האינטרנט זז באיטיות מחרידה(מעל 3 חודשים). - עמוד 6 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האינטרנט זז באיטיות מחרידה(מעל 3 חודשים).

maor18

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בוא נניח רגע שאתר מסויים מגיב מאוד לאט.

באותו הזמן בדיקת מהירות תשתית עובדת במקסימום מהירות, מה שאומר שזה לא התשתית, לא הציוד, לא הדריוורים.

עכשיו השאלה, באותו הזמן שזה קורה, אתרים אחרים עובדים מהר?

אולי ננסה שרת DNS אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית מערכת הפעלה live? אם כן - האם הבעיה חזרה או לא? אם הבעיה מתרחשת גם במערכת הפעלה live, הרי שסביר להניח שמדובר בבעיית חומרה (כבל רשת, כרטיס רשת, לוח). למרות שלאור כל הדיון הזה לא נראה שמדובר בבעיית חומרה (התקשורת תקינה, בדיקת המהירות תקינה, חלק מהאתרים עובדים בצורה טובה), הייתי מציע לנסות גם כרטיס רשת אחר (חוטי או אלחוטי) ולראות אם הבעיה חוזרת. הסיבה שגורמת לי לחשוב שאולי בכל זאת מדובר בבעיית חומרה היא מה שכתבת בהודעה הראשונה:

אגב,לפני שבוע וחצי בערך נשרף לי המחשב והזמנתי טכנאי,הוא החליף לי ספק כוח והוסיף לי עוד 2GB ראם וזה גם לא עזר.

אם היה לך ספק כח ג'נרי והוא לא היה תקין לאורך זמן, יכול להיות שהוא גרם לנזק גם לרכיבים אחרים, ובפרט לכרטיס הרשת (הלוח).

שוב - מאד לא סביר שמדובר בבעיית חומרה, שכן אז הייתה רואה בעיה בכל האתרים ולא רק בחלקם.

אגב, כשכתבת "האינטרנט זז באיטיות מחרידה" למה בדיוק אתה מתכוון? האם לוקח הרבה זמן מרגע הכנסת כתובת האתר לדפדפן ועד הרגע שמופיע משהו על המסך או האם האתר נטען לאט מאד (שורה אחרי שורה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum, אני בכיף אנסה שרת DNS אחר,רק בוא תגיד לי איך מנסים את זה :D בנוגע לשאלתך,כן,אתרים אחרים עובדים כמו שצריך בזמן שאני גולש באתר ספציפי שלא עובד/איטי

smalul,אפשר לדעת מה זו live? איך אני נכנס לזה?

בנוגע לשאלה שלך,בדיוק מה שכתבת "

האם האתר נטען לאט מאד (שורה אחרי שורה)
זה בדיוק זה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אחותך חונקת את הראוטר מדי פעם עם הורדות?

אם אצלה רץ למשל קליינט ביטטורנט, הוא יכול גם לחנוק את רוחב הפס, ו/או לחנוק את יכולת עיבוד התקשורת של הראוטר שאולי מתקשה להתמודד עם מאות חיבורי TCP בו זמנית.

פעם הבאה שיש איטיות נתק את המחשב שלה מהראוטר ותראה אם הבעיה נעלמת. :biglaugh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אחותך חונקת את הראוטר מדי פעם עם הורדות?

אם אצלה רץ למשל קליינט ביטטורנט, הוא יכול גם לחנוק את רוחב הפס, ו/או לחנוק את יכולת עיבוד התקשורת של הראוטר שאולי מתקשה להתמודד עם מאות חיבורי TCP בו זמנית.

לא אני בספק גדול מאוד אם זה בגלל זה.

קודם כל זה מחשב לימודים של אחותי,חוץ מדברי לימודים/פייסבוק/סקייפ היא לא עושה כלום.

אין לה שמץ של מושג מה זה טורנט חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חייב להיות טורנט.

לך תדע מה רץ שם.

ולא מחייב שהיא בכלל התקינה או מודעת לדבר.

אני עכשיו על המחשב שלה,אין שום דבר חריג. רק דברי לימודים שלה מהאוניברסיטה וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...