מחשב למשרד עו"ד - דרוש מהיר וחזק - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשרד עו"ד - דרוש מהיר וחזק

domuzy

Recommended Posts

כבר שאלתי והציעו לי בין היתר ללכת על מחשב מותג.

יש לי את :

Dell OPTIPLEX 3020 SFF I5-

4570/500GB/RW/4GB

DDR3/WIN8PRO 64B ENG DG TO 7/3Y-OS

ב2600 ש"ח ללא ציוד נלווה.

האם ללכת על זה או שאוכל לוותר על I5 ועדיף לבנות מחשב עם I3 וכונן במקום (מבחינת עלויות. אני יודע שזה לא אותו רכיב)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע עם איזה תוכנות עובדים במשרד עורכי דין,

אבל אני כמעט בטוח שאין צורך במעבד כזה חזק.

אם השימוש שלך זה בעיקר אופיס אז עדיף באמת לשנמך את המעבד, ובמקומו להוסיף או לחסוך את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע עם איזה תוכנות עובדים במשרד עורכי דין,

אבל אני כמעט בטוח שאין צורך במעבד כזה חזק.

אם השימוש שלך זה בעיקר אופיס אז עדיף באמת לשנמך את המעבד, ובמקומו להוסיף או לחסוך את הכסף.

מצטרף להמלצה!

אם כבר אזSSD למערכת ההפעלה ותקבל אחלה מהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעבודה משרדית ולגלישה באינטרנט בלבד (כאשר המחשב לא מיועד למשחקים, עריכה גרפית, תוכנות כבדות וכד') אין צורך במעבד חזק יותר מה G3220 ו 4GB זיכרון. בנוסף, כונן הוא תוספת מבורכת לכל מחשב, אך במקרה כזה, ובמיוחד אם המטרה היא לחסוף כסף, אין טעם לקנות אחד שכן השיפור בביצועים יהיה זניח ביחס להשקעה הכספית.

הערה - הפרש המחירים היום בין דיסק קשיח של 500GB ל 1TB (פי שניים בנפח) עומד על כ 30-50 ש"ח בלבד, דבר שהופך קנייה של דיסק קשיח בנפח 500GB לדיי לא משתלמת, אלא אם כן המטרה היא לחסוך כמה שניתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ על המפרט הבא מהסיבות הבאות:

עו"ד משתמשים הרבה באינטרנט, מאגרי מידע מקוונים כמו נבו תקדין ועוד. הייתי כן הולך על i3-4130 כי יש יחסית יותר מולטיטאסקינג והרבה .

המפרט כולל כונן של 120 GB. יש אפשרות להגדיל את נפח הSSD ו/או להוסיף הארדדיסק של 1TB 270 ש"ח~

plonter_logo.png

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket LGA1150

CM8064601483615 - Intel - i3-4130 Dual core CPU - LGA1150 - 3.4 GHz - 3MB cache - 22nm - 54W TDP - Integrated HD Graphics 4400...

כמות: - 1 - 515/505

לוחות אם - LGA1150

GA-H81M-HD3 - Gigabyte - Socket LGA1150 cpu support- Intel H81 chipset - Dual channel DDR3 1600MHz memory - Integrated Graphi...

כמות: - 1 - 276/270

זכרונות - - לנייח

AM2U16BC4P2-2 - ADATA - 4GB DDR3 PC3-12800 - CL11 - DDR3-1600 - 1.5V - Premier Series...

כמות: - 1 - 163/160

דיסקים קשיחים ו - - SATA

CT120M500SSD1 - Crucial - 120GB M500 Series - SATA3 6Gbps 2.5 inch Internal SSD - 500 MBps Read / 130 MBps Write...

כמות: - 1 - 328/321

מארזי מחשב - מארז עם ספק

CI-5SS7-A400 - Cougar - Cougar Spike - 400W Antec BP-400PX - mATX...

כמות: - 1 - 248/243

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

UCACO-AP111-GBB01 - Arctic - Alpine 11 Rev 2 cooler for intel socket LGA775,1156 - Ultra quiet 92mm PWM fan with low noise impel...

כמות: - 1 - 68/67

DVD צורבים תקליטורים ו - פנימי SATA צורב

SH-S224DB - Samsung - SAMSUNG DVD-RW Burner - Up to 24X write speed - SATA interface - Black...

כמות: - 1 - 81/79

מערכות הפעלה - 8

WN7-00410 - Microsoft - Windows8 64Bit Hebrew with DVD - OEM...

כמות: - 1 - 349/342

2028.00 / 1987

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=2264

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי, מה הוא יעשה רק עם 120 גיגה?

למה 8 ולא 8.1?

מפרט אפשרי, הערות למטה:

plonter_logo.png

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket LGA1150

CM8064601482519 - Intel - Intel Pentium G3220 Dual core CPU - LGA1150 - 3 GHz - 3MB cache - 22nm - 54W TDP - Integrated HD Gra...

כמות: - 1 - 250/245

לוחות אם - LGA1150

GA-H81M-HD3 - Gigabyte - Socket LGA1150 cpu support- Intel H81 chipset - Dual channel DDR3 1600MHz memory - Integrated Graphi...

כמות: - 1 - 276/270

זכרונות - - לנייח

AM2U16BC4P2-2 - ADATA - 4GB DDR3 PC3-12800 - CL11 - DDR3-1600 - 1.5V - Premier Series...

כמות: - 1 - 163/160

דיסקים קשיחים ו - - SATA

CT120M500SSD1 - Crucial - 120GB M500 Series - SATA3 6Gbps 2.5 inch Internal SSD - 500 MBps Read / 130 MBps Write...

כמות: - 1 - 328/321

דיסקים קשיחים ו - SATA

ST1000DM003 - Seagate - 1TB - 3.5 inch - SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 series - (ST1000DM001)...

כמות: - 1 - 264/259

מארזי מחשב - מארז עם ספק

CI-5SS7-A400 - Cougar - Cougar Spike - 400W Antec BP-400PX - mATX...

כמות: - 1 - 248/243

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

UCACO-AP111-GBB01 - Arctic - Alpine 11 Rev 2 cooler for intel socket LGA775,1156 - Ultra quiet 92mm PWM fan with low noise impel...

כמות: - 1 - 68/67

DVD צורבים תקליטורים ו - פנימי SATA צורב

SH-S224DB - Samsung - SAMSUNG DVD-RW Burner - Up to 24X write speed - SATA interface - Black...

כמות: - 1 - 81/79

מערכות הפעלה - 8

WN7-00614 - Microsoft - Windows8.1 64Bit English with DVD - OEM...

כמות: - 1 - 351/344

2029.00 / 1988

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=2265

הערות:

1. אין מה לחשוש, אנשים נוטים לחשוב שמעבד מדגם G הוא חלשלוש, אך לא כך הדבר. לעבודות משרדיות הוא חזק ויעשה את העבודה.

כל עוד לא מנסים להריץ עליו משחקים או סרטי 3D הוא יהיה מעולה.

2. לדעתי כונן הוא באמת שיפור מבורך כאן, מי שרוצה חוויה מהירה והתנהלות זריזה במערכת ההפעלה, פתיחה וטעינה של תוכנות שיקח SSD.

3. ניתן לכלול כונן SSD מדגם EVO שמציג ביצועים טובים יותר.

4. מחשב מותג זה נחמד, יש לך אחריות וכאשר מגיע טכנאי הוא פשוט במקום מחליף לך מחשב, כך שאין לך זמן המתנה.

הבעיה היא שאתה משלם על שם ואחריות ובפועל מקבל רכיבים נחותים בהרבה יותר כסף.

אם נבחר רכיבים איכותיים+מערכת הפעלה יציבה(המערכות הפעלה היום הרבה יותר יציבות מבעבר), נתחזק את המחשב כמו שצריך, מבחינת ותוכנות זבל וגם מבחינה פיזית כמו ניקוי פילטרים, המחשב יאריך ימים ויהיה בסדר.

5. קניה של 8 היא טעות כשחלונות 8.1 יצאה לשוק, למה טעות? יש ברשותי 8 מקורית שלצערי נקנתה שבוע לפני שיצאו לחנויות עותקים

של 8.1. כאשר התקנתי את 8+כמה דקות להגדיר מראה והפעלה ראשונית, מיד חיפשתי להתקין את העידכון של 8.1 וגיליתי שאין זה אפשרי, צריך להתקין את כל העדכונים, דבר שלוקח עוד כשעה, לאחר מכן נפתחה לי אפשרות בחנות של מיקרוסופט להתקנת העדכון, עוד חצי שעה להורדתו וחצי שעה להתקנתו, שוב להגדיר מראה והפעלה ראשונית ושוב להתקין עדכונים(פשוט סיוט). כדאי לחסוך את כל כאב הראש ולקנות ישר .1.

מה קורה אם המחשב מתקלקל? תיקח אותו לחנות?

לדעתי שקונים מחשב למשרד שבו אין איש IT עדיף לקנות מחשב ממותג שתוכל לקבל איתו גם שירות.

מה הקשר לאיש מערכות מידע? יש גם כאלו אנשי IT שלא יודעו להחליף ספק אם יתקלקל, צריך מישהו שקצת מבין במחשבים כדי לזהות בעיה פשוטה, במיוחד

במחשב משרדי שאין בו חומרה מתקדמת כמו כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נבחר רכיבים איכותיים+מערכת הפעלה יציבה(המערכות הפעלה היום הרבה יותר יציבות מבעבר), נתחזק את המחשב כמו שצריך, מבחינת ותוכנות זבל וגם מבחינה פיזית כמו ניקוי פילטרים, המחשב יאריך ימים ויהיה בסדר.

מה הקשר לאיש מערכות מידע? יש גם כאלו אנשי IT שלא יודעו להחליף ספק אם יתקלקל, צריך מישהו שקצת מבין במחשבים כדי לזהות בעיה פשוטה, במיוחד

במחשב משרדי שאין בו חומרה מתקדמת כמו כרטיס מסך.

-ומי יעשה את זה? העורכי דין? או איש ה IT שלא יודע להחליף ספק?

אני מסכים איתך שבבניה בהתאמה אישית אפשר לבנות מחשב יותר טוב שנותן תמורה יותר טובה לכסף מבחינת החומרה אבל לדעתי זה לא צריך להיות השיקול המרכזי.

SSD זה מהיר ומגניב אבל בשביל מחשב שיעבוד עם WORD או ימשוך קבצים משרת NAS לדעתי זה לא כזה חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

idanmal תודה על ההערות, קיבלתי. :)

MeUser: בטח שSSD עדיף! אני התעקשתי לקנות וזה פשוט חוויה אחרת עם כל מחשב. זה שווה את הכסף נקודה

תאמין לי שחווית משתמש זה כשתוכנה ישר נפתחת ולא צריך לחכות 2 שניות. שניה ועוד שניה זה מרגיז כשאתה לחוץ. אני לא הייתי ממליץ למישהו לקנות היום מחשב ללא . במיוחד במחירים המצחיקים של היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@domuzy

לא מילאת את השאלון ולא הגדרת בדיוק מה אתה רוצה או צריך, ובפרט אין תקציב מוגדר ואין דרישה לרמת שקט מסויימת. בנוסף אנחנו לא יודעים אם המחשב מיועד למסך אחד או לשלושה, אילו תוכנות מתוכננות לרוץ עליו, האם יש צורך במערכת הפעלה (אולי יש לו רישיון מתאים כבר) וכד'. אם אתה מעוניין לקנות מחשב ולא סתם להתייעץ לגבי מפרט כלשהו שראית, אני מציע שתמלא את השאלון בכדי שיהיה אפשר להרכיב לך מחשב המתאים לצרכים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכל העונים והמבינים.

עשיתם לי סדר.

SMALUL, צרכיי, כמו שהרוב כאן הבינו, הם אינטרנט ותוכנות סטנדרטיות, ולא גרפיות או משחקים וכיו"ב.

בכוונה ציינתי משרד עו"ד.

אין לי שרת ואין לי איש IT ואני מספיק מבין במכניקה בשביל לנקות, לפרק ולשמור על תוכנות ורוגלות וכיו"ב.

החשוב היה לי להרכיב מפרט שיתחרה בזה של ובאיזור אותו מחיר לכל היותר, עם תמורה של מהירות וחוזק. שכשאני פותח טאב באינטרנט או עובר בין מסמך למסמך, הוא לא מגמגם ומוריד לי את המסך כמו היה זה וילון איטי מלמעלה למטה, אלא פשוט מדלג ועובר חלק ומהיר. ושלא ייתקע ויעשה לי חשיבות ממושכות ומעיקות על פעולות שטויות כמו לסמן אלף קבצים ולקבל "מאפיינים".

בקיצור, הבנתי שSSD מבורך אבל אופציונאלי ושI3 מספיק בהחלט. תודה לכולם שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@domuzy

כל מחשב (נורמלי) שתקנה היום יתאים לגלישה באינטרנט ולעבודה משרדית - זה טריוויאלי. אבל מכיוון שאני לא עו"ד ואני לא יודע למה בדיוק משמשים המחשבים במשרד שלך, עדיף להיות בטוח ולבקש שתמלא את השאלון מאשר להציע לך דברים שבדיעבד יתבררו כלא מתאימים לצרכים שלך או שגרמו להוצאה כספית מיותרת - אני לא יודע מה רמת השקט שאתה רוצה, לכמה מסכים המחשב הזה יחובר (כן, יש אנשים שהמחשב שלהם מחובר לשניים או שלושה מסכים או/ו טלויזיות בו זמנית), האם יש צורך לקנות גם מערכת הפעלה (אולי יש לך רישיון למערכת הפעלה או רישיון משרדי כלשהו?), האם יש לך חלקים שאין צורך לקנות (הם יש לך רכיב/ים ממחשב קיים או שאינך מעוניין בהם לחלוטין?), האם יש רכיבים שאתה מתעקש שיהיו במחשב, מה הרף העליון של התקציב והאם יש להשתמש בכולו או לחסוך ככל שניתן (אולי יש לך תקציב מחשוב שאתה חייב לנצל במלואו?) וכד'. מטרת השאלון היא לא "להציק" לגולשים המבקשים מפרט למחשב אלא פשוט לספק מידע לשאר הגולשים בכדי למנוע מצב שבו יוצע לך מפרט, תקנה אותו ובפועל יתברר שמשהו לא מתאים לך.

אגב, בהנחה שאתה צריך באמת את המינימום ההכרחי בלבד, המפרט ש idanmal הציע לך הוא מפרט מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה אם המחשב מתקלקל? תיקח אותו לחנות?

לגבי החלק הזה אפשר פשוט לרכוש מחנות כמו TMS ואז המשלוח הוא חינם גם במקרה שצריך לממש אחריות רק צריך לתאם איתם ומגיע שליח UPS וכל מה שצריך זה רק לארוז את המחשב/מוצר באריזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך איש IT מי מבצע את הגיבויים (מה הנהלי גיבוי?), זול עלול לעלות לך ביוקר במקרה של תקלה, אותו הדבר לגבי המחשב בגלל זה עדיף מחשב מותג שנותן לך אחריות 3 שנים על כל חלקי המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...