איז צורב יש לכם? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איז צורב יש לכם?

zip master

תיכתבו את שם הצורב הדגם והחברה ( שונה לפי בקשתו של אדון אטלון היקר)  

355 הצבעות

1. 1. תיכתבו את שם הצורב הדגם והחברה ( שונה לפי בקשתו של אדון אטלון היקר)

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רואה לא לימדו אותך שום דבר , בטח לא איך להיות סובלני לדעות של אנשים.

PLEXTOR הם צורבים שכואב להם אפילו לצרוב SD1!

LITEON זאת חברה שלא שמה בכלל על ההגנות ומאפשר לך לצרוב כל מה שאתה רוצה.

אני רואה שלא לימדו אותך שום דבר באזרחות, בטח לא איך להיות בוגר ולא לדבר שטויות בדברים שכנראה אתה לא מבין בהם.

מה שאמרת הוא פשוט קישקוש מוחלט ולא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאט'לון חם היום.... (מילא רוקפורד, כאן זה הwrong dude)

לדעתי פלקסטור עושקים מחירים מופקעים על צורב שהוא דיי טוב, אך יש ב200 שקל פחות את הריקו ואת הימאהה, ששניהם צרבו לי (שששש) RA2, בצורה משולמת ללא קראקים... לייטאון הם לא כאלו מדהימים.... אני עם הריקו, חצי שנה, צורב לפחות דיסק שנים ביום (גיבוי, ...) ולא דפקתי יותר מחמישה דיסקים, באחריות אני אומר לכם, יופי של צורב....

חסרון של לייטאון? שרות....

כואב להם SD1? לא...

לייטאון צורבים את כל ההגנות? תביא אותו תראה שהוא (כמו כל צורב) לא מצליח לצרוב מאדן NFL 2002 מקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל נכון שכיום לא משתלם לקנות צורב במהירות 40 נכון כי אין כמעט דיסקים שתומכים במהירות הזאת, ואני אומר את זה בגלל שיש לי חבר ( בערך) מפגר לחלוטין שרוצה לקנות צורב במהירות 40 !!! ואפילו כשאני אומר לו שזה לא משתלם אז הוא לא מקשיב ואומר שאני לא יודע על מה אני מדבר ואת זה אומר עוד ילד שחושב שgeforce2 אם 128 מגה חזק יותר מרידאון 8500 אם 64 מגה.

אם מישהו יוכל לתת לי כאן הסבר רציני וטוב על למה לא כדאי לקנות כזה צורב מהיר ואני ארארה את זה לחבר שלי אז סוף סוף יהיה לי שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאט'לון חם היום.... (מילא רוקפורד, כאן זה הwrong dude)

לדעתי פלקסטור עושקים מחירים מופקעים על צורב שהוא דיי טוב, אך יש ב200 שקל פחות את הריקו ואת הימאהה, ששניהם צרבו לי (שששש) RA2, בצורה משולמת ללא קראקים... לייטאון הם לא כאלו מדהימים.... אני עם הריקו, חצי שנה, צורב לפחות דיסק שנים ביום (גיבוי, ...) ולא דפקתי יותר מחמישה דיסקים, באחריות אני אומר לכם, יופי של צורב....

חסרון של לייטאון? שרות....

כואב להם SD1? לא...

לייטאון צורבים את כל ההגנות? תביא אותו תראה שהוא (כמו כל צורב) לא מצליח לצרוב מאדן NFL 2002 מקורי.

צרבת ואני ממשיך לצרוב ומוכר לחברה שמוכרים בשוק דיסקים פיראטים :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...