דרושה עזרה בהרכבת מחשב חדש - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרושה עזרה בהרכבת מחשב חדש

haimamazavs

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהערכה גסה הייתי משלם על המפרט הזה משהו כמו 6500 שקלים, חלק מהפריטים חותכים כמעט בחצי.

אגב הספק במפרט גבולי לשני כרטיסים כאלו, כן הייתי שם אותם על ספק עם לפחות 850 וואט למרווח בטחון גדול יותר.

איך אני אוהב את ילדי FXP שקונים לוח כזה ולא יודעים איך להשתמש בו, לא מגיע להם כזה לוח, העיקר ASUS , כנראה הקשיבו לחבר שאמר להם " הכי טוב שים מעבד i7 ולוח של ASUS"

לך על המפרט שהצעתי, תחסוך את הכסף גם ככה אתה לא מתכוון לבצע , חוץ מתוספת ביצועים בבאנצ'ים זה לא יתן לך שום דבר.

מקסימום כדי שתרגיש טוב יותר אפשר לקחת לוח מפוצ'ר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עידן אני סומך עליך ( אני לא יודע למה, אבל אני סומך )

אחרי היומיים האחרונים של קריאה על מפרטים ומחשבים אני מרגיש שאני רוצה משהו שאני יוכל להשתמש בו המון זמן ולהריץ משחקים חזקים ברזולוציה גבוהה, אני יודע שבנית לי כבר מפרט ואני לא רוצה לשגע אותך אז בבוא נעלה את התקציב ל6000 עם חריגה קטנה,

ואני רוצה ציוד הכי טוב שאפשר לקנות בתקציב הזה ואולי אפילו משהו שיהיה אפשר לעשות לו בעתיד, ואני חושב שאני מעדיף כרטיס שלnvidia , לא יודע למה אבל עד עכשיו היה לי את ה 8800gt והוא לא אכזב אותי במשך 6 שנים

אבל אתה פה המקצוען אז תגיד לי אתה,

טוב זהו נראה לי אני יפסיק לחפור אם ישש לך הצעות אחרות אני אשמח לשמוע, תודה.

ולגבי המפרט של הבחורה שמוכרת לא יודע למה נתפסתי עליו אולי בגלל המחיר הנמוך לעומת המחיר הגבוה ( היא קנתה אותו לפני חודש ) אז אולי זה אפילו קצת מוזר.

טוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוותר על האוברקלוק, אם אתה בכל זאת מעדיף כרטיס של NVIDIA הדבר יעלה כ-350 שקלים יותר, כמו כן כללתי לוח אם מפוצ'ר יותר אם כבר אתה רוצה לנצל את התקציב החדש

כמה שהכי טוב:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5-4590 LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪920

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪135

לוח אם:

Gigabyte GA-H87-HD3 for 1150 - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪389

מארז:

באנדל NANOXIA Deep Silence 1 + FSP RAIDER 650W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪850

זיכרון:

Hynix Original 8GB DDR3 1600 בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪319

כרטיס מסך:

MSI GTX780 3G DDR5 GAMING Twin Frozr - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪2250

קשיח למחשב שולחני:

Samsung SSD 840 EVO 250GB SATA3 2.5 inch

כמות: 1 - מחיר: ₪738

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪415

כונן אופטי:

Lite-On Phillips DVD-RW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪95

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪6111

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 5989 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/n7rg29de

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה רבה,

דבר שני למה לוותר על אוברקלוק?

דבר שלישי הסתכלתי קצת על כרטיסים ורציתי לדעת אם המפרט החדש זה לא משנה איזה כרטיס אני שם? אם פתאום לפני שאני קונה אני ירצה משהו אחר אולי יותר טוב או אולי פחות טוב?אני מתכוון אם איזה כרטיס שאני אבחר יתאים למפרט.

ועוד משהו אני יודע שזה לא אבל איזה יותר טוב מה שרשמת או

Radeon R9 290 4GB G DDR5?

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני מקווה שתבינו אותי על כל החפירות , אני פשוט עובד נורא קשה בשביל הכסף הזה אז אני רוצה להיות בטוח לפני שאני מוציא אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך ממערכים לך על המפרט שהצעתי, מערך כרטיסים במארז מבודד רעשים לא יהיה להיט.

לי יש את המארז שעידן הציע לך, ה-R4. הוא שקט מאוד בעבודה רגילה, יש לי מערך כרטיסים (CF 7870GHZ) ובמשחקים זה רעש כפול.

לי אישית זה לא מפריע כי אני עם גיימינג אבל אם אתה שומע מהרמקולים במחשב, זה בהחלט יפריע לך ולא מומלץ כמו שעידן אמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה רבה,

דבר שני למה לוותר על אוברקלוק?

דבר שלישי הסתכלתי קצת על כרטיסים ורציתי לדעת אם המפרט החדש זה לא משנה איזה כרטיס אני שם? אם פתאום לפני שאני קונה אני ירצה משהו אחר אולי יותר טוב או אולי פחות טוב?אני מתכוון אם איזה כרטיס שאני אבחר יתאים למפרט.

ועוד משהו אני יודע שזה לא אבל איזה יותר טוב מה שרשמת או Sapphire

Radeon R9 290 4GB G DDR5?

1. למה לוותר? כי אוברקלוק זו יותר התעסקות ותחביב, לא משהו שישפר לך ביצועים מורגשים במשחקים, חוץ מזה העניין יעלה לך כ500-600 שקלים בנוסף.

2. שמתי לך במפרט המתוקן כרטיס חזק מאוד ואיכותי של שמעט יותר חזק מהכרטיסי הקודם ה-R9 290.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום שוב,

קיבלתי המלצה להחליף במפרט שעידן נתן לי את הלוח והכרטיס מסך באלו

MSI GTX780 3G LightningGigabyte GA-Z87-HD3 for 1150

בכמה זה ייקר את כל העסק והאם זה שווה את זה או שזה סתם מיותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאני יוכל להעלות את התקציב ל7000k

אבל זה עדיין לא בטוח.

אבל יש לי שאלה אם אני יקנה לוח אם שאפשר לשים עליו מערך של 2 אז השאלה היא אם בעוד כמה שנים עם הכרטיס שיהיה לי יהיה כבר לא עדכני למשחקים שיצאו עוד כמה שנים אז אני יוכל פשוט להוסיף עוד אחד חזק ואז הם יריצו ביחד משחקים חדשים יותר?

לא יודע למה אבל 2 תמיד משך אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...