תגידו זה לא משגע אותכם בעניין של סיסמאות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו זה לא משגע אותכם בעניין של סיסמאות?

Zeev86

Recommended Posts

בשנה האחרונה כל אתר פלצני פתאום דורש אות גדולה, סימן כלשהו בשדה הסיסמא.

לכל בנאדם יש סיסמא אחת או מספר סיסמאות קבועות בראש. עכשיו במצבים מסוימים אני בא להרשם לאתר מסוים ולאחר מילוי כל הפרטים פתאום אני מגלה שלא הזנתי מספיק "דרישות" בסיסמא. ועכשיו לקטע המרגיז - שאת הסיסמא הייחודית הזאת אני צריך לזכור פעם הבאה כשאני חוזר לאתר הספציפי. כלומר, אם יש לי סיסמא קבועה בראש של xyz אני צריך להתאים אותה בהרשמה של האתר המדובר xYz$

דוגמאות:

בזק בינלאומי.

אתר MMO של The Old Republic

Apple

ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר, מה שמציק לי יותר, זה אתרים עם הגבלות הפוכות ולא הגיוניות. למשל: סיסמה חייבת להיות מורכבת מאותיות וספרות בלבד (ללא תווים מיוחדים). או: אורך הסיסמה צריך להיות לא יותר מ8 תווים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה מטומטם, כן זה מעצבן. :) זה נובע מזה שאנשים מטומטמים וחושבים שסיסמא מסובכת עם כל מיני תווים מיוחדים מפגרים, או החלפת סיסמא הם תנאי מספיק ומחייב לבטיחות.

דווקא האתרים שאתה חושב יהיו רגישים (eBay / Paypal) לא מכריחים שום סיבוכים בסיסמא וגם לא מכריחים להחליף אותה. למה? אולי כי אחראים שם על האבטחה אנשים חכמים ולא דגנרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנק וחברת האשראי גם מחייבים אותך להחליף סיסמה תקופתית כל כמה חודשים.

במקרים כאלה אני מוסיף ספרה לסיסמה, ובבקשת ההחלפה הבאה מחזיר אותה למצבה המקורי וחוזר חלילה. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנק וחברת האשראי גם מחייבים אותך להחליף סיסמה תקופתית כל כמה חודשים.

במקרים כאלה אני מוסיף ספרה לסיסמה, ובבקשת ההחלפה הבאה מחזיר אותה למצבה המקורי וחוזר חלילה. :s07:

הלוואי, הבעיה היא שהם אשכרה זוכרים לך "היסטוריית סיסמאות" ולא מאפשרים לחזור לסיסמה שכבר השתמשת בה פעם...:s07:

אני גם מוסיף סיפרה, אבל זה התחיל ב-1 ואני חושב שעכשיו אני כבר ב-6 או משהו כזה.. אוטוטו יגמרו הספרות היחידות..

כן, תהיתי כמה זמן יקח עד שמישהו יפרסם את זה..

(אגב, מעניין כמה אנשים באמת משתמשים ב-correcthorsebatterystaple בתור הסיסמה שלהם..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...