|חוות דעת| שני מפרטים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|חוות דעת| שני מפרטים

Adun

Recommended Posts

שלום,

אני מתלבט בין שני מפרטים למחשב זהים בסכ"ה, אבל אחד מעט יותר טוב מהשני.

אשמח לקבל חוות דעת על המפרט, איכות, אם יש צוואר בקבוק, התגשות חומרה, המלצות וכו'.

מודה מראש:)

מפרט ראשון:

e81uzn.jpg

http://i61.tinypic.com/e81uzn.jpg

מפרט שני:

2s1pu1x.jpg

http://i57.tinypic.com/2s1pu1x.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפרט הראשון תושבת המעבד LGA1150 לא תואמת לתושבת לוח האם LGA1155

הספק מוגזם בשני המפרטים ואם אתה כבר הולך על SSD עדיף לך ללכת על ה- evo הוא מהיר יותר מה-kingston

בכל מקרה עדיף שתענה על השאלון כדי שיוכלו להרכיב לך מפרט מתאים לדרישות שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח הראשון פשוט לא מתאים למעבד. הוא לתושבת אחרת. הלוח השני מתאים לתושבת אבל מיועד לאוברקלוק ולכן למעבד שבחרת הוא סתם ייקר.

הספק - בשני המקרים מיותר לחלוטין למעשה אתה יכול להסתפק בחצי מזה או קצת יותר.

הזיכרון במפרט הראשון מיותר לגמרי אין צורך בכמות כזו. 16 ג'יגה זה בהחלט מספיק לכל מטרה.

בקיצור נראה שמי שהרכיב לך את המפרט לא מבין מספיק בתחום תמלא את השאלון שמופיע בסטיקי ותקבל תשובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו שמתי לב לשם שלהם שם. כזה אופייני.

יש לך מזל, אם היית היה מזמין מהם...

עוד היינו פותחים את האתר בוקר אחד לראות עוד דיון במדור צרכנות 'קניתי ב ksp מחשב חדש והמעבד לא מתאים ללוח הבעיה שהם לא מסכימים לבטל את המכירה כי 'פתחתי את האריזות'\'אין לי חשבונית'\'אין אחריות על לוחות אם'\לא הסברת שזה הכל לאותו מחשב' (מחק אם יש מיותר)

בתור צרכן חומרה מובהק אני מציע לך להתעסק עם שאר הרשתות במקום.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עושה פרסומות אבל tms ו וולקום (שזה בעצם אותה הרשת) לדעתי הכי אמינים ומקצועיים .גם פלונטר בסדר גמור. ואפילו אייבורי עדיפים על ksp

ובכל מקרה, תתייעץ לפני כן בפורום . בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

בינתיים לא מוצדק לעקוץ את החנות. אנחנו לא יודעים אם המפרטים נעשו ע"י אחד העובדים מאיזשהו סניף של החברה הזאת, או שמשהו הדפיס לבד בבית אחרי שבחר חלקים באופן עצמאי באתר באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

בינתיים לא מוצדק לעקוץ את החנות. אנחנו לא יודעים אם המפרטים נעשו ע"י אחד העובדים מאיזשהו סניף של החברה הזאת, או שמשהו הדפיס לבד בבית אחרי שבחר חלקים באופן עצמאי באתר באינטרנט.

נעשה על ידי עובדי KSP באחת החנויות.

פותח הת'רד עדיין לא ענה על השאלון של הת'רד. אז אין בכלל למה להתייחס .

כן עניתי, בהודעה נפרדת, אבל אניח את זה כאן גם:)

1. מה התקציב המקסימאלי? 8500 ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? ניתן לנצל הכל

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? כמה מאות שקלים

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג בעיקר, סרטי HD

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). -

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. דיאבלו 3, סטאכרפט 2, דד ספייס, היטמן 5, והכל....

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 24' FHD

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בשאיפה לגבוהות ביותר

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? -

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 5

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? כן, ווינדוס

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. באג\אייבורי?? (ירושלים)

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). SATA6 USB3. כרטיס חזק (המחשב מחובר דרך WIFI)

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לאו דווקא

מודה מראש לכל מי שעוזר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל אני לא ככ אהבתי את המפרט. אני מאוד אוהב את , ולצערי הרב הם לא משווקים מוצרים שלהם. הייתי דווקא רוצה מוצרים שלהם (לום אם, כ. מסך, כ. קול) וכו'.

וגם שינית במעט את השאלון, אשמח לתמיכה נוספת מצד חברי הפורום בבנית מפרט חדש:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...