"עוד סיבה..." מאת Johnny. לי מותר להגיב? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"עוד סיבה..." מאת Johnny. לי מותר להגיב?

Ibrow-Now

Recommended Posts

תראה, בסופו של דבר זה ידוע שמעבד יישרף אן תוריד לו את הגוף קירור.

על מעבדי אינטל יש חיישן שפשוט מפסיק את פעולת המעבד (תוקע את המחשב).... כך זה בפנטיום 3 כמו שראית, וכך זה גם בפנטיום 2 וגם בפנטיום 1. בפנטיום 4 (אני מודה שזה חדש לי), הוא אפילו לא תוקע את המחשב, יש רק האטה משמעותית בביצועים וזה ממש שיפור גדול. ואצל המעבד נשרף. זה לא כי מתחמם יותר, זה כי אין לו מערכת שתעצור אותו מכך. אצל אוטומטית החיישן מזהה שיש התחממות יתר אז הוא תוקע את המחשב (וגורם להפסקה מוחלטת של עבודת המעבד)/מאט את פעולת המעבד (באופן ניכר מאוד. והאמת, אני בטוח שאם היו משאירים את 4 קצת יותר זמן מחוץ לגוף , גם הוא היה נתקע ולא רק מאט את הביצועים), בAMD אין את זה אז הוא פשוט ממשיך להתחמם.......................

עכשיו, מה הסיכויים שתוציא את גוף הקירור מהמאוורר שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה קוריוז משעשע. משהו שאנשים נורמליים לא יעשו במחשב שלהם (להוריד בכוונה את גוף הקירור). מי שלקח את זה יותר מדי ברצינות ולא יקנה מעבד רק בגלל מה שהוא ראה בסרט אז באמת.... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי כועסים עליך שקנית נורת'ווד (חחחחחחחחחחחח..... סתם. אני לא כועס......)

מקנאים זה יותר מדויק :rolling: זה מעבד מצוין לאוברקלוקינג ;D

כאילו שמרגישים איזשהו שינוי במסגרת המהירויות האלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה "כועסים" ??

כי אני משמיץ את ?

אין לי בעיה לעשות זאת ולהביא עוד 100 הוכחות שהמעבדים של טובים יותר, ואני בטוח שאתם תביאו עוד 200 כנגד.

בקיצור המלחמה הזו לא תגמר אף פעם.

לסיכום, אני מאוד מרוצה מהמעבד שלי וכמובן שגם אתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה "כועסים" ??

כי אני משמיץ את ?

אין לי בעיה לעשות זאת ולהביא עוד 100 הוכחות שהמעבדים של טובים יותר, ואני בטוח שאתם תביאו עוד 200 כנגד.

בקיצור המלחמה הזו לא תגמר אף פעם.

לסיכום, אני מאוד מרוצה מהמעבד שלי וכמובן שגם אתם.

סבבה :D

אני רק מגנה את השימוש בקללות. זה מיותר. דברו מחשבים ולא קללות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדים החדשים של הם פשוט מצויינים(לדעתי).

אבל יקריייייים! :o

תראה, יש את הסלרונים החדשים שהם ממש אבל ממש לא יקרים, הסלרון 1000A עולה 490 שקל במרדנית, והוא אוברקלוקר מעולה! וממממממששששששששששש לא יקר..נכון?

וה-P4 1.6A נכנס באמצע בין את'לון אקס פי 1.6 לבין ה-1.7, לא הכי יקר בעולם...וגם הוא אוברקלוקר מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מקנאים זה יותר מדויק זה מעבד מצוין לאוברקלוקינג"

מי שעושה OC מקנא.

אני אישית לא אעשה OC למעבד חדש.......... (אם כבר אז לחכות שנתיים)

חוץ מזה תראה למה ג'וני הגיע, הוא הגיע למקסימום 2.3GHz.

אמממממממ...... בוא נראה:

אם Athlon XP 2100+ עובד במהירות 1.733GHz ומגיע לביצועים של פנטיום 4 נורת'ווד 2.1GHz (וב95% מהמקרים הוא עקף את נורת'ווד 2.2GHz), כמה GHz צריך מעבד Athlon XP 2300+? עוד 140MHz..... זאת אומרת שאתה צריך להמהיר את Athlon XP 2100+ (שעולה הרבה פחות מנורת'ווד 2.2) מ1.73GHz ל1.87GHz (אתה קולט שזה OC ממש אבל ממש התחלתי, כי כל מי שעושה OC למעבדים האלה מגיע להרבההההההההההההה יותר?)?

לסיכום: את הנורת'ווד שלך המהרת ל2.3GHz מקסימום (חוץ מזה אמרת שאתה מריץ אותו על 2.2 אבל לא משנה.... ניהיה לרג'ים איתך) וקנית מעבד יקר להחריד, ולעומת זאת אתה יכול לקנות מעבד Athlon XP 2000+ (אפילו לא צריך 2100..... גם 2000 עם מאוורר נורמלי יעשה את זה מצויין.......) ולהמהיר אותו ל1.87GHz ואז הוא יגיע לביצועים של נורת'ווד 2.3GHz (ואפילו יותר..... כמו שAMD ATHLON XP 2100+ תמיד מגיע לביצועים של נורת'ווד 2.2 ואפילו עוקף אותו ברוב המקרים).

כל ההסבר הזה היה כדי להראות לך שמי שקונה מעבד טוב של (כמו שאתה קנית מעבד טוב מאוד של אינטל) יגיע לאותם ביצועים בדיוק כמוך. נכון שרואים באינטרנט מיליון השוואות עם OC ל3.89GHz אבל זה לא מעשי כי אף אחד לא ייקנה מערכות קירור כאלה... לכן בתכלס נורת'ווד לא יותר טוב בהרבה מATHLON XP..... ותחשוב שגם יעברו ל0.13 עוד חודשיים שלושה (יש להם תזמון גרוע, זה כן.....).

אבל בתכלס יש לך מעבד מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי הנכבד...

ההמהרה שלי אפילו לא דיגדגה ולא הגיע לעשירית מקצה גבול היכולת של המעבד שלי.

הרי לך קישור (שכבר פתחתי עליו ת'רד) http://holicho.lib.net/,

ואני בטוח שאינטל לא יעצרו שם.

ותראה לי מעבד אחד (או יותר) של שמסוגלים להתמודד עם יכולות כמו אלו של הנורטווד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי אתה ספאמר שלא קורא הודעות של אנשים אחרים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

רשמתי לך שם שמה שרשום באינטרנט זה דברים לא מעשיים, אתה לא תקנה מערכת קירור כזאת וזאת עבודה שכמעט אף משתמש ביתי לא יעשה! אתה לעומת זאת, כן כן ממש אתה, משתמש ביתי ממוצע שמבין בOC. ולמה הגעת? 2.3GHz מקסימום, וגם זה עושה לך בעיות כמו שרשמת. הוכחתי לך (תקרא את הכל, כי עוד הודעה אחת שאתה מתווכח על משהו שכבר דיברתי עליו אני עוזב תת'רד הזה) שאפשר להמהיר את Athlon XP 2100+ או 2000 בקלות ל1.87GHz (מהירות מקבילה לנורת'ווד 2.3GHz). אז כל עוד לא תצליח לעבוד את 2.3GHz, מבחינת OC הוא בדיוק כמו פנטיום 4. ואתה שוכח שפנטיום 4 מיוצר ב0.13....... חוץ מזה שבלי קשר, אני לא אעשה OC למעבד שלי כך שלא מעניין אותי מה יש לו להציע בOC, כי בתכלס 2100+ עובר את נורת'ווד 2.2GHz וזאת בושה לנורת'ווד........

אל תראה לי כתבות של אנשים שהמהירו אותו גם ל5GHz, תראה לי מה אתה, המשתמש הביתי הממוצע הצליח להגיע איתו. (כי המשתמש הביתי הממוצע הצליח אפילו עם T-bird לעלות את מהירות השעון של המעבד ב200MHz לפחות.... (ומה שצריך כדי להגיע לביצועים של נורת'ווד 2.3GHz זה בסך הכל עוד 210MHz))

סך הכל, זה נכון שAMD קצת מפגרים מבחינת כי בסופו של דבר OC של נורת'ווד יותר קל (פחות מתחמם) ואפשר יהיה להגיעה למהירויות יותר גבוהות, אבל תראה לחכות חודשיים לא יהרוג אף אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי אתה ספאמר אידיוט שלא קורא הודעות של אנשים אחרים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. אין לי שום צורך להגיע (כרגע לפחות) למהירות גדולה יותר מ-2.4 GHZ.

2. את המהירות הנ"ל השגתי עם המאוורר המקורי של אינטל.

3. הטמפ' הממוצעת של המעבד היא 28 מעל'. (ראה תמונה)

4. נראה אותך משיג מהירות כזו עם מאוורר כזה ובטמפ' הזו עם כל מעבד של !!!

5. תודה על המחמאה (ראה "דיי אתה ספאמר אידיוט").

6. אתה מוזמן לעזוב את הת'רד.

7. מה קורה לכולם היום ??

8. ממתי HW ZONE הפך לרדיו 103 FM ואני לזהבי עצבני ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...