The Elder Scrolls Online BETA - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls Online BETA

Gal&Gal

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היו לי ציפיות למשחק. עד ש.. הLAUNCHER קרס כי לא היה לו מספיק מקום בדיסק (למרות שפיניתי 30 ג'יגה).

אז אם מערכת ההתקנה/עדכונים למשחק לא לא מסוגלת לתפקיד כראוי - אין לי ציפיות גבוהות מהמשחק עצמו.

ואל תגידו לי שבגלל שזה בטא - אם אלגוריתם פשוט הם לא יכלו להכניס לתכנת העדכונים - אוי ואבוי מה מצפה לי בבטא עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק עצמו שוקל 30 גיגה, אני מניח שהלאנצ'ר דורש כפול מזה עבור קבצים זמניים במהלך ההורדה וההתקנה...

חוץ ממהירות ההורדה הזוועתית לא היה לי בעיות בכלל עם הלאנצ'ר. במשחק עצמו לעומת זאת יש די הרבה באגים מציקים ואני מניח שגם כמות השחקנים בזמן ה- stress test לא עוזרת במיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתלהב או משהו אבל הורדתי ב 70 מגהביט כל הזמן

אם כבר השרתים היום עמוסים רצח, מי שניסה לעבור למפה אחרת היה צריך להתחיל דמות חדשה כי היא הייתה תקועה בלימבו של מסכי הטעינה ואם היה לו מזל יכל היה לחזור למפה הקודמת, ממה שהבנתי הם סוגשל עשו את זה בכוונה או לפחות הסיבה לך , בעיקרון המשחק מחולק לתת שרתים , ופה הם זרקו את כולם לשרת אחד בגלל זה שחררו מלא מפתחות לסופש,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי עדיין שתיקנו אף באג מהבטאות הקודמות.. בייחוד הבאג שנתקעים בשיחה עם מישהו/ crafting מחרפן. צריך קיצור דרך ל/reloadui..

הדעה שלי על המשחק נשארה אותו דבר.

זה לא משחק Elder Scrolls אלא יותר כמו World of . אין פה את החופש לחקור ולעצב דמות איך שבא לך כמו שיש במשחקי ES אחרים. אומנם לקחו אלמנטים של הUI מSkyrim ויש first person view אבל זה עדיין MMO בכל רמ"ח איבריו.

אם זה היה משחק שהולך על המודל של guild wars למשל, הייתי אולי שוקל לקנות אבל אין שום הצדקה לשלם 60-80$ + 15$ חודשי בשביל משחק Elder Scrolls מסורס / MMO סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתלהב או משהו אבל הורדתי ב 70 מגהביט כל הזמן

לא הצלחתי לעבור את ה- 1 MB/s :angry: טוב לא נורא, זה כבר מאחורינו...

לא ראיתי עדיין שתיקנו אף באג מהבטאות הקודמות.. בייחוד הבאג שנתקעים בשיחה עם מישהו/ crafting מחרפן. צריך קיצור דרך ל/reloadui..

מציק רצח. לא ידעתי על ה- reloadui ועשיתי logout - login כל פעם שזה קרה. מזל שיש אנשים נחמדים שעוזרים בצ'אט

זה לא משחק Elder Scrolls אלא יותר כמו World of . אין פה את החופש לחקור ולעצב דמות איך שבא לך כמו שיש במשחקי ES אחרים. אומנם לקחו אלמנטים של הUI מSkyrim ויש first person view אבל זה עדיין MMO בכל רמ"ח איבריו.

דווקא מהזמן המועט ששיחקתי דווקא מצאתי את המפה יחסית מעניינת ויצא לי סתם ללכת ולטייל בלי לעשות כלום, למצוא ספרים זרוקים ומקומות מעניינים.

עדיין לא שיחקתי מספיק כדי לדעת אם הקווסטים פה הם אותו הדבר או שיש גיוון כלשהו, אבל בינתיים הקווסטים שעברתי לפחות קצת מעניינים.

אם זה היה משחק שהולך על המודל של guild wars למשל, הייתי אולי שוקל לקנות אבל אין שום הצדקה לשלם 60-80$ + 15$ חודשי בשביל משחק Elder Scrolls מסורס / MMO סביר.

לצערי אני חייב מסכים. סה"כ המשחק נחמד ומהנה, אבל אין הצדקה לתשלום ראשוני + תשלום חודשי. במיוחד ובמיוחד לא כשהם עוד חושבים לעשות את השטות של להכניס micro transactions למשחק. זה big no no בשבילי למשחק בעל תשלום חודשי קבוע.

מבחינתי חבילת ה- deluxe זה סבבה, אבל רק בתנאי שגם שחקנים שקנו את הגרסה הרגילה יוכלו להשיג את הציוד הזה בשלב כזה או אחר. אין שום הצדקה בעולם שאני גם אשלם 60$ תשלום ראשון, גם אשלם תשלום חודשי של 15$ ועוד יבקשו ממני לשלם עוד $$$ על ציוד כזה או אחר.

אז מה, נתראה כשהמשחק יעבור ל- F2P? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שהוסיפו למשחק login queue. לא ראיתי את זה אתמול, אז די שמחתי שראיתי את ההודעה. לא צריך לחכות על מסך please wait/logging in בלי לדעת מתי אתה תתחבר.

ואז קראתי את ההודעה... שעה! וזה עוד עולה! גאד פאקינד דאם

למישהו יש מושג אם הבטא נשארת פתוחה אחרי שנגמר ה- stress test? לפחות לנו שקיבלנו הזמנה ל- stress test...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...