התלבטות בין 3 מחשבים ניידים, תקציב 4.5K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 3 מחשבים ניידים, תקציב 4.5K

Style_Shachar

Recommended Posts

2) אז תקפוץ נניח לבאג (תתקשר לסניף הקרוב אליך) ותשאל אם יש אותו בתצוגה ו"תרגיש" את המקלדת.

3) לא, זמן הסוללה נקבע לפי הרבה פרמטרים אחרים. בשביל זה יש ביקורות מקצועיות שנותנות לך דיווח על זמני הסוללה במצבי פעולה שונים מנוחה/אינטרנט/סרט/מאמץ.

4) מסך, אם כבר משקיעים סכום כזה אז עדיף לא להתפשר על איכות המסך, מערכת קירור כפולה עם 2 מאווררים מאשר אחד, סוללה חלשה בשעה מהאסוס (3 מול 4), ההרגשה של המחשב מקצועית יותר בגימור יפה מאלומיניום (לא פלסטיק) ולא "ילדותי" עם הלד האדום במקלדת, ללנובו יש בעיית micro stuttering בתצורת ה- (גוגל), הלנובו חם יותר בכמעט 10 מעלות במאמץ, מצב טורבו במעבד מתבטל במאמץ (מוזר) בלנובו. בין השאר בלנובו יש צורך בתוספת תשלום להרחבת האחריות על המחשב שזו גם נקודה (אמנם השירות של טעון שיפור אבל בינתיים מחברים שרכשו את הדגם הזה לא קיבלתי תלונות - 5 חברים שבבעלותם הדגם הזה מזה חצי שנה+).

5) מאין לי לדעת מה תשים בדיסק קשיח, מקסימום בעתיד תוסיף עוד במקום הצורב (שממילא לא בא לידי שימוש כיום).

6) כן, אין בעיה של תאימות לאחור.

7) לדעתי כן, אני הייתי קונה. אבל זו החלטה שלך בסופו של דבר והכסף שלך - כך שאת ההחלטה הסופית אתה מחליט.

הדגם החדש עם ה-850M רק יצא בארץ החודש, אם תחכה טיפה אולי המחיר ירד לכיוון התקציב שלך.

או לחילופין - קנה באילת. טיסה הלוך+שוב תעלה לך פחות מההפרש של הקנייה עם מע"מ.

אילת 4,570 מול שאר הארץ 5,390 = הפרש 800~ ש"ח. ותמיד יש גם חברים/משפחה שמגיעים לאילת כך שאפשר לבקש שיקנו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ממש התלהבהתי מהאסוס למרות שאין הרבה סיקורים עליו, זה בגלל שהוא חדש?

אני עדיין קצת לא סגור על המקלדת לצערי.. חברים שלך אמרו איזו מילה טובה על המקלדת?

ובקשר לסוללה, אמרת שכמות התאים לא אחראית על איכות הסוללה, אז מה ההבדל בין של 4 ל- 6 תאים?

ותגיד, הדגם הזה מ ksp בא עם מסך מגע?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחשב זהה לחלוטין ל-N550JV רק עם עדכון לכרטיס מסך בלבד. כך שכל ביקורת על ה-N550JV תקפה לדגם החדש יותר.

כפי שאמרתי - מקלדת זה עניין אישי כך שהאפשרות היחידה שלך זה לגשת לחנות כלשהי שיש בה את המחשב בתצוגה.

ההבדל בסוללות הוא כמות התאים הפיסית, כאשר הקיבולת הכללית של כל תא שונה וסה"כ יוצא סכום מסויים שהוא הקיבולת של הסוללה. יש חברות שמשתמשות בסוללות עם תאים קטנים ולכן מספר התאים גבוה למרות שהקיבולת יכולה להיות נמוכה יותר מאשר מחשב מקביל עם מספר תאים קטן יותר אך בקיבולת גבוהה יותר. ויש פרמטרים נוספים שנכנסים למשוואה הסופית ל"כמה זמן המחשב יעבוד" כמובן.

הדגם הזול יותר שעולה 5,390 הוא ללא מסך מגע, יש תת-דגם יקר יותר שכן בא עם מסך מגע (ידידה קנתה את הדגם הזה עם המסך מגע לפני החג, כאמור המסך מבריק - לי אישית זה מפריע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך גדול - תחבר בעזרת מתאם/כבל פשוט -DVI יעביר אות איכותי יותר.

http://www.ebay.com/itm/5FT-1-8M-HDMI-to-DVI-DVI-D-24-1-Pin-Cable-Cord-1080P-for-HDTV-HD-PC-PS3-XBOX-DVD-/330909573762?pt=US_Video_Cables_Adapters&hash=item4d0bbf6282

טלויזיה -כבל רגיל, להעברת וידאו+סאונד.

סאבוופר אתה מקבל עם המחשב (חיבור צהוב)

N550_Teaser.jpg

ואת האוזניות אתה מחבר במקום של יציאת האוזניות... (חיבור שחור בצד ימין).

csm_N550_LinkeSeite_4f47dfb91a.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, אז לגבי המיקרופון רק דרך המובנה אפשר לדבר?

ואם אני רוצה לחבר את המחשב לרמולים גדולים אפשר גם דרך הצהוב?

למה למסך גדול מתאים כבל כמו שאמרת ולא HD משני הצדדים?

ולא סברת, מה ההבדל בין הכבל HD עם הציפוי זהב לבין הבלי ציפוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך המובנה או אם יש לך סידור אחר.

היציאה הצהובה היא לסאב-וופר בלבד עד כמה שאני יודע, אולי אפשר לעשות משהו בדרייברים אבל לא בטוח בכלל.

יש לך מסך מחשב שולחני עם כניסת ? זה פחות נפוץ (ואני לא מדבר על טלויזיה)

לא יודע בדיוק מה ההבדל, ה"זהוב" צריך להיות איכותי יותר אבל ברמות מחירים כאלה זה זהה. זה לא שאתה קונה כבל איכותי מסוכך ב-100-150 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה הבנתי אותך, תודה!

אז לגבי הרמקולים אני צריך לבדוק אם אפשר..

אם נגיד אני רוצה לראות סרט בטלויזיה ואני מחבר עם ה hd אז ישמעו ברמקולים של הטלויזיה? אפשר לעשות שישמעו מהרמקולים של המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מאיפה אתה קונה, זה סט שמגיע עם הקופסא של המחשב.

קונים מאיפה שזול יותר :P

תיק צד (לא גב) ועכבר חוטי.

התיק לא כזה שימושי כי זה לא נוח להשתמש בתיק כזה ומומלץ תיק גב איכותי למחשב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...