לאן כדאי לי להגר ? - הדיון הגדול - - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן כדאי לי להגר ? - הדיון הגדול -

Moshik144

Recommended Posts

שלום לכולם אני בן 21 וחצי משוחרר אחרי הצבא ואני מחזיק באזרחות צרפתית שמעניקה לי אשרת עבודה ושהייה בכל אחת מהמדינות הנמצאות באיחוד האירופאי וגם האזרחות מעניקה לי שהייה חוקית בארצות הברית למשך 3 חודשים בלבד (כמו ויזה רגילה).

עכשיו אני מאוד רוצה להגר לאחת מהמדינות באיחוד האירופאי או לארצות הברית .

במידה וזה יהיה לאירופה כנראה שאני אבחר ביעד ברלין , ואם אני אבחר בארצות הברית זה יהיה ניורק , לוס אנג'לס , או לטקסס .

ואני מעוניין לעבוד שם כמובן כרגע אין לי מקצוע כמו רוב המשוחררים ולכן ממש לא יהיה אכפת לי לעבוד בחו''ל בסתם עבודות מזדמנות

אני חייב לציין שאין לי שום משפחה שגרה בחו''ל כולם בארץ (לצערי) ולכן המעבר יהיה רק אני לעצמי ...

השאלה הגדולה במצב שלי כמו שציינתי לאן הייתם ממליצים לי להגר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השתחררת מהצבא ואתה רוצה קצת לטייל סבבה תלך לאן שיש לך תנאים טובים יותר .

רק תתחיל לחשוב איזה מקצוע כדאי לרכוש כדי שלא תעבוד בעבודות מזדמנות כל חייך . ;

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתחררת מהצבא ואתה רוצה קצת לטייל סבבה תלך לאן שיש לך תנאים טובים יותר .

רק תתחיל לחשוב איזה מקצוע כדאי לרכוש כדי שלא תעבוד בעבודות מזדמנות כל חייך . ;

ברור קודם כל אני רוצה להחליט סופית לאן אני רוצה להגר ועם הזמן אני אלמד טוב יותר את השפה ואז משם הדרך קצרה ...

גיבוש דעה לגבי יעד זה הדבר הכי עיקרי עכשיו ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם בכלל משתפים עם זה פעולה?

מדובר בילד שרק השתחרר מהצבא וכבר "החליט" שיהיה לו טוב יותר בחו"ל (הוא גם "החליט" שהוא יכול פשוט "להגר" לארה"ב כאילו זאת תוכנית לבקשתך..) ובא לפה כביכול בשביל שיעזרו לו "לבחור יעד" כאילו שבחירת היעד זה העניין המרכזי פה.

בואו נתרכז שוב בעובדות.

מדובר על ילד בן 21.

בלי שום מקצוע.

בלי שום השכלה מעבר ל-12 שנות לימוד בסיסיות.

בלי שום כיון בכלל לגבי מה הוא רוצה לעשות בחיים, איזה תחום מעניין אותו בלימודים, עבודה..

בלי שום ממון אישי (למיטב הבנתי, אחרת הוא היה מציין זאת) שיאפשר לו להתאקלם כלכלית בשום מדינה אחרת בעולם.

בלי שום משפחה בשום מדינה אחרת בעולם שתאפשר לו להתאקלם כלכלית ונפשית בשום מדינה אחרת בעולם.

בלי שום חברים או חיי חברה שיאפשרו לו להתאקלם נפשית בשום מדינה אחרת בעולם.

מדובר על ילד בן 21 שהחליט ש"לא בא לו על ישראל" והוא פתח דיון בפורום שבו הוא שואל "באיזו מדינה בעולם הכי כדאי לו לגור", תוך התעלמות בוטה מההשלכות של זה, כמו גם מהעובדה שבמקרים מסויימים (ארה"ב) זה בכלל לא ממש אפשרי כי אף אחד לא ירצה לקבל אותו.

עם כל הכבוד... כל הדיון הזה לא רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם... ישראל?

אני פשוט לא רוצה להרחיב ולהגיב על זה יותר מידי לא מתחשק לי על ....

בבקשה תכבדו אותי ועל תנסו להציק לי יותר מידי על ....

- - - תגובה אוחדה: - - -

מה אתם בכלל משתפים עם זה פעולה?

מדובר בילד שרק השתחרר מהצבא וכבר "החליט" שיהיה לו טוב יותר בחו"ל (הוא גם "החליט" שהוא יכול פשוט "להגר" לארה"ב כאילו זאת תוכנית לבקשתך..) ובא לפה כביכול בשביל שיעזרו לו "לבחור יעד" כאילו שבחירת היעד זה העניין המרכזי פה.

בואו נתרכז שוב בעובדות.

מדובר על ילד בן 21.

בלי שום מקצוע.

בלי שום השכלה מעבר ל-12 שנות לימוד בסיסיות.

בלי שום כיון בכלל לגבי מה הוא רוצה לעשות בחיים, איזה תחום מעניין אותו בלימודים, עבודה..

בלי שום ממון אישי (למיטב הבנתי, אחרת הוא היה מציין זאת) שיאפשר לו להתאקלם כלכלית בשום מדינה אחרת בעולם.

בלי שום משפחה בשום מדינה אחרת בעולם שתאפשר לו להתאקלם כלכלית ונפשית בשום מדינה אחרת בעולם.

בלי שום חברים או חיי חברה שיאפשרו לו להתאקלם נפשית בשום מדינה אחרת בעולם.

מדובר על ילד בן 21 שהחליט ש"לא בא לו על ישראל" והוא פתח דיון בפורום שבו הוא שואל "באיזו מדינה בעולם הכי כדאי לו לגור", תוך התעלמות בוטה מההשלכות של זה, כמו גם מהעובדה שבמקרים מסויימים (ארה"ב) זה בכלל לא ממש אפשרי כי אף אחד לא ירצה לקבל אותו.

עם כל הכבוד... כל הדיון הזה לא רציני.

יש לי עזרה כלכלית מההורים ...

בבקשה על תנסו להציק לי ולנסות לגמד אותי פשוט תנו את דעתכם באיזה יעד לבחור ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי עובר לארה"ב. גם הרבה יותר כיף ובטוח (בטח בתור יהודי בהנחה שאתה כזה) מאירופה המתאסלמת וגם בשפה שאתה כנראה כבר מכיר.

יש רק בעיה אחת קטנה - אתה אולי מעוניין בארה"ב אבל ארה"ב לא מעוניינת בך... ויזה כדי להיכנס אליה בתור תייר לא נותנת לך את הזכות לעבוד שם ובטח שלא נותנת לך מעמד של תושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי עובר לארה"ב. גם הרבה יותר כיף ובטוח (בטח בתור יהודי בהנחה שאתה כזה) מאירופה המתאסלמת וגם בשפה שאתה כנראה כבר מכיר.

מחזק לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רק בעיה אחת קטנה - אתה אולי מעוניין בארה"ב אבל ארה"ב לא מעוניינת בך... ויזה כדי להיכנס אליה בתור תייר לא נותנת לך את הזכות לעבוד שם ובטח שלא נותנת לך מעמד של תושב.

1. באירופה יש הרבה מאוד מוסלמים ???

2. לגבי ארצות הברית ההתנהגות שלהם מגעילה מצד אחד הם עוזרים לישראל ומשחקים אותה שכאילו הם ''אוהבים'' אותה ומצד שני הם לא מוכנים לתת לישראלים לגור שם (אזרחות) , ההתנהגות שלהם מגעילה לכן גם אני יכול להיות מגעיל ולהתאזרח בדרכים לא ממש נבונות כמו חתונה עם מישהי מקומית וכו' ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה חי? וודאי שבאירופה יש הרבה מאוד מוסלמים.

כבר עכשיו יש לא מעט מדינות שקרובות מרחק של דור או שניים מלהפוך להיות רוב מוסלמי.

וגם אם הם לא יהיו רוב בדור/ות הקרובים, הם בהחלט צוברים מספרים גדולים שמשפיעים חזק על הפוליטיקה.

בערים מסויימות יש ריכוז מאוד גבוה שלהם, והביטחון הולך ונעלם.

EUROPE כמו שהכרנו בעבר הולכת ונעלמת, ואותה מחליפה EURABIA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ארצות הברית ההתנהגות שלהם מגעילה מצד אחד הם עוזרים לישראל ומשחקים אותה שכאילו הם ''אוהבים'' אותה ומצד שני הם לא מוכנים לתת לישראלים לגור שם (אזרחות)

אני מתקשה להאמין שכתבת את המשפט הזה ברצינות.

אתה בטוח שאתה בן 21 ולא 12?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתקשה להאמין שכתבת את המשפט הזה ברצינות.

אתה בטוח שאתה בן 21 ולא 12?

אתה מתנשא ותוקפני ...

לא הייתי מצפה מבחור בסביבות גיל ה30 לרדת ולרמוס על ילד בן 20 כל הכבוד שאפו ....

יצאת גדול ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתנשא ותוקפני ...

לא הייתי מצפה מבחור בסביבות גיל ה30 לרדת ולרמוס על ילד בן 20 כל הכבוד שאפו ....

יצאת גדול ...

כל הדיון שלך הוא הרמה להנחתה.

אתה בא לפורום שהנושא המרכזי שלו הוא בכלל מחשבים וטכנולוגיה ושואל שאלה, שיש לה פוטנציאל להיות הכי מכריעה בחיים שלך, כאילו שאלת "לאיזה פאב לצאת ביום שישי בערב".

זה לא נראה רציני ואלה גם התגובות שזה מזמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני לא פעיל הרבה לאחרונה אבל אני חייב להגיב לדיון!

לא פעם ולא פעמיים שאני רואה איך "נתפלים" לאותם אנשים שרוצים לעזוב את , לפעמים זה מגיע לרמה מגעילה שקוראים לאותם אנשים עריקים וחסרי פטריוטיות... אבל זה לא קל לחיות בישראל, במיוחד! במיוחד לאנשים שלא נולדו בארץ, חלק מכם שכן עלה לארץ וכן הצליח להתאקלם בצורה טובה, יופי! גאה בכם, אבל לא לכולם היה את אותו המזל, לפול למסגרת חינוכית טובה בגיל צעיר, שההורים יצליחו לכלכל את המשפחה (במידה ויש שני הורים) בצורה מספקת, המסגרת הצבאית לפעמים יכולה להיות קשה לאותם אנשים כי אם עלית בגיל מבוגר יחסית, ללא שפה כולם חושבים שאתה דביל, כי אפילו להסביר את העצמך אתה לא יכול.

ולאלה שנולדו בארץ ה"צברים" יש לי לומר דבר או שניים, אבל העיקרי שבהם זה שאתם לא עושים חיים קלים לעולים חדשים, מנסיוני, חוויתי המון אנטישמיות רק כי עליתי מרוסיה.

אבל למרות זאת אני אוהב את ואני גאה ששירתתי בצבא (שריונר, חטיבה 7, גדוד עוז 77) אבל למרות הכול אני לא מרגיש שאני שייך, יכול להיות שזה אשמתי שלא ניסיתי להשתלב יותר במסגרת החברתית אבל יכול להיות סיכוי קטן מאוד שאולי זאת לא אשמתי, בכל אופן זה לדיון אחר.

לפותח הדיון: אני כיום בן 24 ואחרי הצבא עבדתי בחנות מחשבים (שנואה מאוד אני חייב לציין חחח...)

אבל אחרי שנה אספתי מספיק כסף לנסוע לטיול של 3-6 חודשים בניו זילנד... טוב.. 3-6 חודשים זה לא קרה, אני כותב מניו זילנד כרגע ואני גר פה כמעט שנתיים, לא היה קל אבל הצלחתי להשתלב בעבודה שהיא "לא" החלום שלי, אני עובד בחברת אספקה של אוכל, כשהתחלתי הייתי מעמיס משאיות בלילה ועושה משלוחים עם משאית קטנה בבוקר (אין צורך ברשיון למשאית), וככל שהזמן עבר עליתי קצת בסולם והיום אני יושב במשרד ועובדים תחתי 10 אנשים, נכון זה לא הרבה אבל זה משהו.. כרגע אני לפני קידום למנהל מה שיקנה לי אפשרות לבקש וויזת תושב... אבל זה די רחוק ממני ויהיו עוד הרבה מים שיזרמו בנהר אבל יכול להיות שיצא מזה משהו.

ואין לי שום דרכון אחר חוץ מישראלי (את הרוסי "איבדתי" אחרי גיל 18).

המחשבה של לחיות בניו זילנד, בגן עדן עלי אדמות, אני חייב לפחות לנסות לקבל את הוויזת תושב, אני חייב את זה לעצמי!

אבל זה לא אומר שאני לא אוהב את , להפך אני תמיד קורא חדשות ותמיד בקיא (כמה שאפשר) במה שנעשה בארץ, ואחרי הכול המשפחה שלי בישראל ואפילו שאני לא מרגיש שייך לישראל המשפחה הופכת את זה ל"בית" אבל ברגע שאני הייתי יוצא מהדלת הייתי מרגיש זר, ויש לי עברית יחסית גבוהה ויש לי חברים (מעטים) בישראל אבל עדיין, זר.

פותח הדיון, אולי המצב שלנו שונה אבל אני מבין אותך למה אתה רוצה להגר, יש בזה מן הריגוש של להצליח לבד ללא עזרה מאף אחד ולהתמקם במקום אחר ששונה ממה שאתה רגיל אליו.

בכל אופן אני מסיים את החפירה שלי, אם יש לך שאלות בנוגע לניו זילנד שלח לי בפרטי.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...