The Elder Scrolls Online BETA - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls Online BETA

Gal&Gal

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא ממש ביקורת, זה יותר first impressions. אבל מה גורם לך לחשוב שמה שהוא אומר מגוכח? שים לב שהוא אומר את הדברים בתור שחקן elder scrolls ותיק ולא בתור שחקן mmos. אני למען האמת מסכים עם רוב הדברים שהוא אמר...

ואגב אם תעבור על הסרטונים האחרים שלו תראה שהוא רחוק מאוד מלהיות אידיוט :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא FIRST IMPRESSION זה VERDICT כמו גזר דין / דעה סופית

זה בדיוק הקטע! שזה כמו first impression , אפילו אתה אמרת

הבןאדם שיחק 8 שעות והוא מצפה לקבל מושג על MMO? ואני לא מבין בכלל את ההשוואה לSKYRIM משחק סינגל פלייר שמשחקים בו 8 שעות זה לא אותו הדבר.

מה הוא חשב שהוא יהיה דובקין? שיחקתי בבטא הרבה, אני אומר לך המשחק מפוצץ תוכן שמי ששיחק בסקירים ומורווינד יזיל עליו ריר, הוא טוען שאין IMMERSION ואני אומר שהוא מלא בולשיט , אני בטוח שמה שהוא עשה ב8 שעות האלה שהוא שיחק זה סה"כ לרוץ עם קבוצה ולהרוג דברים , אני אומר לך מנסיון שלי במשחק שבשלבים הראשונים אין טעם להסתובב בקבוצה כי כל האוייבים קלים ואתה מפסיד המון תוכן בגלל המומנטום של הקבוצה, אתה לא יכול לעצור ולקרוא ספר או לשוחח ולחקור דמויות, להינות מהקווסטים ולצחוק בין השורות. מי ששיחק איזשהו RPG יודע שיש 2 סוגי שחקנים , אלו שבאו להינות מעלילה ואלו שבאו FOR THE KILL , ואני מוכן להתערב שהוא בא FOR THE KILL ,

בשביל MMO המשחק הזה השקיע בצורה מטורפת כדי לתת לך הרגשה שאתה מיוחד ושלפחות חלק ממנו יהיה עליך,

קיצר הוא באמת אידיוט,

אבל בדבר אחד הוא צודק : זה לא , וגם אם אני לא טועה זה לא שם המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שיחקתי מעבר ל8 שעות בבטא (יותר קרוב ל15) ואני מסכים עם מה שהוא אומר כמעט ב100% (לא ממש אכפת לי מהמערכת voip במשחק)

זה סתם עוד MMO. נכון יש פה ושם אלמנטים של TES אבל זה ממש לא משחק TES אמיתי. אם זה מה שאתה מחפש, סבבה.

נכון שהם שהשקיעו מלא עבודה ביצירה של העולם והתוכן אבל זה פשוט מרגיש מטומטם לעשות קווסטים או לחקור מקומות חדשים שיש עוד 20 אדיוטים אחרים מקפצים סביבך. אם אתה מצליח להנות מהעולם והimmersion ככה, סחטיין עליך. אותי זה מחרפן.

אגב, גם כMMO עצמו הוא לא משהו. מערכת הקרב מאוד דומה לGW2/Neverwinter. יש פה ושם שינויים אבל זה באמת שום דבר מהפכני. ועוד אפילו לא יודעים שום דבר על הend game. אנחנו משהו כמו חודש משחרור המשחק ואין שום פרטים על האספקט אולי הכי חשוב בMMO. הPVP אומנם נחמד אבל לשלם 60-80$ + 15$ חודשי בשביל זה? nope.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש משהו אחד שמפריע לי ב MMO (כמו GW2 וכמו זה)

זה שהם מפספסים את הנקודה הכי גדולה ב MMO, וזה הגיוון של הדמות.

זאת אומרת שלסטטיסטיקה ומספרים יש מקום מכובד, אין ספק, גם כאן

אבל 7-10 abilities לכל דמות? (כמו ב GW2)... זה פשוט זוועה

שיחקתי ב WOW\RIFT שם לכל דמות יש מעל 40 יכולות ואפשרות "ליצור" \ "לשלב" הרבה דברים מהיכולות האלה.. כאן זה פשוט אידיוטי

מרגיש כמו shooter יותר מאשר MMO עם דמות עמוקה ועמוסה באפשרויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש הרבה יכולות

אלו שראית מקבלות כל 10 רמות ( של יכולת) אופציה לשדרוג ל2 כיוונים , אני לא בטוח כמה פעמים אבל נניח פעמיים לפחות כי זה מה שלי יצא זה אומר 4 אופציות לכל יכולת , יש לך 6 כאלה בכל סוג ויש לך 3 סוגים לכם קלאס אז זה 72 יכולות אופציונליות , יש עוד 4 לכל קלאסס שם פאסיבים , ועוד יכולת אולטימטיבית אחת זה עוד 15 , ועכשיו יש לך גם את היכולות של כלי ושל CRAFTING וזה עוד בלי היכולות שאתה מקבל מGUILDות , כי תלוי לאיזו גילדה תצתרף ( ואתה יכול לייותר מאחת) אתה מקבל עוד 4 או יותר יכולות אופציונליות להשקיע בהן נקודות.

בקיצור ממש לא חסר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...