אז מה... S5 היום? מה יהיה עם ה-G2? - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה... S5 היום? מה יהיה עם ה-G2?

pxst17

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כול הטלפונים היום גם הסינים ב130$ מתפקדים לא רע ועושים את העבודה.

כול המרדף הזה אחר מגה בייטים ואינצ'ים כבר הפך למגוחך לטעמי.

גם כשיצא הנקסוס 5 שקלתי לשדרג את ה-4 שלי, לבסוף ירדתי מזה מלבד תחושת ה"יש לי את המכשיר הכי חדש" לא חושב שהייתי מרגיש שינוי משמעותי. במקום זה הזמנתי כיסו של ballistic, וסוללה חיצונית של Anker, וביטלתי את החסרונות העיקריים שלו(גב הזכוכית היפה והשביר והסוללה הלא מדהימה).

לא רואה סיבה להחליף את המכשיר בשנתיים הקרובות לפחות אלה אם הוא ישבר/ימות(מקווה שהכיסוי ימנע את זה).

אני לא חסיד גדול של , אבל אני כן נותן להם קרדיט על כך שהם משתדלים להוציא מוצר כמה שיותר מושלם עם ערך מוסף ולא מתמקדים במרדף השטותי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורא טביעת אצבע - משלוב על המסך ולא על כפתור הבית ...לא מבין למה כולם רושמים "כפתור" (בניגוד לאפל).

שלא תבניו לא נכון - same shit different day

בנוסף כשאפל שחררה לראשונה את הסורק - אנשים היו בלחץ לגבי הפרטיות שלהם...תחשבו מה אפשר לעשות עם דבר כזה באנדרואיד. (http://www.gsmarena.com/samsung_has_an_open_api_for_its_fingerprint_scanner-news-7944.php)

מד דופק-דיי מגוחך וחסר שימוש (ספציפית המד דופק של המכשיר)...

- אני לא מכיר אנשים שעושים פעילות אירובית עם סמארטפון בגודל 5+' וגם אם כן אז מצמידים אותו לזרוע עם כיסוי\רצועה.

מה שכן אם לקחת מכשיר בצבע פלסטר = ערכת עזרה ראשונה.

מעניין מה יציגו...וגם ה Z2 ניראה לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרדף? הם מדדים הרבה מאחור.

לאדם שמחזיק אייפון זה ממש לא משנה שהמעבד שלו מכיל רק 2 ליבות. המכשיר שלו עובד בצורה חלקה מאוד ומריץ כול יישום.

זו בדיוק הנקודה שלי. הם הרבה מאחור והם ממש לא חלק מהמרדף, ובכול זאת המוצרים שלהם עובדים ומגיבים מעולה, וממשיכים לקבל עידכונים גם כמה שנים אחרי יציאת המכשיר לשוק.

החברות האחרות דואגות שתמיד יהיה להם את המכשיר עם החומרה הכי טובה בשוק, אבל אחרי שנה הוא עובד חרא והעידכונים מגיעים לאט.

עדיף שישקיעו יותר בפן התוכנתי, וידאגו לשחרר עידכונים מהר יותר. בסופו של דבר החומרה כבר מפותחת ואורך החיים של המכשיר תלוי יותר בעידכונים שלו.

אם נסתכל גם על נתוני הסוללה אפל עדיין מצליחים לאפשר אורך חיים נורמאלי עם סוללה קטנה. נכון הרבה מזה קשור לגודל המסך שקטן משמעותית משל האחרים, אבל אני בטוח שחלק לא קטן קשור ליעילות המערכת שלהם.

בכול מקרה תשובה טובה יותר נקבל באייפון 6 שם לדעתי הם יגדילו את המסך.

מושלם? ערך מוסף?

אמרתי שהם משתדלים להוציא מוצר כמה שיותר מושלם, ומוצר חדש שלהם(לא כולל את שיפורי ה-S) נראה כמו מוצר שמישהו השקיע בו מחשבה מעבר ל"בוא נדחוף את החומרה הכי חזקה שיש לנו ביד".

האנדרואיד האחרון שיוצא דופן הוא הG2 של , שם השקיעו קצת בחשיבה ועשו משהו מעט שונה, והם היו חייבים כי אף אחד לא ממש קנה את המכשירים שלהם, ונראה לי שההשקעה השתלמה.

אם נתייחס לרמת הגימור, ההרכבה והעיצוב של האייפון לדעתי מדובר בטלפון הכי קרוב למושלם מהבחינה הזאת.

לגבי ערך מוסף המכשיר שלהם משדר יוקרתיות וחדשנות. זה שזה לא תמיד עומד במבחן המציאות זה דבר אחר, אבל הסטטוס נשמר.

יכול להיות שזה קל יותר כאשר המוצר שלך הוא מוצר נישה, אבל זה רק מוסיף לקרדיט שצריך לתת לאפל.

הS5 הזה נראה לדעתי כמו ח*א ומרגיש כמו צמצום פערים אחד גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שיש מכשיר עם 2 גיגה ו מעבד עם 4 ליבות לא צריך יותר מזה חוץ מהרומים העלובים של סמסונג שידועים ב s-lag .

אני עם נוט 1 רום של OMNI שמבוסס על רום נקי של גוגל והמכשיר עובד מעולה.

בשביל לחסוך סוללה פשוט תורידו greenify מעולה בחסכון סוללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא מעניינות אותו יכולות הקוסטמיזציה של המערכת (כלומר, לא חנון) שאנדרואיד מאפשרת, וגם לא ממש מתעניין בווידג'טים על מסך הבית, האייפון נותן חווית שימוש מלוטשת ונוחה מאוד. מספיק להסתכל על 7 בשביל לראות את הדוגמה הכי ברורה - הרי כל החידושים שיש בגירסה הזאת (פאנל ההגדרות למשל) נגנבו בצורה בוטה מאנדרואיד.. אבל שם זה פשוט נראה טוב ומלוטש יותר.

יש לאייפון לא מעט חסרונות אחרים, אבל יש אנשים שהחסרונות האלה לא מעניינים אותם ולכן הם יכולים להנות מהיתרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורא טביעת אצבע - משלוב על המסך ולא על כפתור הבית ...לא מבין למה כולם רושמים "כפתור" (בניגוד לאפל).

שלא תבניו לא נכון - same shit different day

בנוסף כשאפל שחררה לראשונה את הסורק - אנשים היו בלחץ לגבי הפרטיות שלהם...תחשבו מה אפשר לעשות עם דבר כזה באנדרואיד. (http://www.gsmarena.com/samsung_has_an_open_api_for_its_fingerprint_scanner-news-7944.php)

מד דופק-דיי מגוחך וחסר שימוש (ספציפית המד דופק של המכשיר)...

- אני לא מכיר אנשים שעושים פעילות אירובית עם סמארטפון בגודל 5+' וגם אם כן אז מצמידים אותו לזרוע עם כיסוי\רצועה.

מה שכן אם לקחת מכשיר בצבע פלסטר = ערכת עזרה ראשונה.

מעניין מה יציגו...וגם ה Z2 ניראה לא רע.

הקורא משולב בכפתור.

פשוט צריך להחליק את האצבע עליו (כמו בלפטופים) ומתחילים בתחתית המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הרבה מאחור והם ממש לא חלק מהמרדף, ובכול זאת המוצרים שלהם עובדים ומגיבים מעולה, וממשיכים לקבל עידכונים גם כמה שנים אחרי יציאת המכשיר לשוק.

הצחקת אותי. ספר את זה לאייפון 3G שהיה לאמא שלי עד לא מזמן שהפסיק לקבל תמיכה ו-90% מהאפליקציות כבר לא יכולות לעבוד עליו (אפילו ו-whatsapp).

^אני מעדיף בכל יום את הכפתורים על המסך של הנקסוס על פני הכפתורים הפיזיים המגושמים. עניין של העדפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...