תנעלו - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנעלו

MaorSwan

Recommended Posts

לא. כי הם לא חייבים. אתה לא יכול לבטל עסקה בגלל שהפעלת את המחשב. זה נתון לחלוטין להחלטתם, ואני בספק שהם יסכימו.

אתה יכול לטעון שהמחשב לא תקין ואז אתה צריך למעשה להפעיל את האחריות (וזה בכלל לא מול שניידר מחשבים, אלא מול ישראל). במקרה שהם לא יצליחו לתקן את הבעיה, הם יחליפו לך אותו במחשב זהה (אותו מודל) או במחשב מקביל (בעל חומרה דומה).

יכול להיות שעם מספיק עקשנות וכאבי ראש (לך ולהם), הם יסכימו, אבל הסיכוי לכך הוא נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שמה שהוא מתאר מדוייק.

הם לא חייבים.

אבל אם הם לא יחליפו, הוא לא יחזור אליהם לעולם. ולמרות שהם צודקים, גם הוא צודק.

יותר מזה, ברור לי שאני לא היחיד ממשתמשי הפורום שהיה מצפה שחנות תדאג לשביעות רצונו של הלקוח ולא רק למלא את חובתה.

במידה והם יתנהגו שלא כשורה,(לפחות יעזרו לו מול ע"מ להחליף את המחשב), אני לא אקנה וגם אמליץ לחברי לא לקנות שם.

מנגד במידה ונשמע שהם דאגו לו. אדע שמצאתי חנות נוספת שבאמת אפשר לסמוך עליה.

עוקב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אם המוצר תקול, הם צריכים להחליף לך אותו בגירסה שעובדת.

ב. זה לא אומר שהם חייבים להחזיר לך את הכסף, גם בניכוי 200 שקלים.

ג. אני לא מבין מה הטעם לכתוב במכתב דברים כמו "הגרוטאה הזו שמכרתם לי". ממליץ להתאפק ולא לכתוב שטויות כאלה בעתיד.

ד. מה שנראה לנו או לא נראה לנו - לא משנה. שלחת להם את המכתב - אתה תדע בוודאות בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לבדוק אם המחשב אכן תקול? אם התקנת כמו שצריך את כל הדרייברים? אם יש בעיה בזכרונות \ קשיח \ whatever?

אם המוצר הגיע תקול מהחנות, החנות צריכה להחליף אותו. אחרת, אתה צריך פשוט לממש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אז החלטתי לפרמט ולהתקין לא חוקי שהיה לי על דיסק"

המחשב במצבו הנוכחי, אינו המחשב שנמכר לך. עם מכתב כמו שלך ועם מה שעשית למחשב - לדעתי לא שניידר ולא היבואן חייבים לך דבר.

לדעתך המחשב לא היה תקין ? בשלב הזה היית צריך לפנות ליבואן (במסגרת האחריות).

בהצלחה בכל מקרה. לפעמים יש הפתעות טובות בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני הייתי בעל החנות אחרי מכתב כזה לא נחמד שמאשים את כול העולם כולל החנות (הייתי חושב פעמיים עם לעזור לך) שלא יכולה לדעת במיוחד שבא סגור

לא ניתן לדעת עם הוא לא תקין ומה הבעיה תוכנה או חומרה ועוד שאתה ברוב חוצפה למרות שלנייד יש פנמית על הדיסק עם תוספות של היצרן

הוא השקיעה בוא תוכנה לתיקון בעיות וגבויי וכ'ל לא כמו מחשב נייח שבה ריק והוא גם חדש באחריות אתה משנה אתו ועוד מתקין לא חוקית

זה בעיה שלך מי שעושה שטויות ולא חושב זה בעיה שלו שיתלונן רק על עצמו בגלל אנשים כמוך הלקוחות הנורמליים האחרים סובלים תחשוב טוב בפעם הבאה

ואל תעשה שטויות לא חוקיות שמבטלות את האחריות יצרן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ באנצ'מארקים למעבד ודיסק קשיח וPRIME95 BLEND לבדוק שגיאות , אם הכל יוצא תקין זה חייב להיות בעיית תוכנה , אם לא יוצא תקין יהיה לך כיוון לחלק שהם צריכים להחליף ויש לך אחריות. מחשב מורכב מחלקים והתוכנה היא החלק הכי בעייתי, אתה לא יכול לצפות שיחליפו לך את כל המחשב בגלל שיש לך וירוס, כמו שלא יחליפו לך חדש באחד אחר כי היה לך מנורה שרופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל

11GnR זה לא נכון מה שאתה אומר בה מוכן לעבודה עם מותקן מהמפעל

לכן הוא צריך לעבוד נורמלי ועם לא אז שיתנו לו אחד תקין מהמפעל שעובד ולא יתקנו לו אתו כך זה צריך להיות

כי המוצר פגום מהמפעל אבל במקרה שלו לא ניתן לדעת עם זה בעיית חומרה או תוכנה במיוחד שהוא מחק

את המערכת המקורית ועוד שם אחת לא חוקית בזמן שהמחשב חדש רק כמה ימים אצלו זה מבטל את אחריות יצרן

וזה בעיה שרק היבואן בארץ יכול להחליט במקרה כזה גם החנות בבעיה בגלל מה שהוא עשה

- - - תגובה אוחדה: - - -

נבהלתה מזה שההודעה שרשמתה לא עושה לך טוב אז מחקתה אותה תלמד לפעם הבעה בתקווה שמה שעשייתה לא יפגע בך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...