התלבטות לגבי מדעי המחשב - עמוד 2 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי מדעי המחשב

tamir70s

Recommended Posts

המשכורת הראשונה לא מעניינת.

מה שחשוב יותר זה להשיג משרה בתור בוגר בפיתוח (ולא QA למשל שהדרישות נמוכות יותר).

וכן, מכללת הדסה כי:

א. חבר למד שם והרמה שם די טובה (לא משווה לעברית אבל גם לא חאפרית כמו במקומות אחרים)

ב. בירושלים היא מוכרת ודי מעריכים את הבוגרים שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה משכורת ראשונה לא משנה? הרי אם אתה מתחיל מקום עבודה נורמלי אתה תהיה שם לפחות 3 שנים כי זה מקום עבודה ראשון ואתה צריך גם ללמוד את הנושאים וגם להראות רצינות לחברות הבאות. גם אם יש עדכוני שכר הם תמיד תלויים בשכר הבסיס, ככה שאותו אדם, אם היה לומד במקום יותר נחשב או פחות ההבדל, כפי שראיתי, הוא 3000 ₪. כפול שלוש שנים זה 3000*36 = 108000. שים לב שאני מדבר על אותו אדם ככה שאם הוא טוב הוא היה עולה בשכר בשתי המקרים ואם לא אז זה גם כן בשתי המקרים. מסכים איתך שאחרי מקום העבודה הראשון ההבדל זניח עד לא קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשכורת הראשונה לא מעניינת.

מה שחשוב יותר זה להשיג משרה בתור בוגר בפיתוח (ולא QA למשל שהדרישות נמוכות יותר).

QA ופיתוח אלה מקצועות שונים. למרבה הצער רוב האנשים לא מבינים את זה וחושבים שQA זה פשוט מקצוע ל"wannabe מפתחים" שפשוט לא התקבלו לעבודה טובה יותר.
וכן, מכללת הדסה כי:

א. חבר למד שם והרמה שם די טובה (לא משווה לעברית אבל גם לא חאפרית כמו במקומות אחרים)

ב. בירושלים היא מוכרת ודי מעריכים את הבוגרים שלה.

זוהי גישה מעט בעייתית.

מעבר לאותו חבר - יש לך לפחות חבר אחד שלמד בכל אחת מהמכללות האחרות בארץ, כדי לומר שהרמה בהן כן חאפרית, בהשוואה?

בירושלים היא מוכרת ומוערכת. האם זה אומר משהו על אזורים אחרים? אני יכול לומר לך שבחיפה למשל מעריכים את מכללת אורט בראודה ובוגריה, ואני אישית מכיר כמה בוגרים טובים משם. כמו גם ממכללות תל-חי, נתניה. איך אתה משווה בין מכללות במקרה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המון חברות מסננות את המועמדים שלהם לפי מוסד לימודים, עוד לפני קורות החיים (אינטל לדוגמה).
ואם זאת, באינטל עובדים לא מעט בוגרי מכללות. רובם נכנסים כסטודנטים עוד במהלך הלימודים, ואז יותר קל להיקלט כי כבר מכירים אותך.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...