זיהוי vCenter - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיהוי vCenter

mwalker03

Recommended Posts

VC יכול להיות ווירטואלי. אם מחשב ככלל הוא ווירטואלי, אפשר לבדוק החל מבדיקה איזה כרטיס עונה לך וכלה בשירותים שרצים עליו, או שאילתה של חומרה.

אבל אני לא מבין לבדוק אם מחשב הוא וירטואלי סיפור אחד, לבדוק אם מותקן עליו VC סיפור אחר, יש באירגון כמה VC בודדים לכל היותר, שאל מה הם וסגרת את הפינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סלט.... פשוט מדהים!

מה שאתה צריך לבדוק זה האם כתובת הIP שקיבלת שייכת לVM שיושב בESX שמנוהל ע"י vCenter?

לא יותר פשוט לתשאל את הvCenter איזה כתובות IP יש למכונות הוירטואליות שנמצאות תחת הניהול שלו? הרי הכל מדווח ע"י VMtools.

שאילתה כזאת אתה יכול לקבל ע"י PowerCLI מבלי לכתוב שורת קוד אחת ואני לא מבין על איזה חוקים אתה מדבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MULTICORE, זה בדיוק מה שאני רוצה לעשות !

בסופו של דבר, לתשאל את ה VC איזה מחשבים הוא מנהל ומה ההגדרות של כל אחד מהם .. אבל לפני כן, אני צריך לדעת אם הוא מותקן עבור הכתובת IP אותה אני מקבל...

ו .. סליחה על הבורות, אבל מה זה

PowerCLI ?

רק לשם הבהרה, כל זה הוא חלק ממערכת, אני לא "אדם" שמנהל את השרתים, אלא אני קוד שעושה סריקה של הרשת בו אני נמצא ע"מ לדלות מידע ולנתח לאחר מכן לפי דרישות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PowerCLI זה בסה"כ אוסף של מודולים ל PoweShell כדי לנהל תשתית של ESX.

למה אתה שואל לפני שאתה משקיע לפחות דקה מזמנך היקר בחיפוש?

תוצאה ראשונה, כאשר אני מחפש בגוגל "powercli get ip address of vm":

http://www.spug.co.uk/?p=259

ויש עוד ים של חומר בנושא.

מה זאת המערכת הזאת? למה לא להתשמש בכלי מדף קיימים?

גם אם יש קוד שאוסף inventory הוא צריך להיכתב לפי לוגיקה לש מנהל . אתה צריך להבין איך התשתית בנוי לפני שאתה בונה מוצרים בשבילה.

תעשה גם research ולא רק development.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...