מחפש לקנות לוח אם ישן - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לקנות לוח אם ישן

mwalker03

Recommended Posts

http://www.ebay.com/itm/Gigabyte-GA-945GCMX-S2-Intel-945GC-Express-Socket-LGA-775-motherboard-/221341063000?pt=Motherboards&hash=item3388f49758

מדהים, אפילו מוכר מישראל. למרות שטוען שלא שולח לישראל. אבל אם הוא באמת מקומי, דבר איתו, אולי תוכלו לתאם משהו.

יש שם עוד כמה סינים שמוכרים את הלוח הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפילת מתח ששרפה את הלוח אם והספק ..המחשב לא נדלק בכלל

האמתי שהמחשב הוא לא שלי הוא של מישהו שכרגע קצת לחוץ בכסף .. בחנות מחשבים שהוא הלך רצו 700 שקל על ספק + לוח אם .. אני מנסה להוזיל לו קצת עלויות ..

שלחתי הודעה להוא מ .. נראה אולי הוא יסכים למכור לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציאה משליטה של ספק בדרך כלל שורפת רכיבי "סיליקון" ולא קבלים, אבל עדיין, אם אתה רואה שם קבל מנופח ואין סימנים של שרוף חוץ מזה, יכול להיות סיכוי שהחלפת הקבל תסדר את הלוח

ואיזה ספק היה לו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@mwalker03

אני רואה שב TMS עדיין מוכרים לוחות לסוקט 775. גם אם תקנה את הלוח היותר יקר (ה Gigabyte GA-G41M COMBO) וספק כח סביר (FSP 350W) עדיין תגיע "רק" ל-620 ש"ח, כך שסכום של 700 ש"ח נראה מוגזם לדעתי.

באופן אישי אני לא חושב ששווה להשקיע במחשב כזה מיושן סכומים כאלה, וגם לא 200 ש"ח, שכן בפחות מ-900 ש"ח ניתן לקנות שילוש בסיסי וספק כח, שיתנו ביצועים טובים יותר מכל מה שניתן לקבל ממחשב המבוסס על הלוח הנ"ל. הנה מפרט בסיסי ביותר כזה:

לוח: MSI H81M-E33

מעבד: Intel Dual-Core G3220

קירור למעבד: Intel Original LGA1155-1150 ליבת נחושת - עד 95W

זיכרון: Corsair 4GB Single Stick Values Select DDR3 1333Mhz 1.5V CL9 - בקניית מחשב חדש

ספק כח: FSP 350W

סה"כ: 873 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, תודה על התגובות

הבן אדם הלך לחנות מחשבים שםם החליפו לו ספק והמחשב עדיין לא עבד ..

לזה שהביא לי את הקישור לאיבי - הבן אדם מהאי בי הסכים למכור לי ועכשיו יש לי שעלה 171 שקל.

אני אחליף קודם את הלוח אם, אולי הספק עוד טוב .. מקסימום, אני אמצא איזה ספק ב 150-200 שקל וחסכתי למשפחה הזו המון :D

תודה רבה על העזרה והתמיכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתתי לך לינק לספק טוב (FSP 350W) שעולה רק 130 ש"ח...

אגב, זה ששילמת 171 שקל עבור הלוח לא אומר שהלוח שווה סכום כזה. אני מקווה שהלוח שקנית תקין, ושמבחינת הביוס הוא תומך במעבד שאתה מתכוון להתקין עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מסתבר שהלוח אם שהיה על המחשב - בסופו של דבר טוב ... רק הספק היה הבעיייה

הלוח אם שקניתי - לא משהו .. הוא מקצר, המחשב פעם נדלק ופעם לא ...

מסקנות לעתיד: לעולם לא לסמוך על חנויות מחשבים ולבדוק לבד תמיד.

לגבי המוכר מאיבי ..מחר הוא יקבל ביקור מהבן אדם שקנה ממנו כנראה

בכל מקרה, המחשב כרגע עובד, תודה רבה לכולכם, עזרתם לי מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...