מבקש המלצה על טאבלט(ים) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה על טאבלט(ים)

בור ועם הספר

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש טאבלט סביר בסביבות 1000 ש"ח לשימושים הבאים:

קריאת ספרים / מאמרים (לרוב pdf)

שימושי אינטרנט רגילים (פייסבוק, אימייל, יוטיוב וכו')

אפשרות לשמור מדיה (מוסיקה, סרטים) או חיבוריות ל DOK או דיסק חיצוני עם .

אפשרות לחבר מקלדת ומסך חיצוני (יש דבר כזה בכלל)

מתאים לנסיעות

האם ''7 יתאים או שצריך גדול יותר (בסביבות ''10 )

אשמח לקבל המלצות או חוויות שימוש

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקרון נראה לי שהכי טוב שאתה יכול לקנות בתקציב הזה זה נקסוס 7 (2013).

בשביל לחבר DOK או דיסק קשיח אתה חייב root למכשיר אבל זה לא כזה משנה לדעתי, רוט זה משהו שרק יוסיף למכשיר ולא יגרע ממנו דבר.

לקריאה עדיף 7-8 אינצ' ולא 10, 10 מתאים יותר לסרטים אבל לנקסוס 7 יש מסך מצויין, אני בספק עם תצליח למצוא טאבלט 10 אינצ' שייתן לך תמורה טובה יותר מהנקסוס 7 במחיר הזה.

מקלדת אין בעיה לחבר אבל בשביל לכתוב בעברית אתה צריך עוד תוכנה (לא משהו רציני פשוט תוריד מgoogle play את זה).

לי יש את המכשיר הזה, וקניתי לו מקלדת כזאת מאיביי: http://www.ebay.com/itm/Bluetooth-Wireless-Keyboard-Case-Cover-for-Google-FHD-2nd-Gen-2013-Nexus-7-UK-/331033909876?pt=UK_iPad_Tablet_Cases_Covers_Keyboard_Folios&var=&hash=item4d13289a74

מקלדת בלוטוט' שמחזיקה 55 שעות שימוש בין טעינה לטעינה, לגבי עברית קניתי מדבקות בבאג ב20 שקל בערך.

אפשר לחבר את הטאבלט בעזרת slimport לטלוויזיה או שאפשר בעזרת miracast בצורה אלחוטית (שים לב שיהיה דיליי טיפה יותר רציני בין חוטי לאלחוטי).

אתה יכול להזמין מכאן את דגם ה16GB ב1147 עם משלוח תוך שבוע אצלך, למרות שאני חושב שכדי להזמין את דגם ה32GB ליתר ביטחון.

ראיתי שיש באתר של KSP טאבלטים של מתצוגה במחירים מוזלים אולי הם גם יתאימו לך (הם 10 אינצ' ו16GB אבל עם אפשרות להרחבה ואם אני לא טועה יש להם חיבור micro HDMI).

אתה יכול לנסות לחפש סיניים אבל בדרך כלל הבעיות במכשירים סיניים הם במסך (זה לפחות מה שאני יודע מטלפונים) ובטאבלט המסך הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה, תעשה את השיקולים שלך, ואני מתנצל מראש שאני משוחד לנקסוס 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצפה לקבל את ה +Nook HD שלי השבוע ולפי ההתרשמות שלי הוא אמור להתאים לדרישותיך.

שלום לכולם,

אני מחפש טאבלט סביר בסביבות 1000 ש"ח לשימושים הבאים:

1080 ש"ח ל+Nook HD עם 32GB

קריאת ספרים / מאמרים (לרוב pdf)

ה Nook הוא בבסיסו ספר אלקטרוני ומיועד לזה.

שימושי אינטרנט רגילים (פייסבוק, אימייל, יוטיוב וכו')

מגבלה שתהיה לך היא בכך של +Nook HD יש חיבור WiFi ו BT בלבד, תוכל להשתמש בו לגלישה אם יש לך נקודת WiFi או ע"י שימוש בטלפון סאלולרי עם BT כמודם.

אפשרות לשמור מדיה (מוסיקה, סרטים) או חיבוריות ל DOK או דיסק חיצוני עם .

עם כרטיס של 32GB לא אמורה להיות לך בעיה ובכל מקרה יש לך OTG לחיבור התקנים נוספים

אפשרות לחבר מקלדת ומסך חיצוני (יש דבר כזה בכלל) ה Nook תומך ב OTG כך שתוכל להשתמש בחיבור ה שלך כמאסטר לחיבור התקנים נוספים באמצעות מתאם נקבה לנקבה (עכבר, מקלדת, דיסק חיצוני וכו'). שים לב שחלק מההתקנים ידרשו מפצל כדי לעבוד כראוי (גם ללא חיבור לחשמל)

מתאים לנסיעות ? מה הכוונה, בכל מקרה הוא אמור לעבוד 8-10 שעות עם הסוללה הפנימית.

האם ''7 יתאים או שצריך גדול יותר (בסביבות ''10 )

לדעתי עדיף ה ''10. מניסיוני, קריאת קבצים הכוללים גרפיקה (סרטוטים, גרפים וכו') מאוד גבולית עם ''7. ה Nook הוא ''10.

אשמח לקבל המלצות או חוויות שימוש בתקווה בשבוע הקרוב.

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...