המלצה על נתב יציב לצורכי פיתוח - uptime גבוה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על נתב יציב לצורכי פיתוח - uptime גבוה

amirqa

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני זקוק להמלצה על יציב אשר יושאר באתר מסויים ללא אדם אשר יכול לתפעל אותו.

הדרישות:

1. יציב יציב יציב, מינימום סיכוי שיתקע.

2. אפשרות ל Port Forwarding

3. עדיפות לאפשרות ניהול מרחוק (יהיה IP קבוע ככל הנראה)

4. תמיכה בפרוטוקולי חיבור עדכניים (איני יודע איזה סוג חיבור יהיה וזה גם לא בארץ אז צריך תאימות מקסימלית).

* אין חובה שיהיה אלחוטי

שאר התכונות לא מאד חשובות ורצוי שיהיה מתחת ל 1000 שקלים (עדיף הרבה מתחת אם קיים כזה).

תודות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי מסיסקו 5505 ASA לג׳וניפר 210HE, ועכשיו אני עם Ubiquiti EdgeMax Lite:

http://www.ubnt.com/edgemax#edge-router-lite

עולה באמזון פחות מ-$100:

http://www.amazon.com/EdgeRouter-ERLite-3-512MB-Ethernet-Router/dp/B00CPRVF5K

ראוטר פשוט מדהים, חזק מאוד, יציב לחלוטין ובעל תוכנה גמישה מאוד (אם כי לא כל כך מומלץ למתחילים).

Batnun

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראוטר פשוט מדהים, חזק מאוד, יציב לחלוטין ובעל תוכנה גמישה מאוד (אם כי לא כל כך מומלץ למתחילים).

.

היית אומר שהוא מסובך יותר להגדרה מ Cisco RV042 v3 שאני שוקל כאפשרות? יציב יותר?

אגב יש אותו בארץ?

אני הייתי ממליץ ללכת על שתומך ב- OpenWRT כמו TP-Link TL-WR1043ND v2, ולהתקין עליו OpenWRT. לא תמצא ראוטר עם קשוחה property שיהיה יותר יציב מזה.

עדיף על הנ"ל לדעתך? (אני מזכיר שמכשיר לא אמין יעלה פה לא מעט כסף בעלות פיתוח)

תודות לכם על התגובות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את הביקורות באמזון לגבי ההגדרות שלו, יכול להיות שעדכנו לו את התוכנה כי לפי האתר יש לו ממשק גרפי בנוסף לפקודות, לא מכיר את הראוטר הזה אבל במחיר הזה החומרה שלו מאוד חזקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף על הנ"ל לדעתך? (אני מזכיר שמכשיר לא אמין יעלה פה לא מעט כסף בעלות פיתוח)

תודות לכם על התגובות!

רוב בעיות היציבות נגרמות כתוצאה מתוכנה לא יציבה, ולא בגלל חומרה לא יציבה. אז גם אם תקנה את הראוטר הכי יקר כנראה שהקשוחה שלו לא תהיה באמת טובה כי היא קוד סגור.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב בעיות היציבות נגרמות כתוצאה מתוכנה לא יציבה, ולא בגלל חומרה לא יציבה. אז גם אם תקנה את הראוטר הכי יקר כנראה שהקשוחה שלו לא תהיה באמת טובה כי היא קוד סגור.

זו טענה קצת מוזרה... אז אתה טוען שראוטרים של סיסקו לא יציבים כי הוא מריצים קוד סגור? יש לי בעבודה ראוטרים של סיסקו עם Uptime של שש שנים...

Batnun

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, ולמה בעצם עדיף לסמוך על קוד פתוח מאשר על היצרן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוטה למכשיר מקצועי, את ה Ubiquiti EdgeMax Lite לא מצאתי בארץ ולא נראה לי שיש לנו זמן לחכות למשלוחים ומכס, אז כרגע ה cisco הוא המועמד הראשי.

למישהו יש נסיון איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...