לאן כדאי לי להגר ? - הדיון הגדול - - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן כדאי לי להגר ? - הדיון הגדול -

Moshik144

Recommended Posts

אין לי שום בעיה עם זה שהוא רוצה לעזוב את . אם היתה לי אפשרות - גם אני הייתי עוזב ועובר לחיות בארה"ב.

זה לא משנה את העובדה שהגישה שלו ילדותית בקטע הזוי, אתה קולט שהוא אשכרה מצפה ממדינה לתת אזרחות לכל מי שמבקש רק כדי להיות "נחמדה", וכשהיא לא עושה את זה אז לטענתו זאת "התנהגות מגעילה"? זה נשמע לך כמו תגובה של בחור רציני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אין לי שום בעיה עם זה שהוא רוצה לעזוב את . אם היתה לי אפשרות - גם אני הייתי עוזב ועובר לחיות בארה"ב.

זה לא משנה את העובדה שהגישה שלו ילדותית בקטע הזוי, אתה קולט שהוא אשכרה מצפה ממדינה לתת אזרחות לכל מי שמבקש רק כדי להיות "נחמדה", וכשהיא לא עושה את זה אז לטענתו זאת "התנהגות מגעילה"? זה נשמע לך כמו תגובה של בחור רציני?

התכוונתי שיש לארצות הברית אינטרס שההישראלים ישארו בישראל ולא יהגרו אלייה כי הם רוצים אותנו פה בשטח ישראל

וכן מה לעשות שזה לא ''אהבת אמת''

וכן אני מאוד רציני !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שיש לארצות הברית אינטרס שההישראלים ישארו בישראל ולא יהגרו אלייה כי הם רוצים אותנו פה בשטח ישראל

וכן מה לעשות שזה לא ''אהבת אמת''

וכן אני מאוד רציני !

זו מחשבה ברמה של ילד מתבגר ולא בחור בוגר אחרי גיל .

והתגובות בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

גם אני מסכים.

לפותח הדיון: אני מציע שלפני שאתה מחליט החלטות הרות גורל על עתידך, תתבגר קצת, תלמד אולי, תרכוש מקצוע, תמצא עבודה, תטייל בעולם. בעוד כמה שנים, כשתהיה במקום קצת יותר רציני מבחינה מנטלית ונפשית, תחליט היכן אתה רוצה להקים בית.

מהגישה שאתה מפגין פה, אני לא אתפלא אם אתה רוצה לרדת מישראל בגלל שהסתכסכת עם מישהו בצבא, ועכשיו אתה עושה מעין "דווקא".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. באירופה יש הרבה מאוד מוסלמים ???

2. לגבי ארצות הברית ההתנהגות שלהם מגעילה מצד אחד הם עוזרים לישראל ומשחקים אותה שכאילו הם ''אוהבים'' אותה ומצד שני הם לא מוכנים לתת לישראלים לגור שם (אזרחות) , ההתנהגות שלהם מגעילה לכן גם אני יכול להיות מגעיל ולהתאזרח בדרכים לא ממש נבונות כמו חתונה עם מישהי מקומית וכו' ....

טוב, דיי, לסגור את הדיון בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, דיי, לסגור את הדיון בבקשה.

אפשר באמת לסגור רוב התגובות בלתי נסבלות

עזבו ירד לי כל החשק ממכם ...

תסגרו אותו לקבל ממכם דעות ועצות זה כמו לדבר אל הקיר

ישראלים מצויים ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר באמת לסגור רוב התגובות בלתי נסבלות

עזבו ירד לי כל החשק ממכם ...

תסגרו אותו לקבל ממכם דעות ועצות זה כמו לדבר אל הקיר

ישראלים מצויים ....

בניו זילנד זה לא היה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגור אצל ההורים למשך שנה, תחסוך 40-50 אלף, סע לאחת ממדינות אירופה ללא שכר לימוד באוניברסיטה ותתחיל ללמוד את השפה (בסבסוד אם לא בחינם), אחרי כמה חודשים תתחיל לשטוף כלים.

אחרי שנה אם תלמד מספיק את השפה המקומית תוכל לבחור אם אתה רוצה ללמוד (ובחלק מהמקומות יכול מאוד להיות שתהיה זכאי לתמיכה מהמדינה), להתחיל לקבל הכשרה מקצועית (יש בתי ספר וחברות שמכשירות עובדים במשך 3 שנים תמורת שכר קיום, ואחר מכן יש לך מקצוע ביד) או בכלל תחליט שפתח תקווה היא העתיד.

זה אפשרי לכל אחד, אבל ההתחלה לא קלה ולפי התגובות שלך אתה צריך לשנות את הגישה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגור אצל ההורים למשך שנה, תחסוך 40-50 אלף, סע לאחת ממדינות אירופה ללא שכר לימוד באוניברסיטה ותתחיל ללמוד את השפה (בסבסוד אם לא בחינם), אחרי כמה חודשים תתחיל לשטוף כלים.

אחרי שנה אם תלמד מספיק את השפה המקומית תוכל לבחור אם אתה רוצה ללמוד (ובחלק מהמקומות יכול מאוד להיות שתהיה זכאי לתמיכה מהמדינה), להתחיל לקבל הכשרה מקצועית (יש בתי ספר וחברות שמכשירות עובדים במשך 3 שנים תמורת שכר קיום, ואחר מכן יש לך מקצוע ביד) או בכלל תחליט שפתח תקווה היא העתיד.

זה אפשרי לכל אחד, אבל ההתחלה לא קלה ולפי התגובות שלך אתה צריך לשנות את הגישה שלך.

תודה רבה סוף סוף תגובה נעימה ולא עוקצנית ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...