שאמור להמכר בקרוב במחיר דיי זול של 300 דולר.

כל מה שאתה מבקש קיים היום גם בs3 , אבל אני לא בטוח אם עוד שנה משחקים ירוצו על המכשיר טוב כמו היום.

מבחינת עדכוני תוכנה זה לא הכי משמעותי במקרה שאתה מוכן להתקין רום צד שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם אתה מגזים.

אני כותב את ההודעה הזאת מs3 , ואין שום לאג או איטיות ( חוץ מהשרת של האתר...).

אני עם רום שונה קצת מזה של סמסונג וקארנל אחר ( revolution hd ו בופאלו עם oc וzram).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד זאת לא הפעם הראשונה שני מגיב בנושא הזה אבל בדומה למה שאמרו פה הטלפונים של סמסוג עמוסים בטכנולוגיה.

ובסופו של דבר אתה מוצא את עצמך מחכה 10 שניות עד שאני הקשר יפתחו.

בזמנו עם S3 התקני רום נקי והכל עבד סבבה, עד שאחרי כל תקופה צריך לבצע ריסט וכו.

המלצה שלי זה ללכת על משהו אחר באשר הוא או מראש להתקין רום שונה ולא קרוב או מבוסס למערכת של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אנשים אומרים שהמכשיר איטי ולא זז אבל איכשהו אפשר לראות שהוא מריץ סאן אנדראס חלק...אני חושב שמה שמדאיג פה זה העניין של הראם בראייה לעתיד, אבל מצד שני אני חושב שמכשירים כאלה מחזיקים מקסימום שנתיים...נראה לי קצת טיפשי להשקיע "כסף של מחשב" (2000 ש"ח) בשביל טלפון מזכוכית.

חבל שאין עוד אופציות מחברות מוכרות, מכשירים סינים אני לא קונה כך שנתקעתי בין 2 המכשירים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-S3 שלי עובד סבבה עם CM 11, מבוסס קיטקט. הכול חלק ורץ כמו שצריך. גם בעיית ה- אינה מורגשת, שכן קיטקט מאוד חסכוני בזיכרון.

כאמור, יש מספר חסרונות לרומים שלא מבוססים על הסטוק, וכל מיני דברים קטנים לא פעילים (הקלטת שיחות מהקו ולא מהמיקרופון, BT, יעילות וכו').

ה-S3 מריץ לי הכול בצורה חלקה.

מי שלא פוחד לצרוב רומים ולשחק עם המכשיר יכול ליהנות ממנו. מי שלא מתכוון להחליף רומים, יסבול קצת מהאיטיות המעצבנת של TW.

בכל מקרה אי אפשר להשוות אותו ל-G2, משום בחינה שהיא. החומרה של ה-G2 הוא דור וחצי קדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בלהריץ משחק או אפליקציה לבין התפקוד הכללי של הרום, לשחק VICE סיטי הכל סבבה.

כל שאר התפקוד של הרום מאוד מאוד מאוד איטי, וזה רק הולך ומדרדר עם הזמן.

לא יודע אם יצא לך "לשחק" עם מכשירים אחרים כמו , נקסוס אבל הם רצים בצורה משמעותית יותר מהר, שוב לא במשחקים, אנשי קשר, לוג שיחות ועוד כל מיני דברים אחרים וקטנים שמי ששם לב אליהם זה פשוט מוציא מהדעת.

כמובן אם אתה צורב רום אז כל הסיפור שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה ATIV S. החומרה סבבה - ופה אין בעיה עם התוכנה. אבל זה לא נחשב. :rolleye0018:

מדהים שלפני קרוב לשנה המכשיר הזה עלה 1,160 שקלים (ועוד מיבואן רשמי). כמו שה S3 עולה היום. (החומרה שלו כמעט זהה)

כך או כך, ה S3 בהחלט לא מומלץ כל כך היום אם יש האפשרות להוסיף קצת כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...