מטען יחסית חדש התפוצץ - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטען יחסית חדש התפוצץ

Yaniv

Recommended Posts

אחי הוא חייל ומסתבר שבבסיס שלו יש נטייה לגנוב מטענים, לאחר שהמטען שלו נגנב הוא קנה אחד חדש בסופר שבעיר שלנו, הנה תמונה של המטען:

R8IOHE0l.jpg?2

אתמול הוא הוצאתי את הפלאפון שלו לכ-5 דקות מהטענה ואז החזרתי, שהחזרתי היה ניצוצות ופיצוץ קטן מהמטען וגם כל החשמל בבית נפל.

היום פתחתי את המטען וזה מה שאני רואה:

WiCRTNRl.jpg

הנה עוד כמה שצילמתי, לא הצלחתי לפרק לגמרי את המטען כי יש משהו שתפוס שם חזק.

VEn0wjOl.jpg

715D8ivl.jpg

bjBTD8El.jpg

מה זה הדבר הצהוב-לבן הזה שאיתו "מודבק" כמעט הכל שם?

אין לי שמץ של ידע באלקטרוניקה, אני סתם מתעניין, אין מה לעשות עם המטען הזה? פשוט לזרוק לפח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אין לו את הקבלה ניראה לי.

אם הוא קנה עם כרטיס מועדון כלשהו,

או שאם הוא קנה עם כרטיס אשראי,

אז אפשר בקלות למצוא את הקבלה.

ואם לא,

שילך לאותו סופר, יסתכל על הקופסא מי היבואן, ויתקשר אליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי משהו דומה עם מטען שהוא בעצם חיקוי של המטען של Note 2/SGS4 רק שבמקרה שלי החשמל בחדר הספציפי נפל כשהמטען התפוצץ.

כל העניין הזה גורם לי לחשוב אם אולי עדיף להשקיע רק במטענים מקוריים ואם זה בטוח יותר מבחינת מניעת נזק למכשירים אולי =/ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שקונה מטענים חליפיים או סיניים זולים מסתכן. במקרה הטוב, רק המטען יינזק, במקרה הרע, הבית עלול להישרף. הסיכון כל כך גדול שפשוט לא משתלם לקחת אותו כדי לחסוך 20 או 30 ש"ח.

לא חייבים לקנות דווקא את המטען הספציפי של המכשיר, אבל בהחלט כדאי מאוד לקנות מטענים מקוריים של חברות מוכרות. זה אפילו לא יקר כל כך באיביי.

אגב, לפעמים המטענים היקרים והזולים (חברות מדבקה) מיוצרים באותו מפעל ולכאורה צריכים להיות זהים או דומים. ההבדל הוא בקרת האיכות שמבוצעת על המטען ועל זה בעצם משלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שקונה מטענים חליפיים או סיניים זולים מסתכן. במקרה הטוב, רק המטען יינזק, במקרה הרע, הבית עלול להישרף. הסיכון כל כך גדול שפשוט לא משתלם לקחת אותו כדי לחסוך 20 או 30 ש"ח.

לא חייבים לקנות דווקא את המטען הספציפי של המכשיר, אבל בהחלט כדאי מאוד לקנות מטענים מקוריים של חברות מוכרות. זה אפילו לא יקר כל כך באיביי.

אגב, לפעמים המטענים היקרים והזולים (חברות מדבקה) מיוצרים באותו מפעל ולכאורה צריכים להיות זהים או דומים. ההבדל הוא בקרת האיכות שמבוצעת על המטען ועל זה בעצם משלמים.

קח בחשבון ש- 90% ממטעני המותגים באייבי הם מזויפים. במיוחד אלו מהמזרח, וגם מארה"ב/אירופה זה כבר לא נדיר לקבל זיוף (מחסן של ספק סיני או ייבוא כמותי מסין ומכירה ממקומות אחרים בעולם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהרבה מקרים ההבדל בין קנייה של ספק ישירות מסין, לבין קנייה של ספק "יקר" ו"מקורי" בארץ, הוא פשוט כמה אנשים בדרך עשו על זה כסף..

היבואן,

המפיץ,

החנות,

ועוד שאר מתווכים בדרך.

אני ממליץ על גישה אחרת:, שלקוחה מעולם הביולוגיה, ונקראת גישת הברירה הטבעית:

קנה כמה ספקים ישירות מסין.

אם אחד מהם לא טוב, והוא יתפוצץ, זרוק אותו לפח.

נשארת כרגע רק עם הטובים.

המשך איתם, ותזמין רק כאלה מעכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בארץ לא מתים בתאונות דרכים:

http://www.mako.co.il/news-israel/local/Article-b7bef28309b6541004.htm

וגם לא טובעים בים:

http://www.mako.co.il/news-israel/health/Article-c31c08a3a9bb221004.htm

אבל נו, הבנו את הרעיון..

מי שרוצה לקנות רק מקוריים יקנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון ש- 90% ממטעני המותגים באייבי הם מזויפים. במיוחד אלו מהמזרח, וגם מארה"ב/אירופה זה כבר לא נדיר לקבל זיוף (מחסן של ספק סיני או ייבוא כמותי מסין ומכירה ממקומות אחרים בעולם).

בדיוק.

אבל אולי לא את כל המתוגים מזייפים, אלא רק את הפופולריים שבהם ?

סמסונג כמעט בטוח יהיה מזויף. אבל אולי לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...