מחשב חדש עם ספק ישן: משחק קורס והביוס נותן הודעה. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש עם ספק ישן: משחק קורס והביוס נותן הודעה.

MoMo-P

Recommended Posts

טוב, אז המפרט הנוכחי מעודכן לפרופיל שלי...

לא הרצתי בדיקות למחשב (אחרי שהרכבתי אותו בעצמי)..

בשותף הכל עובד כרגיל, כשאני נכנס למשחק קצת כבד המחשב "מרסט" ומופיעה לי ההודעה בתמונה....

מההודעה אני מסיק שהספק אינו חזק דיו להפעיל את המערכת למרות ששאלתי מישהו מקצועי והוא אמר שזה לא בטוח... לחילופין הוא טוען שזה יכול להיות הגדרות או משהו שחובר לא נכון..

מה אתם אומרים?

(מפרט נוכחי מעודכן בפרופיל:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תעמיס את הספק...

תוריד occp יש שם טסט שמעמיס, העמסה יותר גדולה להריץ furmark עם prime95 ביחד, יש ויכוחים עם furmark מסוכן לכרטיס מסך, אם אתה חושש אל תפעיל להרבה זמן, לא לבוא אלי בטענות,

בoccp יש גם בדיקה לכרטיס מסך, בנוסף תריץ unigene heaven

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ספק יש לך, מה המפרט העכשווי ומה המפרט הקודם שהוא היה עובד איתו ?

אתה יכול לראות מה המפרט העכשווי בפרופיל מתחת לשם שלי בצד ימין...

המפרט הקודם שלי היה מעבד Q6600 עם לוח תואם וזכרונות 800MHZ, אותו ספק כמו עכשיו ורק עם הארד דיסק אחד פחות.

- - - תגובה אוחדה: - - -

יש לך גם מלא דברים מחוברים על המחשב לפעמים שאתה מחבר כל כך הרבה בקרים (הארדיסקים וכוננים) צריך ספק חזק יותר...

סך הכל הוספתי עוד הארד דיסק אחד, וחוץ ממקלדת ועכבר אין לי שום בקרים כרגע... אני בספק שזה קשור לחלוקת הכח להארדיסקים וכוננים כי הם רוב הזמן במצב תרדמת, וכשאני מפעיל תמשחק רק הSSD עובד.

גירסת הביוס היא 0703.

ממליץ לעדכן.

http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&m=H87M-PLUS&os=8

אני אנסה, תודה.

גירסת הביוס היא 0703.

ממליץ לעדכן.

http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&m=H87M-PLUS&os=8

עידכנתי וכמעט הצליח, המשחק משך קצת יותר זמן ואז שוב המחשב קורס ומגיעה אותה הודעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה בשקע חשמל אחר, עדיף בחדר אחר

ואז נסה עם ספק כח אחר.

השקע הוא שקע כח (16A , גידים 2.5 מ"מ) ככה שאין סיכוי שזה השקע, מה שגם כל הזמן המחשב היה מחובר פה..

בשביל לנסות עם ספק אחר אני צריך לקנות ובשביל זה אני רוצה להיות בטוח שזה באמת הספק.

כמה שנים עברו על הספק הזה?

למיטב זכרוני יותר מ-5 שנים.

מישהו ציין בפניי שהמחשב הקודם שלי עוד צרך יותר מהנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט בטוח זה הספק.

(Asus anti surge does not detect mains power surges but low voltage fluctuations from the PSU.

What is probably happening is that when you play graphic intensive games that are stressing the PSU the voltage is dropping then recovering and overshooting causing the anti surge to kick in as it is designed to protect the motherboard and other components from over voltage damage.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעמיס את הספק...

תוריד occp יש שם טסט שמעמיס, העמסה יותר גדולה להריץ furmark עם prime95 ביחד, יש ויכוחים עם furmark מסוכן לכרטיס מסך, אם אתה חושש אל תפעיל להרבה זמן, לא לבוא אלי בטענות,

בoccp יש גם בדיקה לכרטיס מסך, בנוסף תריץ unigene heaven

יש תוכנה זהה לfurmark שלא מסכנת כרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...