משקל או איכות - מה אתם הייתם עושים? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משקל או איכות - מה אתם הייתם עושים?

.:YoGy:.

Recommended Posts

טוב, בגלל שכיום אי אפשר כבר להרכיב לאפטופים, ואפשר רק לקנות מין תוצר מוגמר מלא בפלסטיק של חברות...

נניח שיש לי סכום X... (נגיד אפילו 4000 שקל)

הייתם מעדיפים לקנות מחשב ממש טוב בסכום הזה אבל ששוקל 2.5 קילו? (דוגמא טובה לכך זה דל)

או מהאולטרהבוקסים שיש להם מחשבים סבירים... מסך קצת שביר... אבל בסך הכל מחשב סבבה לגמרי ששוקל קילו וחצי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה מה אתה המתכוון לעשות איתו .

אם תטייל איתו הרבה אז יש לשקול משקל נמוך אם לא אז לא .

דרך אגב אם באמת אתה מתכוון לטיייל הרבה אולי כדאי לשקול איזה .

בשבילי 2.5 זה לא הרבה והייתי מעדיף חומרה חזקה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טנדר... טיולים בשטח... BMW זה נטו פוזה

ולכן זה שונה ממחשבים...

כי פה זה לא משהו אחד בתמורה למשהו אחר... שניהם נותנים אותה תמורה, רק שהאחד יכול לתת יותר...

במחשבים זה עדיפות על משהו, ואני לא שואל כי אני רוצה לקנות... זה דיון פה... סתם מעניין אותי שכל אחד יביע את הדיעה שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טנדר... טיולים בשטח... BMW זה נטו פוזה

ולכן זה שונה ממחשבים...

כי פה זה לא משהו אחד בתמורה למשהו אחר... שניהם נותנים אותה תמורה, רק שהאחד יכול לתת יותר...

במחשבים זה עדיפות על משהו, ואני לא שואל כי אני רוצה לקנות... זה דיון פה... סתם מעניין אותי שכל אחד יביע את הדיעה שלו...

יש אנשים שמתאים להם טנדר כי הם צריכים לסחוב הרבה ולרדת לשטח, ויש אנשים שמתאים להם ב.מ.וו כי הם אוהבים לנהוג, להרגיש את הכביש בידיים, להסיע בנוחות 5 אנשים וגם להתפנק תוך כדי. מדובר בשתי חוויות שונות לגמרי. לא שונה ממחשבים כמו שאתה חושב.

בקיצור - הפואנטה של הבחור (ואני איתו בעניין הזה) היא שהכל תלוי בצרכים. אין פה משמעות לדעה של מישהו. סתם עניין של להתאים רכישה למה שאתה צריך.

לי יש כבד גדול ומאד חזק כי הוא 99% מהזמן לא זז מהבית, ולאשתי יש חלש יחסית אבל קל וקטן (שעלה אותו דבר כמו שלי) כי היא מסתובבת איתו לעבודה בתחב"צ כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אני מתלבט כי אני לא נוסע בתחבורה ציבורית, אלא ברכב פרטי, אבל אני כן יוצא איתו כל יום ולוקח אותו איתי לכל מקום.

לכן אני שוקל. אבל אני נוטה למחשב גדול וכבד ומצויין, רק בגלל שהמחשבים הקטנים הם כל כך שבירים במסך, והתיקון מסך ממש יקר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הוצאת את הבולשיט "המחשבים הקטנים הם כל כך שבירים במסך"?

חוץ מזה, ניידות זה רק אחד מהמאפיינים. מה אתה מתכוון לעשות עם המחשב? משחקים? עריכה\עבודה גראפית אחרת? או רק ואינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכנות, כנראה מכונה וירטואלית לאובונטו, ואולי סימולטור ...

ויש לחבר טוב את הדק של , המסך שלו נשבר לו פעמיים (האחריות לא כיסתה לו את זה) הוא היה צריך לשלם 1200 שקל על המסך בפעם הראשונה, בפעם השניה הוא החליט לוותר... הוא אשכרה מציע לי את המחשב בחינם והתיקון יהיה על חשבוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך עולה 400 ש"ח אם אתה קונה לבד ומתקן לבד.

ולחבר שלך יש כנראה חוסר מזל רציני אם הוא מפיל מחשבים על ימין ושמאל וברור שזה לא מכוסה באחריות.

ומה זה בדיוק "הדק של אסוס" - בפורום מדברים בדגמים לא בתיאורים כלליים של מחשבים.

קח את המחשב אם הוא נותן לך אותו בחינם, מה אני אגיד לך - רק תרוויח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך או אתה רגיל לעשות שימוש במחשב חזק אז תקנה כמה שיותר מהיר עם מסך גדול.

רק אתה יכול וצריך לחשוב על הקניה ואיך תעשה בה שימוש.

יש אנשים שמחשב זעיר וקל יותר שימושי להם.

יש כאלו שפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בנאדם גדול שבאופן כללי אין לו בעיה עם משקל, ולא סבלתי להסתובב עם 15.4" כבד ומגושם. אם מחפשים שהוא לא "תחליף שולחני" שמיועד בעיקר כמחשב ראשי לשימוש בבית, ואין דרישות מיוחדות מכרטיס המסך או מגודל התצוגה, לדעתי אין שום הצדקה ללכת על יותר מ13.3" (ואם זמן הוא מאפיין חשוב בנוסף לכך והתקציב מאפשר, יש גם אולטראבוקים 12" מצויינים פה ושם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...