שאלה לגבי SLI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי SLI

Roeebaeloha

Recommended Posts

שלום יש לי כרטיס מסך GTX 780 של GIGABYTE

אני חושב האם לעשות עם כרטיס חלש יותר( GTX780 מטורף! אך לפעמים אני משחק ואני משחק עם 3 מסכים 1 DVI

1 DISPLAY PORT 1440P

1 ולפעמים זה קצת מעמיס על הכרטיס ואני רוצה לחלק את העומס)

השאלה שלי האם אפשר לסמוך על בקניית גשר

האם יש גשר ספציפי שאני צריך לקנות

והאם אני יכול לעשות רק עם GTX780?

תודה לעוזרים חג עצמאות שמח ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך ורק עם GTX 780 כמובן

גשרי אגב, בשונה מ-CrossFireX, מגיעים עם לוחות אם תומכי , זה חלק מהחבילה שיצרנית מקבל כשהיא רוכשת את השימוש ב- בלוח שלה.

נדירים כרטיסי המסך שמקבלים איתם גשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהלוח שלו באמת לא תומך כיוון שכמו שליאור רשם היה אמור לקבל גשר עם הלוח.

בקשר לכרטיס שני, תלוי אילו משחקים ישוחקו כיוון שהזיכרון הגרפי לא מוכפל ויש סיכוי טוב שהרזולוציה המפלצתית תזלול לך את הזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הסיבה ששאלתי אותו. לחילופין פותח הת'רד אנא בדוק בקופסת לוח האם האם הגיע החלק הנ"ל (גשר הSLI).

בקשר למה שidanmal כתב, אנא ציין מהו גודל הזיכרון של כרטיס המסך שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי קודם לכל אני ישדר את הזיכון מ8 גיגה שיש לי עכשיו ל 16 ואין לי גשר אך באתר של היצרן כתוב שיש תמיכה בכמה GPU להלן:

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4489#ov

אוכל לעשות עם כרטיס קטן כמו GTX570?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון, אין צורך בהרחבת הזיכרון ל16 גיגה, 8 גיגה הם מעל ומעבר ומספיקים לכל משחק שקיים היום.

בקשר ל3 גיגה, דיברתי על הזיכרון הגרפי הקיים בכרטיס המסך שלך שאחראי על טעינת טקסטורות ותמונות.

בקשר להוספת כרטיס כמו GTX570 לא תוכל כיוון שהליבה היא לא אותה ליבה.

מעבר לכך כבר נאמר לך שהלוח שלך אינו תומך ב-, ליתר דיוק תומך במהירות תעבורת נתונים של X4 שהיא נמוכה מאוד ותגרום לך בעצם לאיבוד ביצועים.

לוח התומך בSLI המספק מהירות תעבורת נתונים טובה(X8) יעלה החל מ-700-750 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, הלוח אינו תומך בSLI כלל. בדקתי את זה לפני שרכשתי את הלוח שלי, רכשתי את הלוח שלי (Z87-DS3H) כי לוח כמו שלך לא תומך בSLI כלל. הלוח תומך בCrossFire X בלבד וגם אז ברוחב פס של X4 של הכרטיס המשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...