האם ניתן לקנות מודם VDSL באופן עצמאי (לא מבזק) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן לקנות מודם VDSL באופן עצמאי (לא מבזק)

rander1

Recommended Posts

התחברתי ל 40mb מהירות

ושידרגתי את המודם הישן שלי בחדש VDSL שעליו רוצים דמי שכירות 8 שקל בחודש

לא מוכנים לתת לי אותו בחיוב חד פעמי

ולא סובל את הנתבים שלהם ככה שרק מודם לוקח

יש אפשרות לקנות מודם בחוץ ולהתחבר

חניות פרטיות

ebay

וכ'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח שזה יוצא כלכלי גם תקבל אותו אחרי שמבצע שידרוג מסתיים (עד סוף פברואר) וגם העלות כ 200 ש"ח ייקח לך יותר משנה וחצי להגיע לסכום זה בבזק ועד אז אולי תרצה לעבור לתשתית שונה , חברת חשמל וכו'....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאז 2008 עם ובזבנ"ל

זה 6 שנים

אם הייתי צריך לשלם להם 8 שקלים לחודש מאז,

זה היה יוצא כבר 576 ש"ח

לא כמות אסטרונומית של כסף, אבל עדיין - מיותר לחלוטין כשיש שפע של מודמי VDSL בעולם שאפשר לרכוש בפחות

לא ברור לי למה אף אחד לא מרים את הכפפה ומוכר אחד אמין וטוב (ולא סיני) פה בארץ - היות ודי ברור שי לכך ביקוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נמצא בבזק המון זמן אבל... בהתחלה היה לי מודם שתמך עד 5 MB , לפני שנה וקצת הייתי צריך לשדרג למודם 15 MB ועכשיו שוב צריך לשדרג ל מודם שתומך ב 100 MB מי יודע מה יהיה בעוד שנה - שנה וחצי. לכן לדעתי עדיף לשלם 8-10 ש"ח לחודש ולא להתקע עם ציוד שאין מה לעשות איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודם מבזק זה אחריות לכל הזמן שהוא איתך, במקרה שלך 6 שנות אחריות...

רכישה בחנות זו עם אחריות של שנה אחת.

וכמו כן אתה יכול להתקשר לבזק לבעיות תמיכה שונות,

כגון הגדרת הנתב לעבודה עם טלוויזית ה Smart TV או סמארטפון.

מהשיקולים האלו אני מעדיף את ,

וכמו כן המודם האחרון שקיבלתי עם המעבר לתשתית ה 40mb הוא הדגם האחרון החדש של NetGear.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודם מבזק זה אחריות לכל הזמן שהוא איתך, במקרה שלך 6 שנות אחריות...

רכישה בחנות זו עם אחריות של שנה אחת.

וכמו כן אתה יכול להתקשר לבזק לבעיות תמיכה שונות,

כגון הגדרת הנתב לעבודה עם טלוויזית ה Smart TV או סמארטפון.

מהשיקולים האלו אני מעדיף את ,

וכמו כן המודם האחרון שקיבלתי עם המעבר לתשתית ה 40mb הוא הדגם האחרון החדש של NetGear.

וואלה,

אני מצפה בכיליון עיניים לרגע - עוד 6 שנים - שמישהו ינסה להפעיל אחריות בת 6 שנים על מודם ולראות מה יגידו לו....

כשהפורטים של ה-LAN במודם ה-ROTAL שלי נדפקו (אחרי תקופת האחריות) - שלחו אותי בבזק לחפש את החברים שלי

מעניין אם כשמשלמים להם 8 שקל בחודש מקבלים תוצאה שונה

איכשהו - אני בספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה,

אני מצפה בכיליון עיניים לרגע - עוד 6 שנים - שמישהו ינסה להפעיל אחריות בת 6 שנים על מודם ולראות מה יגידו לו....

כשהפורטים של ה-LAN במודם ה-ROTAL שלי נדפקו (אחרי תקופת האחריות) - שלחו אותי בבזק לחפש את החברים שלי

מעניין אם כשמשלמים להם 8 שקל בחודש מקבלים תוצאה שונה

איכשהו - אני בספק

אתם מדברים על דברים שונים. 8 שקל בחודש זה להשכיר מודם. אני יודע שאם אני משכיר רכב והוא מתקלקל בגלל בלאי מחליפים אותו וזהו. אבל זה אז אי אפשר לדעת.

הוא מדבר בפועל על ראוטר שבנוסף לראוטר הוא משלם 10 שקל בחודש על תמיכת ובגלל זה מקבל תמיכה רחבה יותר כמו חיבור לטלוויזיה ואחריות מורחבת. בפועל, מחליפים לך תמיד לנתב מחודש ולא חדש גם אם זה במסגרת אחריות וגם אם זה במסגרת אחריות מורחבת. אלא אם כן אתה הולך לבזק סטור ואז אולי אולי תקבל חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...